Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Asus my logo değiştirme anakart ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
2.098
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Asus my logo değiştirme anakart ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1704 Mesaj
    bazı asus anakartlarda açılışta logo var bu logoyu değiştirmek için ausu my logo diye bi program varmış ben deki cd de yok değiştirmeyi bilen varmı asus update ile olmuyor o program lazım

buda başka bi soru : RAW dosya sistemi nedir ???
    film aldım ilk cdnin dosya sistemi RAW ikincisinin cdfs miydi neydi ilkini xp okumuyor biçimlendirilmemiş ya da bilinmeyen dosya sistemi diyor ikinci cd çalışıyor bu dosya sistemini nasıl açabiliriz ???

|
    |
  • Teğmen
    194 Mesaj
    değiştirmeyi bilmiyorum ama kaldırmak istersen biosundan disable yapabilirsin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    850 Mesaj
    Asus Update ile birlikte MyLogo yükleniyor
    MyLogo BIOS'a gömülü olan resmi değiştirmeye yarıyor
    Fakat yüklü olan BIOS u değil dosya olarak kaydettiğin bir BIOS u veya netten çektiğin bir yeni BIOS sürümünün içindeki resmi değiştiriyor
    Daha sonra sende editlenmiş BIOS u BIOS chipine yüklüyorsun
    Eğer Asus Update sürümün çok eski ise MyLogo yanında gelmiyor olabilir
    Sende Asus un sitesinden en son versiyon Asus Update i çekip yükleyebilirsin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    497 Mesaj
    RAW ham anlamına geliyor.
    Ya elinizdeki cd boş yada biçimlendirilmemiş(ikiside aynı kapıya çıktı ya neyse :) )
    CD ye Nero dan bakın boş mu değil mi diye.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj
    Asus Update in en son sürümünü alttaki adresten indirebilirsiniz...

ftp://ftp.asuscom.de/pub/ASUSCOM/BIOS/BIOS_FLASH_UTILS/asusupd51601.zip
    |
    |
  • Binbaşı
    1704 Mesaj
    sağol be bunu bulamamıştım :)deneyeyim bakalım olacakmı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj
    Önemli değil. Program ile ilgili her hangi bir sorunun olursa buraya yaz. Çözmeye çalışırız...
    |
    |
  • Binbaşı
    1704 Mesaj
    asus update de launch my logo falan yazıyor ama ben seçemiyorum anakartım asus nforce 2 deluxe bu desteklemiyormu my logo yu ya asus un başlatta sadece asus update var my logo diye bişey yok ya
    |
    |
  • Binbaşı
    1639 Mesaj
    beyler bende anakartımın logosunu değiştirmek istiyorum ama konu baya bi eski :) HORT
    |
    |
    Klavye: Logitech G710 Blue Mechanical Gaming Keyboard [US Layout]
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.