Şimdi Ara

Asus N551VW-CN007T Kullanıcıları Kulübü || 6700HQ ve GTX960M (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
22
Favori
34.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Therocqula

Cs:GO Gameplay ekledim arkadaşlar, bazı yerlerde frame atlamaları gözüküyor onlar videoyu düzenlerken olmuş sanırım bilgisayardan değildi yani şimdiden kusura bakmayın o konuda.

@ramsesycan

Hocam ışık sızması ile alakalı bir konu vardı yine asus forumunda, ben de fotoğraf atmıştım istersen oraya bakabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_114004888/f_//tm.htm#114085950

@illegal

Hocam merhalar kusura bakmayın ancak cevap verebildim. Mousepadin sağ kısımlarına doğru dokununca ben de bir boşluk hissettim, fakat biraz kullandıktan sonra geçti gibi geldi. Youtube'da veya herhangi bir uygulamada siyah ekranla karşılaşmadım henüz, yazılımsal bir şey olabilir mi acaba? Işık sızmasıyla alakalı yukarıdaki konuya bakabilirsin.

Videolar güzel olmuş hocam ellerinize sağlık yeni oyunlarında fps değerlerini bekliyoruz. Batman, gta, ac gibi yüksek gereksinim isteyen oyunları denerseniz daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimist27 -- 1 Şubat 2016; 11:23:10 >

• Mlsf hocam o şekilde gerçekci değerleri vermiyor.Masaüstü pcler bile 70 derecede çalışırken laptop 62 de çalışmaz zaten
  • Trakyacus kullanıcısına yanıt
    benim gördüğüm o yani yapıcagım bişey yok başka aida64engineer560 bu programı kullanıyorum extrada bile oynarken sadece hafif bir ısınma oluyo klavyenin ortasında 30 derece civarı en çok orası ısınıyo zaten yabancı sitelerden araştırdıgımdada aynı şekildeydi bu arada laptop üstünden yani klavyenin köşeleri noktacı kısımlardanda hava alıyo haberiniz olsun almak istiyen hiç düşünmesin gereksiz paralarda bayılmasın derim bu forumda kötülemek isteyen herzaman kötüler bunuda unutmayın !

edit : buyrun buraya göz atın ing olmayan arkadaşlara copy paste yapıp pm den ulaşsınlar yardımcı olurumhttp://laptopmedia.com/review/asus-n551vw-review-although-the-n552-is-around-the-corner-the-new-n551-is-still-affordable-powerful-and-perfect-for-multimedia/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK_YGZ&619 -- 1 Şubat 2016; 15:03:59 >

• Hocam izninle linki ilk mesaja ekliyorum, güzel bir inceleme yazısı olmuş, eğer çok sıkıntı yaşayan olursa da 2-3 arkadaş çıkarsa 1 günde türkçeleştirebiliriz.
  • quote:

Hocam izninle linki ilk mesaja ekliyorum, güzel bir inceleme yazısı olmuş, eğer çok sıkıntı yaşayan olursa da 2-3 arkadaş çıkarsa 1 günde türkçeleştirebiliriz.
    Merhaba,bu ürünü 19.01.2016 da vatanbilgisayardan aldım.8 saat şarjda kaldıktan sonra ertesi gün youtube veya vivido gibi sitelerden video izlerken sayfayı aşağı yukarı hareket ettirdiğimde ekranda kararmalar ve yatay olarak çizgilenmeler oldu.ürünün para iadesini istedim.kesinlikle tamirat istemedim.ancak asus servisi yazılımsal bir sorun var düzeltildi ve geri gönderecekmiş.sizce bu yazılımsal hata mı ? eğer öyleyse de ürünün para iadesini isteme hakkım hala varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue-Voyager

Merhaba,bu ürünü 19.01.2016 da vatanbilgisayardan aldım.8 saat şarjda kaldıktan sonra ertesi gün youtube veya vivido gibi sitelerden video izlerken sayfayı aşağı yukarı hareket ettirdiğimde ekranda kararmalar ve yatay olarak çizgilenmeler oldu.ürünün para iadesini istedim.kesinlikle tamirat istemedim.ancak asus servisi yazılımsal bir sorun var düzeltildi ve geri gönderecekmiş.sizce bu yazılımsal hata mı ? eğer öyleyse de ürünün para iadesini isteme hakkım hala varmı ?

Alıntıları Göster
    @Therocqula

Birader, ekranın kararma sorunu meğer Microsoft Edge tarayıcıdan kaynaklanıyormuş. Chrome indirdim sıkıntı kalmadı. Işık sızmasını da fazla dert etmiyorum.

Bilgisayar gayet iyi fakat mavi ekran çıktı yeni. Video internal error gibi bir sorundu. Muhtemelen yüklemelerden dolayı yeniden başlatma yapmadım, ondan kaynaklandı. Şu ana kadar memnunum fakat bana performansı yüksek oyun lazım denemek için. Sizce oyunları teknoloji mağazalarından satın mı almalıyım yoksa indirmeli miyim Güvenli olsun bilgisayar istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak-Tr -- 1 Şubat 2016; 21:34:17 >

• Blue-Voyager B kullanıcısına yanıt
    Birader yorumda yazdım. Bende de aynı sorun vardı. Keşke bilgisayarı vermeseydin. Problem İnternet Tarayıcısı olan yeni Edge'de. Chrome yükle , hiç bir problem kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak-Tr

Birader yorumda yazdım. Bende de aynı sorun vardı. Keşke bilgisayarı vermeseydin. Problem İnternet Tarayıcısı olan yeni Edge'de. Chrome yükle , hiç bir problem kalmıyor.
    yatay çizgilerde oluyordu , sonrasında sayfada kararma göründü.görüntüyü ekliyorum ben ekran kartında sorun olabilir diye düşünmüştüm sizce?
    Asus N551VW-CN007T Kullanıcıları Kulübü || 6700HQ ve GTX960M

• Blue-Voyager B kullanıcısına yanıt
    Evet ,sorunumuz aynı birader. Çözüm Chrome yüklemek. Edge ile video açınca ekranda aynı sorun oluyor. Chrome'da hiç bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak-Tr

Evet ,sorunumuz aynı birader. Çözüm Chrome yüklemek. Edge ile video açınca ekranda aynı sorun oluyor. Chrome'da hiç bir sorun yok.
    yardımınız için çok teşekkürler...asus servisi : yazılımı tekrar kurduk, düzelttik demişti.belki de tarayıcının versiyonu mu değiştirdiler bilemiyorum.kargoya verildi bilgisayarım.1-2 güne teslim alırım öyleyse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue-Voyager

yardımınız için çok teşekkürler...asus servisi : yazılımı tekrar kurduk, düzelttik demişti.belki de tarayıcının versiyonu mu değiştirdiler bilemiyorum.kargoya verildi bilgisayarım.1-2 güne teslim alırım öyleyse...

Alıntıları Göster
    alan arkadaşlara bir sorum olucak bilgisayarın tabanında herhangi bir filitre tarzı boşluk yok düz bir tabanı var sizce soğutmada sorun çıkartır mı arkadaşlar
  • saki95 S kullanıcısına yanıt
    Hocam soğutmada herhangi bir sıkıntı yok fakat dediğin filtre kısmı neresi tam anlayamadım?
  • quote:

Hocam soğutmada herhangi bir sıkıntı yok fakat dediğin filtre kısmı neresi tam anlayamadım?
    @Therocqula
    hocam filitrden kastım notebook un alt kısmında ram'ın harddisk'in vs bulunduğu bölgelerin kapakları hafif boşluklu olur bu bilgisayarda dumduz diye biliyorum

• saki95 S kullanıcısına yanıt
    İki laptopun karşılaştırmalı görüntüsünü ekliyorum, yine boşluk var yani tamamen düz değil. Soldaki Asus n551 sağdaki Asus k52jt.

Donanimhaber yine salakça sorunlardan ötürü resimin açılmasına izin vermiyor o yüzden link:

https://store.donanimhaber.com/9d/c6/ef/9dc6ef0a8d0b0758222acab81d8b06cc.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Therocqula -- 2 Şubat 2016; 0:56:31 >

• quote:

İki laptopun karşılaştırmalı görüntüsünü ekliyorum, yine boşluk var yani tamamen düz değil. Soldaki Asus n551 sağdaki Asus k52jt.

Donanimhaber yine salakça sorunlardan ötürü resimin açılmasına izin vermiyor o yüzden link:

https://store.donanimhaber.com/9d/c6/ef/9dc6ef0a8d0b0758222acab81d8b06cc.jpg
    teşekkür ederim hocam çok sağolun bende yarın dolar biraz daha artmadan alıcağım inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: saki95

teşekkür ederim hocam çok sağolun bende yarın dolar biraz daha artmadan alıcağım inşallah

Alıntıları Göster
    Hocam birinizde Gta 5 gibi yüksek gereksinim isteyen bir oyunda test edebilir mi ?
  • fantom1054 kullanıcısına yanıt
    Steam'de olan birisini bulabilirsem test etmeye çalışacağım fakat henüz bulamadım ben de ..
  • quote:

Steam'de olan birisini bulabilirsem test etmeye çalışacağım fakat henüz bulamadım ben de ..
    Arkadaşlar ben de bugün itibariyle aranıza katıldım, herkes güle güle kullansın,
  • Therocqula kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bende az önce sipariş geçtim hayırlısıyla ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantom1054

Teşekkürler, bende az önce sipariş geçtim hayırlısıyla ..
    Hayırlı olsun hocam ikinize de, güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.