Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver] (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.479
Cevap
61
Favori
247.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk sayfadaki orijinal rom atma kısmına bir bakın . asusun kendi sayfasında da yazılım olması lazım. romu baştan sıfırlayıp yükleyin düzelmezse teknik servise gönderin ilgilensinler madem 4.4e güncelleme bile vermiyorlar öyle değil mi?
  • Ben almadım hiç denemedim otgyi ama şu videodaki kabloyla denersek olur herhalde sizin aldığınız kablonun aynısı mı bu? Aliexpresste vardı bundan.

http://www.youtube.com/watch?v=gUj6pNgUS20
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Ben almadım hiç denemedim otgyi ama şu videodaki kabloyla denersek olur herhalde sizin aldığınız kablonun aynısı mı bu? Aliexpresste vardı bundan.

http://www.youtube.com/watch?v=gUj6pNgUS20

Onun aynisi bende var ama mouse gormedi hdd gormedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ihtimalle root istiyodur ama hangi ayar yapılacak bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uuuuuuuuuuu

Bu taplet için nereden bulacagiz harici 3g kullanabilir miyiz

evet 3g yi wifi dagıtan cihazlar var onlardan alırsan olur.
  • Merhaba arkadaşlar;
    Superonline kanalı ile memo pad 7 k012_2 modeli dün itibariyle elime ulaştı.Sim kart girişli olduğundan bu cihaz herhangi bir işlem sonunda(root veya custom rom gibi) telefon olarakta kullanılabilir mı?Eğer böyle bir imkan varsa yeni bir hat almak istiyorum,Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

• m170 tablet aldım aşağıdaki linkteki kılıfıda bugün sipariş ettim acaba bu tablete uyarmı ?

http://www.hepsiburada.com/liste/asus-me173x-pad-14-persona-cover-memo-pad-siyah-tablet-kilifi-/productDetails.aspx?productId=bs50293&categoryId=60000818
  • alali 6 ay oldu sadece bataryada sikinti yasamaya basladim ilk aylar 10 saati gorum kullanimda simdi 4 5 saat gidiyor 6 saatide goruyorum diger tabletlere gore bunu tek gecerim bir kac aya garantiye gondericem batarya icin

edit

tablet geldiginde klavye ve mause gibi araclari flash bellek gibi malzemeleri gormedi sebebi diger cin mali dandik tabletlerde usb portunda elektrik disari veriyor bu sayede calisiyor fakat bu modelde yok bunun farkina vardim ve bunun icin bir devre hazirladim suan hem fare hem klavye bir arada kullaniyorum ayriyeten flash bellek gibi seyleride calistiriyor :-) tabletin tek eksisi bu fakat elektronik bilgisi olanin cozemeyecegi birsey degil iyi forumlar :-) ⊙

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknisyen.sinan35 -- 13 Kasım 2014; 21:28:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan42tr2

alali 6 ay oldu sadece bataryada sikinti yasamaya basladim ilk aylar 10 saati gorum kullanimda simdi 4 5 saat gidiyor 6 saatide goruyorum diger tabletlere gore bunu tek gecerim bir kac aya garantiye gondericem batarya icin

edit

tablet geldiginde klavye ve mause gibi araclari flash bellek gibi malzemeleri gormedi sebebi diger cin mali dandik tabletlerde usb portunda elektrik disari veriyor bu sayede calisiyor fakat bu modelde yok bunun farkina vardim ve bunun icin bir devre hazirladim suan hem fare hem klavye bir arada kullaniyorum ayriyeten flash bellek gibi seyleride calistiriyor :-) tabletin tek eksisi bu fakat elektronik bilgisi olanin cozemeyecegi birsey degil iyi forumlar :-) ⊙

Hocam duzenekten kisaca bahsedermisiniz ben usb guc cikisli otg ile calistiramadim

• quote:

Orijinalden alıntı: profecco

asusun çıkardığı memopad isimli tabletlerin genel özelliği ve farkları tam olarak şöyle : 8 gb hafıza olanlar 2mp arka kameraya sahipler. 16 gb hafıza olanlar ise 5 mp arka kameraya sahipler. tek fark bu. modellere gelince hepsinin ismi memopad artık ismiyle değil de kod adlarıyla size yardım edeyim

1. 2013'te çıkan 7 inçlik 173x modelinde mediatek işlemci var pili 10 saat gidiyor. işlemciden ayırt edilebilir. yine 8 ve 16 gb diye iki modeli var.(benim tabletim)

2. 2014'te çıkan 7 inçlik 170 modeli var. işlemcisi intel fakat ekran 1024x600 hoparlör ön tarafta ve çocuklardan başkasına tavsiye etmem kamerası 2mp.

3. 2014'te çıkan 7 inçlik 176c ve 176cx modeli var. işlemcisi intel. ekran 1280x800. ekranı parmak izlerine karşı biraz daha iyi diyorlar. geçen yılkine oranla daha hızlı fakat pili o kadar uzun gitmiyormuş.

4.2014 eylülde çıkan 7 inçlik me572 modeli var. intel işlemci ve ekran 1920x1200. fiyatı 600-700 civarı olacak galiba asusun yaptığı nexus 7'ye benziyor önden görünüş olarak.

Ufak bir düzeltme:
    176CX modelinde 1280x800 IPS ekran varken 176C de 1024x600 TN panel var. Ekranlar arasından hem çözünürlük hemde görüntü kalitesi açısından çok ama çok fark var.
  • hgl H kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben asusun yalancısıyım sitesinde öyle yazıyor

http://www.asus.com/Tablets/ASUS_MeMO_Pad_7_ME176C/specifications/
  • Bende org var klavye ve fare calisiyir tabi şarj kablosuda takili olmali

• quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Bende org var klavye ve fare calisiyir tabi şarj kablosuda takili olmali

Bendede var fakat calistiramadim siz nasil yaptiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    bendeki tabletin dokunmatiği çalışmıyor. Ekran açılıyor arka planda işlemlerde yapıyor (kablosuza bağlandı, mail geldi vs..) ama dokunmatik çalışmıyor.
    Dokunmatikte bir sorun olabilir mi? Yoksa ROM yeniden yükleyince düzelir mi?
  • Bu fiyata alınıcak en iyi tablet çok iyi bir cihaz
  • bende de 16 gblik asus memo pad hd 7 var ama artık tavsiye etmiyorum. çünkü 250 tlye lenovo a7-50 tablet var pili biraz kırpılmış ama tüm özellikler olarak biraz daha iyi yine 5 mp kamera 16 gb hafıza var ama en azından android 4.4 güncellemesini verdiler asus vermedi.
  • Ekranı Kırıldı servisine gönderdim tabletten fazla para istediler Piyasa da yaptırayım dedim Çeşidi çokmus, ekrani dokunmatiği ile birlikteymiş yapmak istemiyorlar, yapanlarda çok para istiyor.Gittigidiyorda baktım hepsi ayrı ayrı satılıyor.anlamadım gitti.daha önce değiştiren arkadaş var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sentin

Ekranı Kırıldı servisine gönderdim tabletten fazla para istediler Piyasa da yaptırayım dedim Çeşidi çokmus, ekrani dokunmatiği ile birlikteymiş yapmak istemiyorlar, yapanlarda çok para istiyor.Gittigidiyorda baktım hepsi ayrı ayrı satılıyor.anlamadım gitti.daha önce değiştiren arkadaş var mı?

benim tabletin dokunmatiği bozuldu ben değiştirdim m173x olan tableti k00u verdiler tablet sorunsuz oldugu için sesimi çıkarmadım
  • Allah rızası için yardım. Türkcell bedava tablet verdi. Tablet anüs meme pas 7, model No: Asos K012_2
    Birtürlü rootlayamadım. Lütfen yardım.
  • Framaroot var ilk sayfada kolayca yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.