Şimdi Ara

Asus N55SF (2GB nVidia GeForce GT 555M) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.150
Cevap
27
Favori
396.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Arkadaşa aldık. 2651 TL fiyat nasıl acaba?

ben vatandan 2300 e almıştım geçen pazar günü 1194v yi
  • ozaman indirim vardı şimdi vatanda 2800 küsür ona bakarsan.
  • Vatanda normalde s1235v modeli stokta iken 2284 TL idi fiyati. Simdi herhalde stoklarda yok fiyat inmis 2021 TL ye :P
  • tabiki talep toplamak için stoğumuzda yok gelince ayırtalım,gelen fiyattan suyunu sıkarlar adamın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmpati

quote:

Orijinalden alıntı: Erdinç Çelik

quote:

Orijinalden alıntı: emmpati

http://www.sadecenotebook.com/main/asus_n55sfs1235v_core_i52430_24_ghz_6_gb_500_gb_2_gb_vga_156_win_7_premium-pmu2439.html
    bu laptopda hdd hızına 7200 rpm denmiş.media markt taki adam aynı ürüne 5400 rpm dedi. pcdepo yu aradık. onlarda aynı ürüne 5400rpm dedi. Sonra sadecenotebook u aradık. Onlar kesin 7200 rpm olduğunu iddia ediyo. Nasıl anlayacağız.

Asus'un sayfasında 7200 rpm olduğu yazılı. >> TIKLA

her ikisi de yazıyo dostum baktım oraya. zaten sadecenotbooka gitmiş almış arkadaş. 7200 rpm imiş.

750 gb için yani s1194v için 7200 rpm :) 5400 de yazıyo evet.

• hayırlısıyla bende ilk indirim zamanında ( 23 aralık 2011 en geç :) ) almayı düşünüyorum aldıgım zaman ssd takıcam ve içindeki 750gb 7200 rpm hdd yi satmayı düşünüyorum unutmayın içinde orijinal windows ve programları var :)

ilgilenenler : 0539 601 98 39

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koasrmtaanl -- 18 Aralık 2011; 19:22:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalcrazyy

hayırlısıyla bende ilk indirim zamanında ( 23 aralık 2011 en geç :) ) almayı düşünüyorum aldıgım zaman ssd takıcam ve içindeki 750gb 7200 rpm hdd yi satmayı düşünüyorum unutmayın içinde orijinal windows ve programları var :)

ilgilenenler : 0539 601 98 39

ben elinde tutmanı tavsiye ederim laptopla ilgili herhangibir sıkıntı olup iade etmen gerekirse kendi hddsinide isterler
  • arkadaşlar klavyede en solda ctrl tuşu bulunmuyor mu? multimedia tuşları mı mevcut?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

quote:

Orijinalden alıntı: erjan1

ya mıllet bende ultra ayarlarda takılma degılde kasıyor bıraz hıght ayarlarda ıyı oluyor ama i5 olanı var ne yapmam lazım ?

hangi çözünürlülükte oynuyorsun 1366x768'de mi oynuyorsun? yüksek ayarlarda performans verir,ultrada yer yer kasmalar görürsün.

battlefield 3 oynuyorum 1080 cozunurlukde
  • quote:

Orijinalden alıntı: texture

arkadaşlar klavyede en solda ctrl tuşu bulunmuyor mu? multimedia tuşları mı mevcut?

var ctrl falan normal klavye gibi ama en solda multimedya tuşları var eksik tuş yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan4152

bilgisayarı açtığımda desteklenmeyen 16 bit uygulama diye bi hata veri nasıl düzeltebilirim bunu

yok mu çözüm
  • klavyenin en solunda multimedya tuşları var, ondan sonrası normal klavye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

quote:

ya mıllet bende ultra ayarlarda takılma degılde kasıyor bıraz hıght ayarlarda ıyı oluyor ama i5 olanı var ne yapmam lazım ?

hangi çözünürlülükte oynuyorsun 1366x768'de mi oynuyorsun? yüksek ayarlarda performans verir,ultrada yer yer kasmalar görürsün.

battlefield 3 oynuyorum 1080 cozunurlukde

1080 çözünürlülükte oynaya.bilecegin kart degil 555m ortalama 10fps alırsın

• quote:

quote:

bilgisayarı açtığımda desteklenmeyen 16 bit uygulama diye bi hata veri nasıl düzeltebilirim bunu

yok mu çözüm

Nvidia ayarlarında çözünürlük kısmında 32 biti seçmeyi deneyin.

Şu 3D bluray iso dosyaları hakkında bilgi sahibi yokmu acaba? 3D desteklenmiyor diyor. Bluray 3D ama powerdvd yi entegre kart ile açıyor. Nvidia ayarlarından da değiştirme aktif değil sadece entegre aktif. Bir kaç programda nöyle mesela wmp ve powerdvd bunlardan ikisi. Diğerlerinde sıkıntı yok zaten nvidia seçebiliyorsun ama powerdvd de seçemiyorsun. Orjinal CD mi takmak gerekli acaba? Deomon tools ile iso dosyası açıyorum ben direk CD girişinden bluray disk takarsam sorun düzelirmi acaba? Fikri olan var mıdır?

• Kullanan arkadaslardan bir ricam var İ7 S1234V almayı planlıyorum..Hiç alıpta pişman olan oldumu...Lenova Y570 ile arasında kaldım ama yıllardır hep asus kullanıgım için ve cok memnun oldugum için gene Asus alma ihtimalim yüksek ama bu test sonusları biraz beni Y570 kaydırdı biraz...Off napsam yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: pks1979

Kullanan arkadaslardan bir ricam var İ7 S1234V almayı planlıyorum..Hiç alıpta pişman olan oldumu...Lenova Y570 ile arasında kaldım ama yıllardır hep asus kullanıgım için ve cok memnun oldugum için gene Asus alma ihtimalim yüksek ama bu test sonusları biraz beni Y570 kaydırdı biraz...Off napsam yaw

Öncelikle şu test sonuçları çok gerçekçi gelmiyor bana nedense. Telefonlarda falanda yapılıyor bu tarz testler ama pek gerçeği yansıtmıyor kağıt üstünde kalıyor. Öncelikle aletin sesi kesinlikle bir notebook sesi değil çok başarılı. 2011 oyunlarından da deneyipte çalıştıramadığım yok şuan hepte 1080p de deniyorum çözünürlükleri hepsi 10 numara. Performans olarak çok çok iyi bir makine. Kısaca parasını son kuruşuna kadar hakediyor. Eksi bir tarafını görmedim henüz. Sadece 3D bluray oynatamadım henüz onuda yaparsam daha ne isteyeyim.

• 2300e almıştım vatandan alacaklar kampanyayi beklesin ayrıca teb kartı olanlar %10 kampanyadan yararlanip benim gibi 2100e denk getirebilirler .. Su ana kadar bir sorun görmedim bilgisayarda memnunum ama bluetooth dan ağ bağlantisi kuramadim tek sorun bu ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

quote:

Orijinalden alıntı: pks1979

Kullanan arkadaslardan bir ricam var İ7 S1234V almayı planlıyorum..Hiç alıpta pişman olan oldumu...Lenova Y570 ile arasında kaldım ama yıllardır hep asus kullanıgım için ve cok memnun oldugum için gene Asus alma ihtimalim yüksek ama bu test sonusları biraz beni Y570 kaydırdı biraz...Off napsam yaw

Öncelikle şu test sonuçları çok gerçekçi gelmiyor bana nedense. Telefonlarda falanda yapılıyor bu tarz testler ama pek gerçeği yansıtmıyor kağıt üstünde kalıyor. Öncelikle aletin sesi kesinlikle bir notebook sesi değil çok başarılı. 2011 oyunlarından da deneyipte çalıştıramadığım yok şuan hepte 1080p de deniyorum çözünürlükleri hepsi 10 numara. Performans olarak çok çok iyi bir makine. Kısaca parasını son kuruşuna kadar hakediyor. Eksi bir tarafını görmedim henüz. Sadece 3D bluray oynatamadım henüz onuda yaparsam daha ne isteyeyim.

i7 veya i5 oyun performansı acısından cok fark edermi...Bilginiz varmı bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

2300e almıştım vatandan alacaklar kampanyayi beklesin ayrıca teb kartı olanlar %10 kampanyadan yararlanip benim gibi 2100e denk getirebilirler .. Su ana kadar bir sorun görmedim bilgisayarda memnunum ama bluetooth dan ağ bağlantisi kuramadim tek sorun bu ..

telefondn bağlancaksan joikuspot diye bir program var onu kur tele çok rahat bağlanılıyo
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.