Şimdi Ara

Asus N550JV Kullanıcıları + Kutu Açılım ve İnceleme (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
8
Favori
57.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fn+F7 yaptığımda ekran kapanıyor ancak birkaç saniye geçmeden açılıyor kendi kendine. Nasıl düzeltebilirim bunu ? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: welocan

fn+F7 yaptığımda ekran kapanıyor ancak birkaç saniye geçmeden açılıyor kendi kendine. Nasıl düzeltebilirim bunu ? Şimdiden teşekkürler.

O bendede var genelde herkes de öyle galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar cihazi yeni aldim ama cihazin power tusunun hizasinda solda olan tus ne ise yariyor bide acarken klavyeden isik geliyor ama sonra gidiyor isigi surekli olarak nasi yanicak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: symbol38

Arkadaslar cihazi yeni aldim ama cihazin power tusunun hizasinda solda olan tus ne ise yariyor bide acarken klavyeden isik geliyor ama sonra gidiyor isigi surekli olarak nasi yanicak ?

O tuş beklemeye alıyor normalde, uyku modu vs ama istediğin gibi ayarlayabilirsin güç seçeneklerinden. Ben pasifize ettim mesela.

Klavye ışıkları fn + f3 ile kapandığı gibi fn + f4 ile açabilirsin.
  • Merhabalar;

An itiriyle bende Asus N550Jv almış bulunmaktayım.

Sormak istediğim bir iki soru var. Windows 7 kullanmak istesem driver sorunu var mı cihazda ? Orjinal win7 ye sahibim.

Birde yıllardır herhangi bir optik sürücüye ihtiyaç duymadım. Bunun yerine ssd takılsa garanti dışı kalır mı cihaz ?

Değerli Fikirlerinizi bekliyorum.
  • FAKAZLI kullanıcısına yanıt
    sitesine bak sanırım vardı win7 içni driverlar.. ama performans açısından ve uyumluluk açısından windows 8.1 öneririm.
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Yok malesef eklenmemis driverlar. Ne yapicam bilemedim. Makinede recoveryde calistiramadim birturlu

• FAKAZLI kullanıcısına yanıt
    temiz windows 8.1 pro x64 yükle.
  • Biraz önce servisi aradım.

Aradığım numara : 0216 524 30 00

Dedim kullandığım notebook n550-jv. Ve yine elimde kullanmadığım sdd mevcut. Bu şekilde değişim yapsak garanti durumu ne olur dedim.

Direk bana garanti dışı kalır dedi. Blueray'den bahsedemedim bile.

Bazı yerlerde de asusun bunu servisinde kendi yaptığı da yazıyor.

Var mı servise bu işlemi yaptıran ?
  • FreeDOS N550J'ler kilitli geliyormus win7 kurulmamasi icin onu nasil kaldiracagiz?

• Bugün N500JV modelini satın aldım. Eve gelip çalıştırdıktan sonra subwoofer ı test etmek istedim fakat sol taraftaki bağlantı yuvasının içinde birşey var ve girmiyor. Bunun ne olduğu ya da subwoofer ı nasıl bağlayacağım hakkında bir bilgisi olan var mı ? Aksi takdirde yarın tekrar aldığım yere götüreceğim.
  • joseph_58 kullanıcısına yanıt
    Biraz sert bastırman lazım hocam subwooferı takmak için
  • Icinde bisey var gibi sanki yanlis olmasin bastirip daha da kotu biseye yol acmayalim sonra emin misin :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joseph_58 -- 26 Ekim 2014; 23:00:29 >
  • bende bu ürünü kulanıyorum.bazı arkadaşlar ayarlarını düzgün yaparsanız güzel performans alırsınız demişler.nedir bu düzgün yapılacak ayarlar.bilmeyen birine anlatır gibi anlatırmısınız.

not:ssd taktırmadım kendi üzerinde gelen dandik disk takılı :)
  • Arkadaşlar elimde 10 ay garantili ASUS n550jv Rami 12 gb windows 8 kurulu vatandan almışdım fazla kullanmadığım için satmak istiyorum ederi nedir değermi satmaya çok zarar edermiyim su fiyat teklifden aşağı satma diceniz rakam nedir

• Buna ssd takmak için hangi tornavida setini almak lazım ? Aldığım tornavida seti uymadı :S
    http://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/31-parca-saatci-telefoncu-tornavida-seti-151213585
  • HasanK22 H kullanıcısına yanıt
    T5 set almana gerek yok gittigidiyorda ben 3-5 tl ye aldım.
  • yanlış anlaşılmış vigülü unutunca .. T5 diye cevap verip set almana gerek yok demiştim yani sadece T5 tornavida alsan yeter seti boşver.
  • Slm ASUS N550 serisinden satan var mı garantili

• Bu pc de gta 5 oynayabilen babayiğit varmı
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.