Şimdi Ara

ASUS N51VN280DV - Kullanıcılar Klübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
17.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrh ACİL YARDIM ASUS N51 VN280 AÇILMIYOR Işıklar yanıyor ama asus BİOS başlamıyor hiç bişey yapmıyo sadece fan calışıyor. dün norton u hızlı tarama yapması için başlatınca pc dondu hiç bir işlem yapmadı bende açma kapama düğmsinden kapattım. tekrar acmak için bastım ama acılmadı ne yaptımsa olmadı bataryayı cıkartıp tekrar taktım. f2,f6,f8 vb hatta tekrar format atayım dedim oda olmuyo ekran yok, ses yok sadece üstdeki mavı ışıklı yerler yanıyo ve bazen fan calışıyo. arıza ne olabilir? umarım ana kartda falan sorun yoktur
    ne yapabilirim acil yardım lütfen.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahkus

mrh ACİL YARDIM ASUS N51 VN280 AÇILMIYOR Işıklar yanıyor ama asus BİOS başlamıyor hiç bişey yapmıyo sadece fan calışıyor. dün norton u hızlı tarama yapması için başlatınca pc dondu hiç bir işlem yapmadı bende açma kapama düğmsinden kapattım. tekrar acmak için bastım ama acılmadı ne yaptımsa olmadı bataryayı cıkartıp tekrar taktım. f2,f6,f8 vb hatta tekrar format atayım dedim oda olmuyo ekran yok, ses yok sadece üstdeki mavı ışıklı yerler yanıyo ve bazen fan calışıyo. arıza ne olabilir? umarım ana kartda falan sorun yoktur

batarya olmadan sadece fişe takarak ile açmayı deneyin
  • evt bataryayı cıkartıp fişe taktım olmuyor ilk açılışta BİOS görünmüyor ana kart dan şüpeleniyorum
  • mrh ACİL YARDIM ASUS N51 VN280 AÇILMIYOR Işıklar yanıyor ama asus BİOS başlamıyor hiç bişey yapmıyo sadece fan calışıyor. dün norton u hızlı tarama yapması için başlatınca pc dondu hiç bir işlem yapmadı bende açma kapama düğmsinden kapattım. tekrar acmak için bastım ama acılmadı ne yaptımsa olmadı bataryayı cıkartıp tekrar taktım. f2,f6,f8 vb hatta tekrar format atayım dedim oda olmuyo ekran yok, ses yok sadece üstdeki mavı ışıklı yerler yanıyo ve bazen fan calışıyo. arıza ne olabilir? umarım ana kartda falan sorun yoktur

ya yokmu bu sorunun çaresi illa bu pc servisemi gidecek?
  • SAnırsam Servise Gidecek Yapacak birşey olduğunu düşünmüyorum
  • evt. sanırım servise gidecek.
    servisle tlf görştüm harddiski çıkarıp BİOS açılıp açılmadığını kontrl etmemi istediler. ve dediklerini yaptım açıldı ama harddiskle hiçbir şey yapılamıyor harddiskde birşey yok tüm verilerim duruyor.anakart da bir sorun var olduğu kesin artık
  • Geçmişolsun bu çok kötü bir durum. Elin kolun ayağın bir anda Mırtı çekti.
  • merhaba. mart ın 15 asus pc ist servisine gönderdim. arıza ürün takibinden hiç birşey cıkmıyor.pc seri no yu
    yaz diye bir kutucuk var oraya seri no sunu yazdığım halde hiç bir şey çıkmıyor? ne yapabilirim şimdi!
  • eğer hardiski sökünce bios ekrani geliyorsa sorun hdd dedir
  • sorun hhd yok bi başka pc ye takıp denedim içindekiler duruyo ve hdd normal bir şekilde çalışıyor.
    servise gitti bakalım kac günde gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahkus
    sorun hhd yok bi başka pc ye takıp denedim içindekiler duruyo ve hdd normal bir şekilde çalışıyor.
    servise gitti bakalım kac günde gelir

hayırlısı olsun
  • Ben bilgisayarı aldığım 28.gün, yaşadığım sorundan dolayı servise verdim bilgisayarı. Anakartında sorun varmış. Fakat yaklaşık 28 gündür hala onlarda bilgisayarım. Teknik servis cok yavaş çalışıyor..
  • mrh. bir soru? asus servisine 10 gündür tlf açıyorum telefonu bile açmıyorlar. anca bu gün ulaşabildim. net bir cevap alamadım. daha paketi açmamışlar bile ne biçim servistir ist daki.30 iş günü içinde tamir edilip teslim edilecekmiş ama daha bakmayı bırak kutusundan çıkarmamışlar. bu konuda ne yapılabilir bilen varmı?...
  • arkadaslar bende bu modelden çok memmunum ama sizden bir konuda yardım bekliyorum bende yükseltme dvd si istettim ama iki ay oldu halen gelmedi ödemede yapıldı. asus türkiye servislerini arıyorum cevap vermiyorlar. yurt dısına nasıl mail atabilirim....
  • asus pc servisten geldi hiç bir sorun yok 3 haftada teslim ettiler.
  • Gözünaydın
  • usb 2.0 değil mi bizim makineler ? Birde ram'ler dönüş hızı 1066 mı,öyleyse ayıp ASUS'a !
  • mrh.bu asus pc ye 2 işletim sistemi kurabilirmiyim orj. vistanın yanında örn.(pardus) yada (win 7 ultimate 64 bit) pardus u denedim izin vermedi? bunu aşmanın bir yolu varmı. deneyen arkş yardımcı olursanız sevinirim.
  • slm millet nerelere kayboldunuz????????????????
  • Ben Derslerden Dolayı Takılamıyorum Bu Asusun ekranın altındaki Mavi tuşların yazılımının adı neydi ben birtürlü hatırlıyamadım W7 64Bit yükledim multi tuşlar işlemedi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.