Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.478
Cevap
60
Favori
247.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Noluyor yaa Herkes Tableti satışa çıkarmış Bu arada tabletin bir sorunu varsa bizede söyleyinde bizde ona göre davranalım herkes aldıktan sonra satmaya başladı yoksa bilmediğimiz bir sorun mu var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaqan571 -- 27 Aralık 2013; 17:01:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaqan571

Noluyor yaa Herkes Tableti satışa çıkarmış Bu arada tabletin bir sorunu varsa bizede söyleyinde bizde ona göre davranalım herkes aldıktan sonra satmaya başladı yoksa bilmediğimiz bir sorun mu var ?

Nasil satmasinlar arkadasim lanet bir firma asus
    Tabletim 25 gundur kayip ariyorum 20 is gunu dolsun paranizi veririz fazla konusmayin diyorlar
    alacaklara tavsiyem uzak durun asustan

Firma karalamiyorum inanin bana sefa bey var tablet servisi sms infocom yaptigim gorusmelerin haddi hesabi yok hala kargoda diyor ama takip no yok boyle nasil para kazaniyorlar anlamadim yaziklar olsun asusa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mbuyuk M kullanıcısına yanıt
    Asus dünya üzerinde bir etkisi var
  • Simdi aradi bize geldikleri ve kontrol edip iki gun once gonderdik dedikleri tablet salihliden gonderiliyor tarafima

Ne utanmaz ne ...... Yoksun bir firma buya hem yalan soyluyorlar hemde utanmiyorlar sinirden daha kotu seyler yazacagim ama yeter kardesim bu neya

• quote:

Orijinalden alıntı: mbuyuk

Simdi aradi bize geldikleri ve kontrol edip iki gun once gonderdik dedikleri tablet salihliden gonderiliyor tarafima

Ne utanmaz ne ...... Yoksun bir firma buya hem yalan soyluyorlar hemde utanmiyorlar sinirden daha kotu seyler yazacagim ama yeter kardesim bu neya

hocam cihazı teslim alır almaz ilçendeki tüketici hakem heyetine git, mahkemeyi kazanır kazanmaz ve paranı alır almaz asus tableti servise iade gönder onlar buna layık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Noluyor yaa Herkes Tableti satışa çıkarmış Bu arada tabletin bir sorunu varsa bizede söyleyinde bizde ona göre davranalım herkes aldıktan sonra satmaya başladı yoksa bilmediğimiz bir sorun mu var ?

1 kasımdan beridir tabletimde çok memnunum, satmayı hiç düşünmedim
    evde laptopu kullanıyorum dışarıda asus tablet ve R206 wifi kullanıyorum otobüste bankada hiç canım sıkılmıyor bol bol internete giriyorum oyun oynuyorum

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Bize böyle gelin abi yaa CAnımızı sıkıyorsunuz yok pili az gidiyor yok ekran kötür vs vs
  • quote:

Bize böyle gelin abi yaa CAnımızı sıkıyorsunuz yok pili az gidiyor yok ekran kötür vs vs

dün gece süperman filmini indirdim, asusa yükledim bugün kullaklığı taktım filmi asustan seyrettim
    http://www.beyazperde.com/filmler/film-123348/

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    bende yakında almayı düşünyorum ama fiyatlar çok yüksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: mbuyuk

Simdi aradi bize geldikleri ve kontrol edip iki gun once gonderdik dedikleri tablet salihliden gonderiliyor tarafima

hocam cihazı teslim alır almaz ilçendeki tüketici hakem heyetine git, mahkemeyi kazanır kazanmaz ve paranı alır almaz asus tableti servise iade gönder onlar buna layık

sevgili kardeşim bu güne kadar gösterdiğin ilgi alakaya teşekkür ederim,
    ama değermi değmezmi bilmiyorum sonuçta hakem heyeti bağlayıcı değil gibime geliyor ya vermezlerse
    birde derdim tablet değil servis hizmeti,

düşünsene tabletiniz geldi inceledik herhangi birşeyi yok ileride kullanıcı hatası olsa bile
    yardımcı olurum diyen kişi meğer yalan söylüyormuş,
    çünkü tablet Salihli deymiş aradım onlarda doğruladı hatta burada bulunan bir bilgisayarcıya
    gitmiş, dediler ha inanmayan olabilir orada numarası var mesut buyuk diye arasınlar cevaplarını alsınlar

eğer bugün başıma gelen olay yarın sizlerinde başına gelebilir.

neyse evraklarlamı başvuracağım hakem heyetine . yoksa dilekçeylemi nasıl olacak
    hazırlıklı gideyim.

saygılarımla mesut buyuk

• mbuyuk M kullanıcısına yanıt
    hakem heyeti senden faturayı ve servis raporunu ister eğer servis raporu cihazla gelmez ise bir yolla almaya çalış gerisine thh yardımcı olur 2 veya 3 ay içinde sonuca ulaşırsın kazandıkltan sonra paranı alır asus tableti servise paketlersin ayrıca durumu açıklar birşeyler yaz dosyana eklerler
    bu işlemi tableti alır almaz başlat servisin kelek yaptığını ayrıntılı anlat kesin yardımcı olurlar sonuçta tüketici mağdur olmuş değil mi?
    tüketici hakem heyeti kaymakamlığa bağlı resmi bir kurumdur onun aldığı karara asus servisinin uymak zorunluluğu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 27 Aralık 2013; 22:43:27 >

• Hayır sadece kamera asus'un resmi sitesindende bakabilirsin

• 1080 p 4 5 gb lik filmlerde izledim class 10 kart kullanın

• hocam avi olarak bs playerda seyrettim önce takılma oldu ama ayarlardan ayar yapınca çok akıcı oldu hiç takılma görmedim
    ayrıca benim tablet hiç ısınmıyor bir tek kamera etrafı hafif ısınıyor o da hiç rahatsız etmiyor...

• tablet ile bir memnuniyetimi belirteyim

sürekli pc başında çalıştığım için tv ile olan bağlantım baya bir süredir kopmuştu
    çalışırken sürekli online radyo veya youtube dinliyordum....

şimdi dizi tv programını yükleyerek (düncellemesi de sorunsuz) online tv de seyrediyorum... yalan dünya gibi bir diziyi artık canlı yayından takib edebileceğim

bu asus a özel bir durum değil ama görüntü güzel.. boyut çalışmama da uygun

teşvik edenlere teşekkürler
  • quote:

hocam bende arkadaşıma sattım cihazı ama sorun falan yok, yeterince boş vaktim olmadığından tableti etkin kullanamadığımdan satma gereği duydum, zira kullanamayıp ileride garanti süresi azaldığında yada bittiğinde değeri düşecek, ama cihazdan çok memnu kaldım, ileride F/P olarak daha iyi bişey çıkmazda tercihim yine bu cihazdan yana olut bunu da belirteyim, sorun konusuna gelince hissedilen - huylanılan sorunlar zaten iğneden ipliğe didik didik paylaşılıyor burada, birde açılmamış kutudan arızalı çıkma durumu da oluyor orası ayrı bir dert,
    herkese keyifli forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

quote:

hocam avi olarak bs playerda seyrettim önce takılma oldu ama ayarlardan ayar yapınca çok akıcı oldu hiç takılma görmedim
    ayrıca benim tablet hiç ısınmıyor bir tek kamera etrafı hafif ısınıyor o da hiç rahatsız etmiyor...

Bir sorum daha olacaktı peki 16gb ile 8gb arasında kamera galiba 8 de biraz daha düşük ve hafıza dışında başka fark var mı? yani Bluetoots olsun başka bir özelliği olsun?

kamera ve hafıza dışında fark yok, eğer kameraya ihtiyacın yoksa 8gb alırsın ayrıca 32gb sd kart alırsan süper olur oyun ve uygulamaları sd karta aktarırsın(ayarlar uygulamalar ksımından)
    evde eğer labtopu açmadıysam kullanıyorum ama genelde asus tableti dışarıda kullanıyorum vodafonedan r206 wifi dağıtıcı aldım her yerde inernete bağlanıyorum ihtiyacımı çok rahat görüyor örneğin yolda yürürken aklıma birşey geliyor bir yere oturuyorum tableti açıyorum hemen wifiden bağlanıp rahatımı bakıyorum istersem türkcell tv açıp tv seyrediyorum örneğin son dakika haberler için geçen gün dört bakan istifa etti açtım ntv'yi seyrettim olayları hele bulunduğum ortamda bedava wifi varsa daha da süper oluyor, kotalar yanıma kalıyor

• Merhaba, ben mx player kullaniyorum cok kullanisli bence, altyazi ekleme secenegi de mevcut. Evet pc den tablete atip izleyebilirsin. Ayrica bende 8gblik modelini kullaniyorum, satin alirken kamera benim icin onemsiz oldugundan bu modeli tercih ettim, hafiza zaten arttirilabiliniyor. Tableti de tavsiye ederim, cok basarili bir urun, fiyati makul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popeyex -- 28 Aralık 2013; 11:46:19 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam avi olarak bs playerda seyrettim önce takılma oldu ama ayarlardan ayar yapınca çok akıcı oldu hiç takılma görmedim

Bir sorum daha olacaktı peki 16gb ile 8gb arasında kamera galiba 8 de biraz daha düşük ve hafıza dışında başka fark var mı? yani Bluetoots olsun başka bir özelliği olsun?

kamera ve hafıza dışında fark yok, eğer kameraya ihtiyacın yoksa 8gb alırsın ayrıca 32gb sd kart alırsan süper olur oyun ve uygulamaları sd karta aktarırsın(ayarlar uygulamalar ksımından)
    evde eğer labtopu açmadıysam kullanıyorum ama genelde asus tableti dışarıda kullanıyorum vodafonedan r206 wifi dağıtıcı aldım her yerde inernete bağlanıyorum ihtiyacımı çok rahat görüyor örneğin yolda yürürken aklıma birşey geliyor bir yere oturuyorum tableti açıyorum hemen wifiden bağlanıp rahatımı bakıyorum istersem türkcell tv açıp tv seyrediyorum örneğin son dakika haberler için geçen gün dört bakan istifa etti açtım ntv'yi seyrettim olayları hele bulunduğum ortamda bedava wifi varsa daha da süper oluyor, kotalar yanıma kalıyor

Cevaplar için çok teşekkür ederim benim için hafıza kartı yeterli kameraya ihtiyacım yok en çok 1280x720p dizileri izlemeyi istiyorum PC den hafıza kartına sürükle- bırakla atıp takılmadan izleyebiliyoruz değil mi? bS player önermiştiniz sanırım.

arkadaşım 1280*800 ekran görüntüsü var ekran full hd değil ama hd'nin üstünde görüntü var ayrıca ister ara kablı ile ister bletooth ile ister wifi ile ister sürükle bırak ister koyala yapıştır ile yani akına ne geliyorsa onunla dosyayı tablete taşıyabilirsin yani ipad iphoendaki sorunlar burda yok
    ayrıca eğer 5mp 16gb alırsan kamera full hd video çekiyor ama ekranda hd oynatıyor bunuda not olarak belirtiyim..
    ben çok memnunum hayatta da satmam zaten 292 tl.ye aldım ayda 26 tl taksit ödüyorum bedevaya kaptım bu saaten sonra bu dolar kurundan sonra bunların fiyatları düşeceğini zannetmiyorum
    bs playeri play storden indirdim çünkü avi onda çalışıyor dün akşam başka siteden apk'li indirdim kurdum play storede 100 olan ses düzeyi bu apk'li olanda 500 oluyor ses bangır bangır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 28 Aralık 2013; 13:10:47 >

• eyvallah hocam gayet yardımı dokundu.
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.