Şimdi Ara

Asus N55SF (2GB nVidia GeForce GT 555M) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.150
Cevap
27
Favori
396.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu n55 bimeks'e vatana gold'a falan ne zaman gelir ,bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

Ben arkadaşa ASUS N55SF-S1349V aldırttım pcdepo dan maximum 6 taksit 2300 liraya . Ups kargo ile gönderdiler. Teslimat anına kadar navigasyonla takipte ettik sorunsuz aldık. Hem yanında extra çanta,mouse ve soğutucu verdiler. Bence bu şekilde fiyat gayet makul. Vatana gelse de yanında herhangi birşey vermeyecekleri gibi sizi uzun süre bekletirler.

i5 li modeli almayı düşünen arkadaşa da öncelikle şuradaki tablodan 2430 ile 2670 arasındaki 2 kat farkı görmesinihttp://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html

ardından da 100 200 lira daha kendini kasıp uzun seneler kendisine hizmet edecek n55 in i7 li modelini seçmesini tavsiye ederim.

ekleme: 540m li n53 ü alırsanız parayı boşa harcamış olursunuz.(oyun performansında asıl etken ekran kartıdır. 540m orta sınıf bir karttır.)

Pcdepo nun gonderdigi canta, sogutucu ve mouse nasil acaba. Mouse cok onemli degil benim icin zaten mose var fakat. Ozellikle cantasi nasil? Cantanin uzerinde Asus ibaresi var mi? Yoksa soradan esantiyon cantalardan mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gx2delete

quote:

Orijinalden alıntı: ulex

Ben arkadaşa ASUS N55SF-S1349V aldırttım pcdepo dan maximum 6 taksit 2300 liraya . Ups kargo ile gönderdiler. Teslimat anına kadar navigasyonla takipte ettik sorunsuz aldık. Hem yanında extra çanta,mouse ve soğutucu verdiler. Bence bu şekilde fiyat gayet makul. Vatana gelse de yanında herhangi birşey vermeyecekleri gibi sizi uzun süre bekletirler.

i5 li modeli almayı düşünen arkadaşa da öncelikle şuradaki tablodan 2430 ile 2670 arasındaki 2 kat farkı görmesinihttp://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html

ardından da 100 200 lira daha kendini kasıp uzun seneler kendisine hizmet edecek n55 in i7 li modelini seçmesini tavsiye ederim.

ekleme: 540m li n53 ü alırsanız parayı boşa harcamış olursunuz.(oyun performansında asıl etken ekran kartıdır. 540m orta sınıf bir karttır.)

Pcdepo nun gonderdigi canta, sogutucu ve mouse nasil acaba. Mouse cok onemli degil benim icin zaten mose var fakat. Ozellikle cantasi nasil? Cantanin uzerinde Asus ibaresi var mi? Yoksa soradan esantiyon cantalardan mi?

Gelen ürünler kalitesiz malesef...

Mouse evde bir kenarda duruyor hiç kullanmadım-soğutucu desen ilk günlerde idare eder fakat ucuzluğu resmen hissediyorsun blidiğin plastik çantaya gelirsek giriş seviye bir ürün Laptobu içine koymaya gönlüm el vermiyor

• soğutucuyu kullanıyor musunuz ? Yani ihtiyaç oluyor mu ?
  • arkadaşlar laptop bugün elime geçti,ilk izlenimlerim gayet iyi, yalnız masa üstü sağ tıkladığımda grafik kartı gt 555 m gözükmüyo ekran ayarlarında,intel 3000 HD çıkyo , nedendir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctorparnassus

arkadaşlar laptop bugün elime geçti,ilk izlenimlerim gayet iyi, yalnız masa üstü sağ tıkladığımda grafik kartı gt 555 m gözükmüyo ekran ayarlarında,intel 3000 HD çıkyo , nedendir acaba

Allah allah. hangi modeli aldınız acaba? Özelliklerinde sadece GT555M gözüküyor ama

http://www.asus.com.tr/Notebooks/Multimedia_Entertainment/N55SF/#specifications

• optimus teknolojisi masa üstüne sağtıkladığında orada nvidia denetim masasından 3d ayarlar bölününe gir kart seçeneklerinden nvidia yı seçin normal kullanımda otomatik intel kartı kullanır.oyunda otomatik harici karta geçer ekran kartı olarak 555m dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 12 Kasım 2011; 22:32:20 >
  • Ürün benim de elime ulaştı 2 gün önce beklediğimden daha şık daha sağlam bir kasası var. Sesler subwoofer ile birlikte kaliteli bir 2+1 seviyesinde. çok fazla kurcalamaya fırsatım olmadı bir iki güne benchmarkları koymaya çalışırım ilgilenen arkadaşlar için.
  • ya klavyesi türkçe mi birçok türk sitenin incelemesinde ingilizce klavye vardı şüpheye düştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

soğutucuyu kullanıyor musunuz ? Yani ihtiyaç oluyor mu ?

1 hafta kullandım sonra çöpe attım. Şuan soğutucu olarak kullandığım ürün Xıgmatek shield

Ekleme: Elimde y570 var asus kullanıcısı değilim, PC deponun hediyeleri standart olduğu için size de aynı hediyeler gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThE LoSt -- 13 Kasım 2011; 8:46:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameX93

ya klavyesi türkçe mi birçok türk sitenin incelemesinde ingilizce klavye vardı şüpheye düştüm

evet klavyesi türkçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaotic Good

Ürün benim de elime ulaştı 2 gün önce beklediğimden daha şık daha sağlam bir kasası var. Sesler subwoofer ile birlikte kaliteli bir 2+1 seviyesinde. çok fazla kurcalamaya fırsatım olmadı bir iki güne benchmarkları koymaya çalışırım ilgilenen arkadaşlar için.

bekliyoruz bencmark testleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

quote:

1 hafta kullandım sonra çöpe attım. Şuan soğutucu olarak kullandığım ürün Xıgmatek shield

Ekleme: Elimde y570 var asus kullanıcısı değilim, PC deponun hediyeleri standart olduğu için size de aynı hediyeler gelecektir.

soğutucu kullanma ihtiyacı var mı onu merak ediyorum. çok mu ısınıyor bu alet ?
  • adam kendince almış biraz daha serin olması için yoksa normal pc nin ısındığı kadar ısınıyor.soğutucu almak ısındığı anlamına gelmez kişinin kendi tercihi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 13 Kasım 2011; 19:15:19 >
  • quote:

quote:

quote:

Testlere göre asus biraz ısınıyor gibi ama sorun çıkarıcağını zannetmiyorum. Baktın rahatsız edici düzeyde o zaman alırsın bir tane soğutucu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Testlere göre asus biraz ısınıyor gibi ama sorun çıkarıcağını zannetmiyorum. Baktın rahatsız edici düzeyde o zaman alırsın bir tane soğutucu

asus buz gibi sevdim sıcaklık olayını daha önce lenevo için cayır cayır yanıyo demiştim eski modellerinden yola çıkarak arkadaş almış y570 ile harbiden asusu yakalamış hem soğuk hem güzel makine ama menteşe bana sıkıntılı gözüktü nonpasaran eşeğin aklına karpuz kabuğunu soktu bi kere ilk baktığım yer orası oldu ne derece dayanır bilmem çok sorun olcağını sanmıyorum ama asusun menteşeler daha iyi duruyor

• Asus n55sf-s1194v için cpu-z ve gpu-z

Asus N55SF (2GB nVidia GeForce GT 555M)
  • 3DMark Vantage

• 3DMark06

• 3DMark11

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.