Şimdi Ara

ASUS N550JV ANAKONU (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
52
Favori
245.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kamil_3545

merhabalar bu bilgisayara ssd takmak istiyorum cd okuyucusunu sökeceğim fakat ssd caddy 9.5 ve 12.7 modellerinden hangisini tercih etmeliyim ?
    9.5 modeller uyuyor.
  • arkadaşlar batarya iyice ölmeye başladı benim. bir baktım 750 lira diyor bataryalara şok oldum. şarj fullken notebook kapanıyor pat diye. işin ilginç tarafı şarja takılıyken de oluyor bu. bugün de şarja takılıyken, turuncu şarj ışığı yanarken yani, bilgisayarı açtım. ışık söndü. şarj almayı durdurdu yani. bilgisayarı kapatınca şarj almaya devam ediyor. sizce bunun bataryayla alakası var mı yoksa benim adaptör de mi gitmiş ?
  • Bu cihazın wireless kartını değiştirerek 5G bandında bağlantı sağlayabilir miyiz? Eğer oluyorsa hangi model wireless kart almam gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

Bu cihazın wireless kartını değiştirerek 5G bandında bağlantı sağlayabilir miyiz? Eğer oluyorsa hangi model wireless kart almam gerekli?
    Ben daha yeni değiştirdim, 1 hafta dln oldu. İnanılmaz basit bir işlem. Google’da aratın videosu da var.

Kart olarak Intel AC 7260 alın. Sahibinden’de var. Ya da aliexpress’ten de alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirius_black kullanıcısına yanıt
    AC7260 half olanlardan diye biliyorum normali büyük bu laptop için. Yanlış olmasın?

• slhttnshn61 kullanıcısına yanıt
    Ac7260 aldım. Boyutu, şekli vs laptoptan çıkan ile birebir aynı. Ben ac7260 taktım ve sorunsuz çalışıyor. 7260hmw alacaksınız tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirius_black -- 19 Ocak 2019; 23:22:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirius_black

Ac7260 aldım. Boyutu, şekli vs laptoptan çıkan ile birebir aynı. Ben ac7260 taktım ve sorunsuz çalışıyor. 7260hmw alacaksınız tabi.
    Kartı takarken herhangi bir pin kapatma yaptınızmı?
  • Hayır hiçbir şey kapatmadım. Antenleri çıkartıp vidayı söküp kartı çıkardım, aynı yolla da geri taktım.

• Herkese merhaba,

N550jv cn-127h modeline sahibim. Mevcut hddyi sökerek samsung Evo 860 ssd taktım. Windows 10 kurdum ancak windows etkinleşmesinde sorun yaşıyorum. Oem gelen key imi nereden bulabilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznklckp

Herkese merhaba,

N550jv cn-127h modeline sahibim. Mevcut hddyi sökerek samsung Evo 860 ssd taktım. Windows 10 kurdum ancak windows etkinleşmesinde sorun yaşıyorum. Oem gelen key imi nereden bulabilirim?
    donanım değişikliğinde oem key uçuyor. yeniden aktive etmen gerekecek.
  • Max audio'yu nerden kurabilirim yardımcı olabilcek var mı?
  • Arkadaşlar asus N550JV diz üstü bilgisayara Samsung 250GB 970 EVO PLUS NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 2300MB) olan hızlı ssd'yi takma imkanı yok bildiğim kadarıyla. peki M.2 NGFF SATA SSD to SATA DÖNÜŞTÜRÜCÜ ÇEVİRİCİ ADAPTÖR kullansak bu işe yarar mı ? yani okuma hızları 3500 leri bulur mu ?

https://urun.n11.com/diger/m2-ngff-sata-ssd-to-sata-donusturucu-cevirici-adaptor-P317612815
  • Asus k52jt makineme 2016 yılında orijinal bataryaya 450 TL fiyat çekmişlerdi. Ben de Samsung hücreli olan uygun modeli aldım ve 3 yıl geçmiş olmasına rağmen batarya hâlâ %50 sağlığını koruyor. Kullanıma bağlı olmakla birlikte Samsung hücreli olmasına dikkat edip uygun model yan sanayi tavsiye ederim. Fiyatı 100 lira civarı.

• ekranim kirildi. laptop u video edit ve oyun icin kullaniyorum. yeni laptop almanin zamani geldi mi? yoksa parca yukseltsem yeterli olur mu? 7 8 bin liralik yeni laptoplar da cok ahim sahim gozukmuyor. ne gibi parcalar alsam bilgisayarin performansi artar? ya da bu modelde neleri yukseltmeye imkan var?

• Merhaba, baya geç cevap vermiş oluyorum ama bataryan ölmüştür sanırım bu ana kadar yeni batarya almış olabilirmisin acaba benim bataryam direk öldü çalışmıyor gittigidiyor'dan pcpartner diye bir yerden 250 tl ye batarya aldım ama batarya ölü çıktı aliexpress'den de almaya korkuyorum
  • Merhaba windows 10 1903 pro yükledikten sonra bir türlü wifi bağlanamıyorum. Hangi sürücü kullanmalıyım? n550jv için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyfoagam

Merhaba windows 10 1903 pro yükledikten sonra bir türlü wifi bağlanamıyorum. Hangi sürücü kullanmalıyım? n550jv için.
    Kendi soruma kendim cevap vereyim. 1903 te artık wifi açık olarak gelmiyor. hizmetlerden "Kablosuz Yerel Ağ Otomatik Yapılandırma" WlanSvc otomatik başlatma konumuna almak gerekiyormuş.
  • Merhaba arkadaşlar herkese selamlar. 6 yıllık emektarımı temizlerken anakartı arızalattım. Yeni anakart baktım internette ama bulamadım, nereden bulabilirim acaba, sahibinden de şuan benim modelin anakartı yok. Yeni veya sorunsuz eski farketmez, servise gönderdiğimde yeni laptop parası fiyatı çekti, anakartı bulursam takarım ben.

N550jv- cn127h 16gb ram, gt750m 4gb ekran kartlı modeldir.

• Arkadaşlar Merhaba

6 yıldır N550jv-cn240h modelini kullanıyorum.

Fotoğraftaki işlemleri yapacağım, evde kendimde yapabilir miyim ?

Ayrıca kasayı ve içerideki parçaları açmak için önereceğiniz tornavida ucu var mı ?

Termal macun olarak ne almalıyım ?

HDD caddy 9.5 mm mi yoksa 12.7 mm mi ?

Yardımda bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theiq -- 23 Temmuz 2019; 15:9:32 >

• theiq T kullanıcısına yanıt
    Yazdığınız işlemlerin hepsini evde yapabilirsiniz.
    Caddy 9.5mm
    Tornavida alyan olarak geçiyodu sanırım.Termal macunu kaliteli 40 tl'ye iyi macunlar var onlardan alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.