Şimdi Ara

Asus N551VW-CN007T Kullanıcıları Kulübü || 6700HQ ve GTX960M (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
22
Favori
34.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet ısı değerleri istiyoruz biriniz yardımcı olabilirse bilgilenmiş oluruz.

Msi afterburner kurun 2 dk lık bişey 10 15 dk de oyun 17 dk
  • Arkadaşlar 2 gün oldu alalı ürünü ciddi anlamda performans istediğinizde tek fan yetmiyor aşırı ısınma var ama çok şık bir ürün ben istediğim performansı alamadım.Biraz takıntılıyım klavyedeki ışık sızmaları birkaç küçük ayrıntıya takıldım ürün istanbul vatandan 4149tlye alındı.Tertemiz uygun bir fiyata bırakabilirim faturası kutusu durmukta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanlara ve alacak olanlara hayırlı olsun..

Açılış hızı konusunda çok spekülatif rakamlar dönüyor cidden. Ben 2 haftadır kullanıyorum ve tam olarak açılması 15 saniye sürüyor. Millet 5 saniyede, 8 saniyede açıldığını iddia ediyor. Karanlıkta komple siyah bir görsel açtığımda sağ ve sol üstten hafiften ışık sızması geliyor gibi ama çok kafaya takacağım bir durum değil bu.
  • Hayırlı olsun arkadaslar, ben de yeni aldım. Fare kısmının altında sanki boşluk varmış gibi sekme oluyor dokundukça. Sizde de oluyor mu?
    YouTubedan video izlerken klavyedeki aşağı tuşuna basılı tutup sayfanın en aşağısına inmeye çalışırken ekran 1 snliğine kararıyor. Bu bir garantilik sorun mudur yoksa basit bir çözümü var mı?
    Ayrıca sağ üstte hafif bi ışık sızması var. Çok da rahatsız edici değil. Değiştirmeli miyim sizce?
    Ölü pixel kontrolünü nasıl yapıyoruz? Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak-Tr -- 31 Ocak 2016; 10:07:53 >
  • Arkadaşlar ısı değerleri fena değil ancak havalar biraz ısındığında yüksek işlemler ve oyunlar için ekstra fan isteyeceğini düşünüyorum.
  • erdish E kullanıcısına yanıt
    Sdd olan bir cihazda 15 saniye biraz fazla geldi ama
  • 9. saniyede açılıyor cihaz
  • http://forum.donanimhaber.com/m_114004888/f_//tm.htm#114030983 beyler şuna bi el atın bende vw kullanıcısıyım 5 gün oldu lap topu alalı hafif bi ışık sızması var acaba göndersemmi hiç olmayan vamıdır aramızda ?

bu arada rome total war 2 veya metro redux ta inceleme yapabilirim isterseniz daha yeni bi oyunum yok bunlardan başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK_YGZ&619 -- 31 Ocak 2016; 16:26:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chtr

Arkadaşlar ısı değerleri fena değil ancak havalar biraz ısındığında yüksek işlemler ve oyunlar için ekstra fan isteyeceğini düşünüyorum.

Aman kardeş deme öyle döverler seni
    Laptopların %95 i yazın oyun oynarken cayır cayır yanıyor. Asusun bu modeli : yaza , işlemci performansı sorun çıkartçak. Mavi ekran hatası verecek.
    Tabanında da boşluk az.Tabanı Izgara biciminde olsa ekstra alınam sogutucu etkili olurdu. alan kisi çözumunu bulur. F/P alınası ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fascism -- 31 Ocak 2016; 16:40:49 >
  • Fascism kullanıcısına yanıt
    Hocam cümlenden pek bir şey anlayamadık, yanlış anlaşılmasın diye soruyorum yaz geldiğinde sorun çıkaracağını mü düşünüyorsunuz? Yani yaz-kış farkı olarak bu kadar fark edebileceğini düşünmüyorum zira çoğu artık kaloriferli kombili dairelerde yaşıyor yaşadığımız alanın sıcaklığı bu kadar fark etmiyor, yazları ise klimalar çoğaldı yine kışın hangi sıcaklıkta yaşıyorsak yaklaşık o sıcaklarda yaşıyoruz diye düşünüyorum. Cümlenizi daha açık yazarsanız çok seviniriz.
  • Therocqula kullanıcısına yanıt
    Dogru anlamışsiniz. Degisiklik yaptım yorumda.
    Ben klimasiz ortamda kullaniyordum laptopu malesef yazları sorun çıkıyordu.

• Fascism kullanıcısına yanıt
    Yani umarım sorun çıkartmaz, şu anda herhangi bir sorun yaşamıyorum ben sıcaklık konusunda, zaten öyle bir sorun olursa eğer büyük bir sıkıntı olur Asus için çünkü biliyorsunuz ki tüm Asus N551 modelleri aynı kasaları kullanıyor, ama sanmıyorum performansı etkileyecek derecede sorun yaşayacağımızı, Asus'un ısınma konusunda şimdiye kadar hiçbir problem çıkardığına rastlamadım diğer markalara kıyasla. (5 senedir Asus K52JT kullanıcısıyım, hala laptopta ısınma sorunu yok). Umarım yanılırsınız demek istemiyorum ama bunca insan umarım hayal kırıklığına uğramaz.
  • Dostum msi afterburner ile rome total ve meduxta cpu gpu 10 dakika sonra kaç dereceye ulaşıyor bi test edebilir misin?
  • Işık sızması sorunu olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Trakyacus

Dostum msi afterburner ile rome total ve meduxta cpu gpu 10 dakika sonra kaç dereceye ulaşıyor bi test edebilir misin?

ettim ben test hocam total war rome 2 de ultra + bazı ayarlar extrada mesela birimler ve yapılar extra texture x16 da kaplamalar yani ortalama 27 fps alıyorum ve sıcaklık evde sıcak olmasına ragmen bunun altını çiziyorum çünkü bazı arkadaşlar yazın blgisayarın erğiceğini sanıyor (ayrıntı vermek gerekirse donla oturuyorum şuan evde ) ki istanbulda hava 10 derece civarı neyse konuya dönersek dedigim ayarlar da 30dk fln oynadım açıkdı program baktım sonra tam 60 dereceydi cpu sıcaklıgı biraz inceledim sonra 62 oldugu 55 oldugu oldu velasıl kelam öle her hangi bi soğutucu yok apşap masanın üstünde oynuyorum ekran parlaklıgı full 1080 p zaten bu kadar :) iyi forumlar

• Oyundayken mi 62 idi çıktıktan sonra mı baktınız

çıktığınız anda 10 derece düşüyorda ondan bi anlamı yok oyunda değilken ise
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trakyacus

Oyundayken mi 62 idi çıktıktan sonra mı baktınız

çıktığınız anda 10 derece düşüyorda ondan bi anlamı yok oyunda değilken ise

oyun aşagıda devam ediyordu hocam
  • Başka oyunda denediniz mi hocam

• Cs:GO Gameplay ekledim arkadaşlar, bazı yerlerde frame atlamaları gözüküyor onlar videoyu düzenlerken olmuş sanırım bilgisayardan değildi yani şimdiden kusura bakmayın o konuda.

@ramsesycan

Hocam ışık sızması ile alakalı bir konu vardı yine asus forumunda, ben de fotoğraf atmıştım istersen oraya bakabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_114004888/f_//tm.htm#114085950

@illegal

Hocam merhalar kusura bakmayın ancak cevap verebildim. Mousepadin sağ kısımlarına doğru dokununca ben de bir boşluk hissettim, fakat biraz kullandıktan sonra geçti gibi geldi. Youtube'da veya herhangi bir uygulamada siyah ekranla karşılaşmadım henüz, yazılımsal bir şey olabilir mi acaba? Işık sızmasıyla alakalı yukarıdaki konuya bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Therocqula -- 1 Şubat 2016; 9:59:18 >

• Yaz ayında değil donla , çıplak otursan bile ter basıyor. Hayvanlar bile gölge arıyor.
    Oyunda cpu sıcaklığı 62 ha
    Senin bu modeli almana gerek yokmuş be kardeş Pentium işlemci bile yeter sana
    Do you understand ??

Her sorunun bir çözümü vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fascism -- 1 Şubat 2016; 11:18:38 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.