Şimdi Ara

ASUS N51VN280DV - Kullanıcılar Klübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
17.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ASUS N51VN280DV CORE 2 DUO T9600 2.8GHz 4GB 500GB 15.6" HD

# CPU Ailesi : INTEL CORE 2 DUO IŞLEMCI
    # İşlemci Modeli : INTEL T9600 2,80GHZ 1066MHZ
    # CPU Hızı (Mhz) : 2800,0
    # Cache Bellek : 6MB
    # Ekran Tipi : TFT
    # Ekran Boyutu (Inch) : 15,6
    # Ekran kartı chip seti : NVIDIA GEFORCE G240
    # Ekran Kartı Bellek Kapasitesi : 1GB HARICI
    # Sistem belleği türü : DDR II 1066 MHZ
    # Sistem Bellek hızı : 1066
    # Standart Sistem Belleği (MB) : 4096
    # Maks. Sistem Belleği (MB) : 8192
    # Sabit Disk (Gb) : 500,0
    # Sabit Disk Devir Hızı (rpm) : 5.400
    # Tv Out : YOK
    # Optik sürücü tipi : DVD SUPER MULTI DVD-R/RW COMBO
    # USB 2 portu : 4
    # VGA portu : HDMI
    # Tuş Dizimi : Q TR
    # Bluetooth : VAR
    # Parmak İzi Okuyucu : VAR
    # WLAN/Wi-Fi : VAR
    # Kamera : VAR
    # Tasınabilir Bilgisayar Türü : NOTEBOOK
    # Net Agırlık Aralıgı KG : 3 - 3,5
    # İşletim Sistemi : VISTA HOME PREMIUM 32 Bit - TR

FiYATI : 2.100 - 2.200 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 25 Şubat 2010; 21:14:06 >

• NOT: DouAch Arkadaşımızın Pc Görüntüleridir (N51 Serisi)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2_ocal -- 23 Ekim 2009; 15:22:51 >

• Ben de samsung r620 bulamadığım için bu modeli düşünmeye başladım ama ekran kartları arasında büyük bir fark var mıdır acaba samsungda ati mobility readon 4650 var. Yardımcı olabilir misiniz.
  • Kimisi Ati4650 diiyor kimisi NVIDIA GeForce GT 240M ama yine karar senin ekran kartı nasıl olsa harici ilerde değiştirmek istersen değiştirirsin.
  • Ürünün Videosunu Koyacam Siteye güzelce İzler fikirlerini Söylersin
  • www.izle sene.com/video/amator-asus-n50-serisi/1229787
    ASUS N50 serisiyle annı görünüme sahip olduğu için bi sorun yoktur. (aradaki boşluğu silin)
  • Bunun çelişkide olacak yanı yok oyun performansında HD4650 daha önde maalesef. Şu an piyasada da pek kalmadı HD4650 kullanan laptop, zaten laptop olayı böyle. Piyasada 3 ayın üzerinde tutunan bir model görmedim ben hemen tükeniyor. Herifler adam gibi bi prestij modeli üretip onu uzun süre satma politikasını bırakıp sürekli yeni model üretmeyi seçiyorlar anlaşılan, ardı arkasına birbirinin türevi, ama maalesef dayanıksız ve kalitesiz malzemeden laptoplar üretiliyor. Ne gerek var bu kadar çeşitliliğe ki bu modellerin hepsi aynı anda da piyasada bulunamadığından sonuçta yine çeşitlilik diye birşey yok aslında. Biri bitiyor ardından başka isimle aynı laptobun çok az farklısı çıkıyor piyasaya. Asus'la Acer bunu çok yapmaya başladı bu ara. Eskiden bi 5920G vardı, bi M51 vardı şimdi maaşallah yakında model ismi bulamayacaklar. Tasarım ve kasa kalitesiyse yerlerde.
  • Gerçektan sana katılıyorum 2 model çıkartsın 3 ay boyunca piyasada kalsın şimdi N51 modeli piyasada bitmek üzere ve ben Bu ayın bitmesini bekliyecem malesef
  • Burada bilgisayarın iyi ya da kötü yanlarını tartışmamız kanaitindeyim başka bilgisayarları konuşmanın mantığı yok karşılaştıralım ama öncelik laptop'u anlatmakdır bence bende aldım bu bilgisayardan 6 gün filan oldu makine güzel performans açısından da bence yeterli düzeyde Oyun diyince de NFS - Shift yükledim grafikler açısından da tatmin edici almak isteyenlere tavsiye ederim . . .
  • 4650 ile gt240 arasında dağlar kadar fark yok ama fark var tabiki 4650 önde gt240 a göre
    quote:

Orijinalden alıntı: KIDD

Ben de samsung r620 bulamadığım için bu modeli düşünmeye başladım ama ekran kartları arasında büyük bir fark var mıdır acaba samsungda ati mobility readon 4650 var. Yardımcı olabilir misiniz.
  • Biosdan TPM yok gorunmuyor Parmak izi için bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roseblood

Biosdan TPM yok gorunmuyor Parmak izi için bilen var mı ?

Bende göremedim evet. Ayrıca ben RAMlerin gecikme zamanlarını da değiştiremedim. Varsa bilen bir aydınlatıversin
  • Vista 32 bit mi? Vista 64 bit mi?
  • Alan arkadaşlar Çanta ve mouse Asus mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal2_ocal

Alan arkadaşlar Çanta ve mouse Asus mu?

Evet, markaları Asus.
  • Markalar ASUS . TPM cevabını verecek babayiğid yok mu ?
  • O konuda herhangi bir bilgim yok fakat bizim pc nin bir alt modeli var:
    http://resim.donanimhaber.com/m_33183724/tm.htm isterseniz ordan bi öğrenin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roseblood

Markalar ASUS . TPM cevabını verecek babayiğid yok mu ?

Kısa ve öz: Eğer bios'ta TPM ayarı yoksa, laptop TPM'yi desteklemiyormuş. Ama parmak iziyle oturum açmak için TPM'ye gerek yok. Asus Data Security Manager de yapıyor parmak izi kaydını.
  • Bizim üst sınıf ha. Hayırlı olsun bilgisayarlarınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

Bizim üst sınıf ha. Hayırlı olsun bilgisayarlarınız.

Teşekkürler. . .Allah Hepimize Daha Nicelerini nasip etsin ! . .İnşaallah bilgiler için de minnettarız .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.