Şimdi Ara

Asus N55SF (2GB nVidia GeForce GT 555M) (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.154
Cevap
27
Favori
396.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Hard disk yerine mi taktınız hocam yoksa dvd okuyucu yerine mi

hardisk yerine taktım 128 gb miss gibi :D
  • Arkadaşlar ben bu pc nin ekran kartını değiştirme şansım var mı acaba açıp baktım sökülebiliyor ona uygun bir kart nerden bulabiirim acaba?
  • SmhDmr kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim bende bunu 1 yıl önce düşünmüştüm 3 yere sordum değişmiyor sadece kendi mobil kartı ile değiştirebilirsin
    ama ssd takmanı tavsiye ederim i7 nin hakkını ssd veriyor gerçekten o hızı hissedersin
  • oGShan1905 kullanıcısına yanıt
    Bende İ5 olanı var ssd ile gerçekten cihaz uçuyor keşke ekran kartı da değişse rahat 6 7 yıl daha götürür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGShan1905

Yok kardeşim bende bunu 1 yıl önce düşünmüştüm 3 yere sordum değişmiyor sadece kendi mobil kartı ile değiştirebilirsin

Ben ne yapacağım şimdi garantisi bitti haliyle ekran kartı değişmiyor.Servisine göndersem ne kadar ücret alırlar acaba tahmini.Bide mobil ekran kartı demişsim o nasıl olacak acaba?
    ekran kartın mı bozuldu dostum? demek istediğim şu aynı ekran kartın ile değişim yapabilirsin sadece yani nvdia gt555m ile değişim yapabilirsin. Mobil ise sonunda bulunan m harfi leptoplarda kullanıldığı için mobil deniyor
    Valla eğer bozuldu ise çıkma var ise çıkma araştır bilgisayarcılardan ama yoksa sıfırıda okadar pahalı değil 80 dolar falan yani taş çatlasın 270 tl de
  • quote:

ekran kartın mı bozuldu dostum? demek istediğim şu aynı ekran kartın ile değişim yapabilirsin sadece yani nvdia gt555m ile değişim yapabilirsin. Mobil ise sonunda bulunan m harfi leptoplarda kullanıldığı için mobil deniyor

Yeni ekran kartını nerden bulabilrim acaba ,diyelim bulamadım bu ekran kartından daha üstününü bulup takarsam çalışmaz mı acaba ?
  • oGShan1905 kullanıcısına yanıt
    Dostum bilgisayar iyi durumda 5 seneyi geçti 6. senesine girecek sadece ekran kartı bozuldu grafik kartıyla devam ediyorum.kendim söküp takabiliyorum.Ona uygun bir ekran kartı bulabilirsem takacamda bulamıyorum daha dogrusu detaylı araştırmadım.
    Sadece gt555m ile uyumlu başka düşükte taksan yüksek te taksan çalıştırmıyor aliexpresten çok uygun fiyatlara getirebilirsin 100 dolar aşağısı gümrük vergisi alınmıyordu diye biliyorum tabi en son 2 -3 yıl önce alışveriş yapmıştım
    Maşşallah çok sağlam bilgisayar çıktı benimde 5. senem takır takır çalışıyor en son o siyah ekran sıkıntısı olmuştu ama oda 1-2 yıldır olmuyor temizlikten sonra hiç sıkıntı çıkarmadı
  • quote:

Maşşallah çok sağlam bilgisayar çıktı benimde 5. senem takır takır çalışıyor en son o siyah ekran sıkıntısı olmuştu ama oda 1-2 yıldır olmuyor temizlikten sonra hiç sıkıntı çıkarmadı

Aynen dostum benimde sağlam taş gibi çalışıyor ben biraz fazla oyun oynadım ekran kartı sonunda dayanamadı :) .Görünürde bir şey yok söküp baktım ama anlamadım. Uygun bir ekran kartı bulursam alıcam ama bulamadım.Siyah ekran benim de bir ara bayağı canımı sıktı bios pilini olduğu yere bastırınca geri geliyordu ama şimdilik yok çok şükür.Tek sorunum ekran kartı.
  • quote:

https://tr.aliexpress.com/item/HOT-Asus-N55SF-N75SF-2GB-Nvidia-Laptop-Video-Card-60-N5UVG1500-B01/32782688057.html?spm=2114.49010508.4.2.eh4mMj

İstersen bura var dostum bulamassan al burdan bir tane

dostum kaç güne gelir burdan bide 400 liraya yakın para vermek ne kadar mantıklı acaba asusun kendi servisine göndersem ne kadar para alırlar ki ?

Bilmiyorum sor istersen bi buradan daha az fiyat alırsan burada yaptır tabi ki de mantıklı olan o ama fazla fiyat verirseler getirt tak
  • quote:

Bilmiyorum sor istersen bi buradan daha az fiyat alırsan burada yaptır tabi ki de mantıklı olan o ama fazla fiyat verirseler getirt tak

Termal macun aldım bir tane sürücem o da olmazsa artık ya servise yada ekran kartı alacağım.Bu marka nasıl acaba bilginiz var mı ?

http://www.hepsiburada.com/zalman-zm-stg2-yuksek-performansli-termal-macun-p-BD97538
    Zalman macunda iyidir
  • quote:

Zalman macunda iyidir

Sürdüm ama yine düzelmedi ekran kartını da söktüm baktım görünürde bir sıkıntı yok sadece üstündeki bir plastik vardı onu çıkarttım ondan olacağanıda sanmam ama.
  • 2 kere bilgisayarcıya verdim temizleme ve macun için, 5 kere format attım, adaptörle bataryayı değiştirdim. şu anda sadece touchpad in sağ tıkı çalışmıyor. ısınma haricinde başka bir problem yok.
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.