Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver] (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.478
Cevap
60
Favori
247.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhanblt

Allah rızası için yardım. Türkcell bedava tablet verdi. Tablet anüs meme pas 7, model No: Asos K012_2
    Birtürlü rootlayamadım. Lütfen yardım.

Bir de Türkçe yazabilsen anlayacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar me173x tabletin dokunmatigi lokal olarak çalışmıyor. Cihaz 1 yıllık. Garanti kapsamında servise göndersem sonuç alabilirimiyim, yoksa kullanıcı hatası deyip gerimi gönderirler fikirleriniz neler. Aynı sorunla karşılaşan oldumu?

Çalışmayan bölgeyi kırmızı ile isaretlemeyeye calistigimm yer.
     ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc52 -- 17 Aralık 2014; 20:07:20 >

• falcon86 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş otomatik düzeltmeyle asus memo pad yazmaya çalışmış galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc52

Arkadaşlar me173x tabletin dokunmatigi lokal olarak çalışmıyor. Cihaz 1 yıllık. Garanti kapsamında servise göndersem sonuç alabilirimiyim, yoksa kullanıcı hatası deyip gerimi gönderirler fikirleriniz neler. Aynı sorunla karşılaşan oldumu?

Kardeş bende aynı arızadan yolladım yaptılar ama bana başka tablet yolladılar asus memo pad hd 7 k00u yolladılar yani yaparlar ama tabletini geri alırmısın bilmem

• herofahri kullanıcısına yanıt
    Öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Tableti geri alırmısın derken, değişim yapcaklarını mı kastettin yoksa servis den cihaz geri dönmezmi.

Ayrıca Size gönderilen cihazın farkı ne aynı tablet değilmi?

• quote:

Öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Tableti geri alırmısın derken, değişim yapcaklarını mı kastettin yoksa servis den cihaz geri dönmezmi.

Kardeş tabletim m173x ti ve sadece içinde bazı uygulamalar yok yani 2 side aynı ben garantiye yolladım öle geldi sıkıntısı olmadığı için sesimi çıkarmadım tablette sıkıntı yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: herofahri

quote:

Kardeş tabletim m173x ti ve sadece içinde bazı uygulamalar yok yani 2 side aynı ben garantiye yolladım öle geldi sıkıntısı olmadığı için sesimi çıkarmadım tablette sıkıntı yoktu

Bende göndereyim o halde. Benim cihaz 16gb hafızalı ve 5 mp kameralı yerine 8gb 2mp gönderirilerse işin rengi değişir.

• tabletimin hoperloru patladı herhalde ses çok bozuk ve cızırtılı çıkıyor. bu ara çok fazla ısınıp pili hızlı tüketmeye başladı. yakında servise göndereceğim, hayırlısı bakalım.
  • quote:

Arkadaşlar me173x tabletin dokunmatigi lokal olarak çalışmıyor. Cihaz 1 yıllık. Garanti kapsamında servise göndersem sonuç alabilirimiyim, yoksa kullanıcı hatası deyip gerimi gönderirler fikirleriniz neler. Aynı sorunla karşılaşan oldumu?

benimki yapıldı ama video cekip yolladım,yoksa geri yolluyorlar sorun yok diyip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbesiz gandalf -- 18 Aralık 2014; 16:45:55 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: herofahri

quote:

Bende göndereyim o halde. Benim cihaz 16gb hafızalı ve 5 mp kameralı yerine 8gb 2mp gönderirilerse işin rengi değişir.

Evet öle olursa geri ver

• Ya şu asus memo pad 7 fe7010cg nasi rootlanir bilen yokmu k012_2

• arkadaşlar bende de KOOU modeli var ve dün itibariyle tablet kapanmıyor. restart etmek veya kapatmak istediğimde "tamam" tuşuna basılmıyor, ayrıca klavye de sapıttı. "t" ve "i" harfleri tepki vermiyor. Sorun ne olabilir, fikri olan var mı?

Her türlü reset/wipe/factory reset vs yaptım, sonuç aynı
  • airmag kullanıcısına yanıt
    Hhemen hemen aynı sorun benim tablettede oldu servise yolladım 3 gün sonra geri yolladılar bu kadar çabuk geldiği için yapmadılar sandım ama form yollamışlar altınada lcd kablosu yerinden çıkmış takıldı tamir edildi demişler açtım tableti hiçbir sorunu kalmamıştı seninkindede bu sorun oluştu sanırım.
  • Teşekkürler... sanırım doğru teşhis bu. Benim çocuk bir kaç kez elinden düşürmüştü, muhtemelen bir kez de dün düşürmüş olacak ki LCD kablosu yerine geçmiş tekrardan, şu an herhangi bir sıkıntı kalmadı
  • orhanblt O kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_100877364/f_//tm.htm#100877364
    al kardeşim çözüldü bende aynı skntıyı yasıyordum düne kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

quote:

Orijinalden alıntı: orhanblt

Allah rızası için yardım. Türkcell bedava tablet verdi. Tablet anüs meme pas 7, model No: Asos K012_2
    Birtürlü rootlayamadım. Lütfen yardım.

Bir de Türkçe yazabilsen anlayacağız.

Bence siz dahil herkes ne yazmak istediğimi anladı. :) ama yinede kusura bakmayın yazı düzeltme işte. Bide keşke cevap alabilseydim ne güzel olurdu.
  • Annem için alacağım. Kendisi sadece facebook oyunları oynuyor ve facebookta gezer o kadar. Şimdi bu modelin kodu nedir acaba? Bir sürü farklı modelleri var. Biri bana yardımcı olabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: malilion

Annem için alacağım. Kendisi sadece facebook oyunları oynuyor ve facebookta gezer o kadar. Şimdi bu modelin kodu nedir acaba? Bir sürü farklı modelleri var. Biri bana yardımcı olabilir mi acaba?

2013 model olan mtk işlemcili asus memopad hd 7 173x ve 2014 model olan intel işlemcili 176x kodlu. 8gb ve 16 gb hafızalı 2 model oluyor ilki 2 mp ikincisi 5 mp kameraya sahip. model numarası çok ama bunları bilsen yeter.
  • Hocam yardımınız için.çok teşekkür ederim. Peki siz hangisini tavsiye edersiniz? Annem genel olarak facebook oyunları oynar. Yani tableti ulaşacak bir durum olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malilion -- 4 Ocak 2015; 13:18:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malilion

Hocam yardımınız için.çok teşekkür ederim. Peki siz hangisini tavsiye edersiniz? Annem genel olarak facebook oyunları oynar. Yani tableti ulaşacak bir durum olmayacak.

2013 model olan 173x kodlunun şarjı 2014 modeline göre biraz daha iyi gidiyormuş. diğeri bende olmadığı için yorumlardan gidiyorum. ama bu eski model nedense yenisinden biraz daha pahalı. intel işlemcili yeni model biraz daha hızlı. arada çok bir fark yok. ekranı 1024x600 olan modelleri almayın arada böyle modeller var 170 kodlu. ekranı 1280x800 olan modelleri alın.
    Lenovonun a7-50 tableti vardı ama şu ana piyasada yok. var da bazı sitelerde 100 lira daha pahalı. o da çok iyidi
    Bende 2013 model 173x kodlu 16 gbli ve 5 mp kameralı olan model var. güzel bir sorunu yok. gidip 1500 tlye tablet almaya hiç gerek yok. 9-10 saat şarjı gidiyor. devamlı film izliyorum ben.

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.