Şimdi Ara

ASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
12
Favori
20.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N552 147t aldım. Ancak klavye isigi yanmıyor. Atk silip yükledim değişen bir şey yok. Fn ile diğer f tuşları çalışmakta sadece klavye ışığı açılıp kapanmamakta bir çözümü var mıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkkabaoglu -- 1 Aralık 2016; 2:16:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 Ay önce vatan bilgisayardan aldığım Asus N552VW-FY147T model laptobun sağ altında açılma var ve alt kısmının ekran yönü tarafında ufak bir çatlak var ve laptop düz masada bir tarafını boşta bırakıyor yamuk olduğundan dolayı. bir yere çarpma vesaire olmadı yeni laptobun böyle olması beni oldukça üzdü. servise vermeyi düşünüyorum sizce ne yaparlar?
  • Bu notebook icin onerebileceginiz sogutucu var mi?
  • merhaba bır sorum olacaktı yardımcı olursanız sevınırım

ASUS N552VW-FW171T ile ASUS N552VW-FW149T arasındakı fark nedır acaba arastırıyorum bır fark bulamıyorum
  • besthonour B kullanıcısına yanıt
    Biri 128 GB SSD biri de 256GB SSD'ye sahip. Vatanda şuan satılan 256GB sanırım. Benim merak ettiğim ekran IPS'de LCD mi Plazma mı onu merak ettim.
  • 564yasin kullanıcısına yanıt
    Ekran ipsmi hocam vatandaki ??

• Ekran Ips mi? Acil cevap lütfen!tşk
    Vatandaki n552vw fy147t, 256ssdli model için soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killershield -- 24 Aralık 2016; 23:12:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: killershield

Ekran Ips mi? Acil cevap lütfen!tşk

Aldım öğlen ips vatandaki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet arkadaşlar bende dün n522vw serisinden 147 modelini aldım. neler yüklemem gerek ne yüklesem iyi olur daha önce kullanmış olup artı eksileri yazabilecek varmı? 171 olmasamda dışlamayın beni
  • İyi günler arkadaşlar bu sekılde günde birkaç kez cıhaz ekranı kapanıyor ama laptop kapanmıyor açık vaziyette.yasayan var mı bu sorunuASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: Mhmtas

İyi günler arkadaşlar bu sekılde günde birkaç kez cıhaz ekranı kapanıyor ama laptop kapanmıyor açık vaziyette.yasayan var mı bu sorunuASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜ

Bu cihazi nereden aldiniz acaba ve tam olarak modeli hangisi?

• Mediamarkt

• evet arkadaşlar bende de hata 1 i verdi windows 10 1607 güncellemesini tamamen yükledim ama yukledıkten sonra guncellemeye hazırlıyor yazısında 23 te kalıyor bunun için servise gidicem. 2. olarak lol yüklemeye calışıyorum ama visual c++ 2005 yüklenmiyor şaka gibi 2015 i yükledim gene de hata veriyor neler yapmam gerek bilen varmı erkenden çözsem çok iyi olur oynamayı özledim en son 3. sezon girmiştim biraz daha kanser olmak istiyorumda
  • ilginç bir şekilde 2 sorunda kendiliğinden çözüldü suanda takır takır çalışıyor ama arada hhd gelen cırt sesi geceleri biraz rahatsız edici. daha gta5 dont starve ya da cs go yükleme şansım olmadı ama en kısa sürede oyun performasını deyeceğim lol de tek sorun fps 30 ustune ne cıkıyor ne iniyor sanırım bu da bizim evdeki ttnet yuzunden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhmtas

İyi günler arkadaşlar bu sekılde günde birkaç kez cıhaz ekranı kapanıyor ama laptop kapanmıyor açık vaziyette.yasayan var mı bu sorunuASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜASUS N552VW-FW171T KULLANICILARI KULÜBÜ

Çözümü burada

https://www.youtube.com/watch?v=-LBNKFeuJxc

Ancak devamlı olarak bu sorunu yaşıyorsunuz belli aralıklarla.....

• http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n552vw-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-1tb-256-ssd-15-6-gtx960m-4gb-w10-notebook.html

N552VW-FY147T vatandaki bu seri ips ekranlı mı ?

herkes farklı birşey söylüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_dr -- 21 Ocak 2017; 13:57:40 >
  • the_dr kullanıcısına yanıt
    Sadece vatandaki ips yılbaşı öncesinde 4000e almıştım şuanki fiyatlar fazla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheDifference35 kullanıcısına yanıt
    internete özel geçenlerde 4400 e düşmüştü , kaçırdım onu.
  • şarj 100 olduktan sonra 99 a düşüyor ve prize takılı dolmuyor yazıyor.

oyun oynarsam bu seviye daha da düşüyor.bu normal mi ?
  • kulaklığı çekmeden sesi nasıl hoperlörden verebilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.