Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver] (264. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.479
Cevap
61
Favori
247.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kablo ile TV ye bağlama şansımız varmıdır ? Varsa nasıl nerden almamız lazim bu kabloyu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 82sekko -- 25 Ekim 2014; 1:08:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu tablete bir türlü yazılım yükleyemedim w8.1 kullandığım için bu sorunları yaşadığımı düşünüyorum, cihaz inanılmaz derecede yavaşladı factory reset atmama rağmen sorun devam ediyor. Driver sorunu nasıl çözebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 82sekko

Arkadaşlar kablo ile TV ye bağlama şansımız varmıdır ? Varsa nasıl nerden almamız lazim bu kabloyu ?

Kablo ile tvye bağlanma özellikle mini hdmi olan veya kabloyla bağlanarak veri akışındayken de cihazı şarj eden mhl (tvde olması gerek) ile olabilir. Anladığım kadarıyla sizde smart olmayan eski bir lcd- plazma var. wifi olan smart tvlere kablosuz olarak bağlamak için tablette bildirimlerde wifi açılan yerde kablosuz ekrana simgesini açmak yeterli. Sizde wifi olmayan bir tv varsa smart özelliği kazandıran chromecast benzeri bir cihaz alınabilir fiyatı 20-30 dolar. 2000 liraya yeni tv almaktan daha ucuz. Bir de tvye bağlamaktaki amacınız ne oynadığım oyunları tvden göreyim diyorsanız unutun çünkü gecikme oluyor. yok film izlemekse bir usb bellek alıp tvye takmak daha mantıklı. ben harddisk takıyorum mesela.
  • Arkadaşlar asus memopad7 tabletimi bugün güncelleme yaparken kitlendi tekrar kapatıp açtığımda ise girişteki asus yazan siyah ekrandan ilerlemiyor şarj taktığım zaman vs gösteriyor volüme tuşları artı power tuşuyla girip yalnız hd7 deki gibi bir menü gelmiyor farklı bir menü geliyor ve menüde sadece reboot droidboot, reboot, factory reset,sd download,power of ve sd uptade var ve hepsini yaptım bir düzelme olmadı hd7 lerdeki gibi recovery wipedata menüsü yok yeniden nasıl yükleyebilirim bir yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hammurabi_2000 -- 28 Ekim 2014; 1:09:31 >
  • hammurabi_2000 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada orijinal rom atma kısmı var oradan yapabilirsiniz.
  • profecco kullanıcısına yanıt
    Hocam tşk ederim ama benim memopad 7 me 170c orijinal rom buldum yalnız usb driver bulamıyorum baştaki linktekini deneyim dedim ondada linkler ölmüş yardımcı olabilecekmisiniz bu konuda :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hammurabi_2000 -- 28 Ekim 2014; 18:22:17 >
  • hammurabi_2000 kullanıcısına yanıt
    Yazılım konusu beni aşıyor bi sitede şunları buldum yardımcı olur mu bilmiyorum
    http://www.nodevice.com/driver/asus-memo-pad-7-me170c/get135728.html

Bu arada asus memopad hd7 16 gbliği mediamarkta 270 liraydı bugün. Ama bundan sonra bu tableti değil lenovo a7-50 yi tavsiye edicem tanıdıklarıma.

• 16 satilmiyor Türkiye de.

• quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

16 satilmiyor Türkiye de.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/ASUS-MemoPad-HD-7-ME173X-1A036A-7-inç-Cortex-A7-1GB-16-GB-Beyaz-Tablet-PC-Tabletler-,103452,471115,899730.html?langId=-14
    aradığınız tablet bu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: swatsat

quote:

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/ASUS-MemoPad-HD-7-ME173X-1A036A-7-inç-Cortex-A7-1GB-16-GB-Beyaz-Tablet-PC-Tabletler-,103452,471115,899730.html?langId=-14
    aradığınız tablet bu mu?

geçen sene satılan 16gb modeli bu, asus piyasaya tekrar sürmüş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

quote:

aradığınız tablet bu mu?

Kötü mü?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

quote:

aradığınız tablet bu mu?

Kötü mü?

fiyatına gore en iyi tableti

• bir sene oldu cok memnunum kit kat almadı ama bana yetiyor ....
    ocak 2014 asus bu 16gb tabletleri turkiyeye vermedi 8gb cesitlerini verdi ama iyisi 16gb dı mediamarket bu 16gb nerden buldu satısa cıkardı ilginc .....

• Memo pad imi satiyorum ilgilenen mesaj atsin

• arkadaşlar 2 gün önce 176cx modelini aldım oldukça memnunum . neyse ilk açışımda kurulumunu yaptım vs vs daha sonra 10dk geçmeden sistem güncellemesi çıktı onunda yaptım. herşey mükemmel oyun performansı ses performansı ders çalışmak için aldım zaten indirdiğim kitapları okumak için kitap okuma modu olsun vs vs 500 liraya kadar alınabilecek en dolu tablet antutu puanı 34k neyse arkadaşlar uzun lafın kısası benim wifim fazla iyi çekmiyor. herkezdemi var bu sorun. çakma s3 mini kullandım onun çektiği yerden 2 kat uzakta çekiyodu wifi az çekiyor ve sürekli kopmalar oluyor. evde 5m ötede kapıyı kapatınca bile zar zor çekiyo sorun benim tablettemi yoksa kullanılan wifidemi var birşey. ve tableti çok hafif kastırınca çat çut diye boşluk sesleri geliyo onun haricinde dediğim gibi f/p açısından 1 numara
  • Harici guc kaynak destekli ptg kablosu aldim fakat yinede hdd flash bellek cslistiramadim. Otg calistiran varmi acaba ?

• selamlar. bende de bu cihazdan var.bugün sorun yaşadım. cihaz açılmıyor. asus logosu geliyor bir türlü açılmıyor.

es3 dosya yöneticisiyle framework.apk yı karta kopyaladım. içindekileri ziple çıkartayım dedim. işlem baya uzun süreceğe benziyordu. ekranı kapattım. ekranı geri açayım dedim açılmadı. 15 dak. kadar öylece kaldı. ekrana logo ekranı gelmişti. (logonun altındaki noktalar dönmüyor sabit duruyordu). güç düğmesine basılı tuttum kapattım. geri açınca logo ekranı geliyor (noktalar dönüyor) ama açılmıyor.
    vol. up+power yapıp recovery yaptım. 10 dak. kadar şu yeşil yaratık göğsü açılmış içinden kırmızı bir ünlem işareti çıkmış şekilde bekledi :) sonra yine aynı logo ekranı geliyor açılmıyor. TEŞEKKÜRLER.
  •  ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver]

Otg kablo olarak kullanabilirmiyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: uuuuuuuuuuu

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver]

Otg kablo olarak kullanabilirmiyiz

Kardeş çalışmiyor aynısı bende var

• Bu taplet için nereden bulacagiz harici 3g kullanabilir miyiz

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.