Şimdi Ara

Asus N551VW-CN007T Kullanıcıları Kulübü || 6700HQ ve GTX960M (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
22
Favori
34.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam umarım hayırlı olur.
  • Başka oyun testleri ekleyecek yok mu beyler ısı değerlerini ve fps değerlerini merak ediyorum
  • Fps değerlerini google'a "gtx 960m test" yazıp aratarak görebilirsiniz. Yazan değerler ortalama olarak doğru oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygrkmklnc

Fps değerlerini google'a "gtx 960m test" yazıp aratarak görebilirsiniz. Yazan değerler ortalama olarak doğru oluyor.

ısı değeride önemli hocam
  • pesimist27 kullanıcısına yanıt
    tabi ki önemli ben de eski laptop çok ısındığı için bunu aldım. ama çok ısınmadığını söyleyebilirim.
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Hiç oyun testi yaptınız mı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Therocqula

Hayırlı olsun hocam ikinize de, güle güle kullanın.
    Birader, bu bloetoothla bilgisayara gönderdiğimiz dosyalar nereye gidiyor ya. Çıldırıcam yeminle. Bi Türlü bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Therocqula

Hayırlı olsun hocam ikinize de, güle güle kullanın.

Hocam teşekkürler ama kullanmak nasip olmadı ölü pixel çıktığı için değişime gönderdim, iyi dilekleriniz için teşekkürler.
  • Siparişi geçtim umarım ölü pixel çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak-Tr

Birader, bu bloetoothla bilgisayara gönderdiğimiz dosyalar nereye gidiyor ya. Çıldırıcam yeminle. Bi Türlü bulamadım.

Alıntıları Göster
    Belgelerim/alınan dosyalarım klasöründe olması lazım. Bulamadıysan gelen dosyanın adını arayarak bulabilirsin.

• quote:

Belgelerim/alınan dosyalarım klasöründe olması lazım. Bulamadıysan gelen dosyanın adını arayarak bulabilirsin.

Alıntıları Göster
    Gece gece aldım bakalım sadecenotebook.com'dan 3512 tl'ye Yarın mağazadan teslim almaya çalışıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtix7

Gece gece aldım bakalım sadecenotebook.com'dan 3512 tl'ye Yarın mağazadan teslim almaya çalışıcam.

Alıntıları Göster
    Ram'i 16 gb'a çıkarmak için 8gb ddr4 2133 mhz ram sipariş etmiştim ama cahilliğime geldi ve normal pc ram'i sipariş etmişim. İade edip yenisini istedim bakalım performansı ne kadar artacak.
  • quote:

Ram'i 16 gb'a çıkarmak için 8gb ddr4 2133 mhz ram sipariş etmiştim ama cahilliğime geldi ve normal pc ram'i sipariş etmişim. İade edip yenisini istedim bakalım performansı ne kadar artacak.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar benimde siparişim şimdi geldi ürünün mause padi tık tık oynuyor kendı kendine, elini sürtsen bile ses geliyor bu durumda sizde varmı cihazı geldiği gibi iade edeceğim şimdi bu kadar şansız olunur ancak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantom1054

Arkadaşlar benimde siparişim şimdi geldi ürünün mause padi tık tık oynuyor kendı kendine, elini sürtsen bile ses geliyor bu durumda sizde varmı cihazı geldiği gibi iade edeceğim şimdi bu kadar şansız olunur ancak.

Alıntıları Göster
    cihazı alanlar nerelerden edindi? ben de almak istiyorum aklımda bu model var. örneğin sadecenotebook.com fiyatı iyi referansları da iyi gibi geldi ama bu ölü piksel olayına takıntılıyım. uzun süre kullanacağım için kusursuz hatasız olmasını istiyorum. istanbul'da da değilim görerek alamayacağım. hangi şirketin ölü piksel vb. değişim politikası en iyi?

• ceza_61 kullanıcısına yanıt
    ebrardan sipariş geçtim. okuduğum yorumlara göre herhangi bir sorun varsa direk değişim sağlıyormuş.
  • Ben ucuzuburada.com'dan aldım. En ucuz oradaydı ve firma da Ankara'da olduğu için tercih ettim. Touchpad'den ses gelmiyor, tıkırdamaması lazım. Iade etsen oyi olur.
  • quote:

Ben ucuzuburada.com'dan aldım. En ucuz oradaydı ve firma da Ankara'da olduğu için tercih ettim. Touchpad'den ses gelmiyor, tıkırdamaması lazım. Iade etsen oyi olur.
    Cihazı ebrardan aldım, oldukça belirgin 2 yerde ışık sızması ve mause'de sorun vardı bugün itibariyle geri gönderim gelecek sonucu bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantom1054

Cihazı ebrardan aldım, oldukça belirgin 2 yerde ışık sızması ve mause'de sorun vardı bugün itibariyle geri gönderim gelecek sonucu bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Masaüstü pc bozuk ekran kartında sorun vardı.ondan bu laptobu almayı düşünüyordum.

Geçen güç tasarruf moduna alayım dedim.Ve 1 haftadır kilitlenip kalmıyor.

Ben yine laptop alırım ama bunun bi üstü gelecek sanırım n552 jw 3 4 ay sonra gelir diye umuyorum.Onda duruma bakacağım.

Pıt sesi ve belirgin ışık sızması her laptopta var.

Hani alcaksanız alın ama onu bilerek alın.

Onun dışında problem duymadım şık bir cihaz.Bence ışık sızmasına veya pıt sesine benim ggibi takılıyorsanız hiç almayın kendinizi yormayın.

Not amacım kesinlikle kötülemek değil. Fiyatına göre ışık sızması ve pıt sesine katlanılabilir.

Lenovo var aynı özellik 4500 civarı çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: Trakyacus

Masaüstü pc bozuk ekran kartında sorun vardı.ondan bu laptobu almayı düşünüyordum.

Geçen güç tasarruf moduna alayım dedim.Ve 1 haftadır kilitlenip kalmıyor.

Ben yine laptop alırım ama bunun bi üstü gelecek sanırım n552 jw 3 4 ay sonra gelir diye umuyorum.Onda duruma bakacağım.

Pıt sesi ve belirgin ışık sızması her laptopta var.

Hani alcaksanız alın ama onu bilerek alın.

Onun dışında problem duymadım şık bir cihaz.Bence ışık sızmasına veya pıt sesine benim ggibi takılıyorsanız hiç almayın kendinizi yormayın.

Not amacım kesinlikle kötülemek değil. Fiyatına göre ışık sızması ve pıt sesine katlanılabilir.

Lenovo var aynı özellik 4500 civarı çünkü

Alıntıları Göster
    Bende ne sızma ne de pıt pıt sesi var. 3579 tl ye 9 taksitle aldım, memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: EyezBerg

Bende ne sızma ne de pıt pıt sesi var. 3579 tl ye 9 taksitle aldım, memnunum.

Alıntıları Göster
    İlave ram için tavsiye verebilecek var mı? Üzerindeki ram'in aynısından almak istiyorum. Markası nedir bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.