Şimdi Ara

ASUS N51VN280DV - Kullanıcılar Klübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
17.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neyse win7 orjinalini sipariş ettim sanırım problemim çözülür. arkadaşlar bu pc'ye ddr3 ram takılabiliyormu bilen varmı????
  • UYUMLULUK GÖSTERİYOR DİYE BİLİYORUM AMA HİÇ DENEMEDİM
  • Parmak İzi Yazılımı için Protector Suite 2009 kullanmanızı öneririm Gök güzel bir yazılım ve sıkıntı çıkartmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mma07

neyse win7 orjinalini sipariş ettim sanırım problemim çözülür. arkadaşlar bu pc'ye ddr3 ram takılabiliyormu bilen varmı????

N51'e DDR3 Ram takamazsınız.
  • merhaba acilen yardım dün benim asus n51 pc çöktü bir ark dan win7 64 bit ultmet yükledim fakat aktivasyon sorunu olduğu için orj vista premiyum tekrar yükledim herşey normal gibi, ama web cam ters görüntülüyor bunu nasl düzeltebilirim bilgisi olan acil yardım ederse sevinirm tşk
  • Kardeşim O Driver in içinde Camera klasörü var onun içinde 2 adet yazılım var CHICON ve SUNIY bunlardan uygun olanı kurun sonra
    VirtualCamera var onu kurun sorun çözülür
  • Bendede W7 e geçtikten sonra Sürücüde sıkıntı başladı DVD yi görmüyor 3-5 tak çıkarttan sonra okuyor sonrada donuyor tekrar takçıkart yapıyom düzeliyor
    sizce ne yapıyım servise mi bi gönderem ?
  • walla gönder derim ne diyim ?? benimde pek bilgim yok bu konularda.....
  • meraba arkadaşlar.yaklaşık 2 hafta önce bende n51vn280dv aldm.fakat vistayı sevmediğim için w7 yükledim.asus un sitesinden driverlarını falan indirip yükledim.fakat şöyle bir problemim var.mesela TES:oblivion oynarken biraz zaman sonra ekran kayıyor,karıncalanıyor.oyundan cıkınca bile gecmiyor bu sorun.benek benek şeyler gözüküyor.res atmam gerekiyor düzelmesi icin.ısısını kontrol ettim,bu hatayı verdiğinde 50 derece falan gösteriyordu.yani çok ısınmadan yapıyor bunu.ve bir sorun daha,diğer oyunlarda da böyle bi sorun olmasa da bunlarda oyundan atıyor.(ısısına yine baktım yine 50 derecenin üstünde değildi.ayrıca soğutucu da kullanmaktayım)acaba bir şeyi yüklemeyi mi unuttum,yoksa anakartıyla ilgili bir sorunum mu var ? bilen birisi yardım ederse, cok memnun olurum.
  • oynadığın oyun bilmiyorum ama ekran kartını yanlış tanıtmış ola bilirsin Driverlerde hata yapmış ola bilirsin W7 32 bit kurduysan asus un sitesinden Windows 7 isletim sistemini seçecen W7 64 bit ise Windows 7 64 bit i seçecen ne war ne yoksa ordaki driverlerin hepsini indir
  • Windows 7 kurdum ama Ram i 3gb gösteriyor . Ayrıca wireles i açınca 3,5 dk sonrası ne yapıyorsa modeme başka bilgisayarlarda bağlanamaz hale geliyor bırak benimkini geçtim . Canımı sıkmaya başlad bu bu iş,Vistada da böyleydi.
  • mrh asus daki ekran kartının (nivida gt240) sitesinde ki driver i indirdim. güncellenmiş sanırım(19 .01.2010) acaba! bunu kurarsam bir promlem cıkarırmı?
  • bende kesinlikle wirells konusunda sıkınntı yok Windows 7 32bit kurdunsa doğal olarak 4 Gb rem varsa kullanıla bilir 3Gb tır. 4Gb tıda kullana bilmen için Windows 7 64 bit kurman gere kiyor.Ben şuan 32 bit kullanıyorum. (Driverlarınıda 64 bit e uygun olanı kuracan)
  • Gt240 Güncellemesinden sıkıntı çıkacağını düşün müyorum
  • arkadaslar bende ASUS N51VN280DV aldım. yorumları okudumda farklı sorunlar dile getiriliyor. bende bir ay olmadı alalı bilgisayar performans olarak çok iyi. kullanan biri olarak çok memnunum.
    format atmak istediğin zaman f9 ile orijinal vista yükleniyor. eğer farklı bir işletim sistemi olacaksa xp gibi bundada xp nin sata driverleri yüklü olması lazım nlite diye bir programla kendi xp ni oluşturablirsin. ben ilk aldığımda sadece dandik bir çanta geldi mause yoktu ben gold dan sipariş verdim. arkadaslar mause vermişler diye yazmışlar. mause verdiler mi diye soracaktım.
  • Arkadaşlar pc'de hoparlör cızırtıları, touchpad sorunları var mı?
  • asi00024 evet bana asus logolu çanta ve maus verdiler.
  • Orjinal ASUS Çanta ve Maus Hediye ettiler. Kesinlikle cızırtı ve sorun yok
  • Ses problemine güzel bir çözüm bulan var mı? Arkadaşlarımın artık beş para etmeyen laptoplarından çıkan sesi görüp şu güzelim aletten çıkan sese inanmak istemiyorum yahu. Çıkış sesinden başka kulaklık seside çok az. Nasıl çözebiliriz uğraşıp yapan var mı ? Biostan fulledim sesi gene çok az.
  • SRS Premium Sound Yazılımı var asus un onu kurdun mu ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.