Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.479
Cevap
60
Favori
247.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sonunda tabletim geldi miracast olayını denedım
    Mükemmel çalıştı yalnız 32 " de denemedim 22" de denedim görüntü tv nin yanındayken anlık gidiyor ama biraz uzaklaşınca bağlantı kopuyor yalnızca hareket edince oda ken block Youtube dan izledim ses ve görüntü harikayı daha detaylı incelemeyi yapacağım fotoğraf ve video çektim ama ekleyemiyorum şimdilik bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbuyuk -- 28 Aralık 2013; 21:41:36 >

• arkadaşlar iyi akşamlar. Ben ve bu tabletin b39 olan lacivertinden yeni alvım. Şu an itibariyle çok memnunum. Nazar değmez inşAllah. Ancak bir sorunum var.
    Google play'dan asphalt 8 i yüklemeye çalıştığımda CİHAZINIZ BU SÜRÜM İLE UYUMLU dEĞİL uyarısı veriyor. bunun sebebi nedir. Benim cihazlamı ilgili birşey yoksa genel bir durum mu. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Android 4.2.4 var.
  • Standlı deri kılıf+16 GB class 4c hafıza kartı+8 GB asus memo pad hd 7 sadece 350 liraya satılıktır(kargo bedava)..
    Cihazı 2 ay önce media marktan aldım..bir müddet kullandım.memnunum ama acil paraya ihtiyacım var.laptop ve telefonumu değiştirmem gerektigi için..
  • Standlı deri kılıf+16 GB class 4c hafıza kartı+8 GB asus memo pad hd 7 sadece 350 liraya satılıktır(kargo bedava)
    Cihazı 29 ekimde mediamarkt tan aldım..bir müddet kullandım .memnunum ama acil paraya ihtiyacım var telefonunu ve laptobumu degistirdigim için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaqan571

bende yakında almayı düşünyorum ama fiyatlar çok yüksek

Standlı deri kılıf+16 GB class 4c hafıza kartı+8 GB asus memo pad hd 7 sadece 350 liraya satılıktır(kargo bedava)
    Cihazı 29 ekimde mediamarkt tan aldım..bir müddet kullandım .memnunum ama acil paraya ihtiyacım var telefonunu ve laptobumu degistirdigim için..
  • hocam sevindim
    miracsette video koyarsan süper olur bizde faydalınırız ayrıca tv'de görüntü kalitesini merak ediyorum...
  • Arkadaslar power otg kablo aldim fakat ne usb yi ne de logitech f710 u taniyor bir kac kisi basarmisti nasil yaptiklarinj anlTabilirler mi
  • Hallettim f719 Gamepad i kablosuz şekilde bağladım , deadtrigger 2 kusursuz oynanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oculomotorius

Hallettim f719 Gamepad i kablosuz şekilde bağladım , deadtrigger 2 kusursuz oynanıyor

Kardeşim nasıç başardın bize de sölede bizde yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: qronikvaka

quote:

bende yakında almayı düşünyorum ama fiyatlar çok yüksek

Standlı deri kılıf+16 GB class 4c hafıza kartı+8 GB asus memo pad hd 7 sadece 350 liraya satılıktır(kargo bedava)

Saol sıfır düşünüyorum ....
  • Yaklaşık birbuçuk aydır kullandığım 16 gb versiyonu 300 liraya satabilirim ben Ankarada elden. Faturası kutu içeriği tamdır.
  • Arkadaşlar ben de annem için bir tablet bakınıyorum da, Galaxy Tab 3 7" ile bunun arasında kaldım. O da 390 tl civarlarında. Fakat bir soru işareti var. Farklı sitelerde farklı modellerini buluyorum bu Asus'un. Linkleri paylaşayım.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/ASUS-Memo-Pad-ME173X-1A065A-7-in%C3%A7-8-GB-Beyaz-Tablet,103452,471115,964349.html?langId=-14#infoTabNav

Bu linkteki ürünün kamera 5mp görünüyor ve Mediamarkt fiyatı 299 tl.

http://www.gold.com.tr/asus-me173xx-1a004a-beyaz-tablet-pc_u

Bu linkteki de 2mp görünüyor ve Gold fiyatı 339 tl.

Mediamarkt'taki daha güzel ve ekonomik görünüyor. Fakat aralarında bir fark var mıdır? Mesela işlemciyle ilgili detaylı bilgi yok, kaç çekirdekli olup olmadığını anlamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

quote:

Hallettim f719 Gamepad i kablosuz şekilde bağladım , deadtrigger 2 kusursuz oynanıyor

Power otg kablosu ile bagladim ilk olarak görmemisti (fiş oturmamis), daha sonra gamepadi taktim D modunda gordu direk, nfs most wanted gamepade uyumlu degil ama dead trigger sorunsuz calisti.
  • Merhaba sevgili memo pad kullanıcıları bende olan bir sorundan bahsetmek istiyorum. Aslında sorun mu yoksa değilmi karar vermedim. Tabletin sesinde bir düşme oluyor neyden sonra meydana geldiğini anlayamadım ama bariz belli oluyor. Tableti kapatıp açtığım zaman eski haline geliyor. Sesin de bir düşme derken detay veriyim normalde Tabletin sesi sonda gayet yeterli ses veriyor ama birşey oluyor ses sonda olmasına rağmen bariz düşük çıkıyor. Bu anlattığım kulaklıktayken anlaşılmıyor. Sadece hoparlörle. Acaba bu soruna benzer bir sorun yaşayan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtibo -- 29 Aralık 2013; 1:40:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

hocam sevindim
    miracsette video koyarsan süper olur bizde faydalınırız ayrıca tv'de görüntü kalitesini merak ediyorum...

Valla tam 3 saattir deniyorum harika iyiki almisim asagida video ekledim mesafe olarak 5 mt sonra kopuyor ses gidiyor arada takilmalar var ama internetim 3 mba dusmus bu yuzden download yaparken dondu ilk anlarda ,32" samsung 6030w 3D tv ve 22" samsung t22B300 ile denedim mulemmel birde film izledim hic takilmadi almanizi tavsiye ederim

Bu youtube linklerini nasil mesajlarda video olarak yukluyoruz yani youtube a gitmeden mesajin icinden oynatmak yazarsaniz sevinirim

http://youtu.be/gsgp4MDAVAg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbuyuk -- 29 Aralık 2013; 0:44:36 >

• hocam bu miracast için internete gerek yok değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbuyuk

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

hocam sevindim

Valla tam 3 saattir deniyorum harika iyiki almisim asagida video ekledim mesafe olarak 5 mt sonra kopuyor ses gidiyor arada takilmalar var ama internetim 3 mba dusmus bu yuzden download yaparken dondu ilk anlarda ,32" samsung 6030w 3D tv ve 22" samsung t22B300 ile denedim mulemmel birde film izledim hic takilmadi almanizi tavsiye ederim

Bu youtube linklerini nasil mesajlarda video olarak yukluyoruz yani youtube a gitmeden mesajin icinden oynatmak yazarsaniz sevinirim

http://youtu.be/gsgp4MDAVAg

süpermanın filmi 102 ekranda süper olur

• quote:

Orijinalden alıntı: praja

hocam bu miracast için internete gerek yok değil mi ?

Hayir gerek yok

Yalniz tv niz destekliyorsa bu cihaza gerek yok yoksa o zaman almalisiniz sadece miracast icin
    Ama airplay ve dlna icin int ihtiyac var iphone ve ipad gibi ios icin dadece uygulamalarla video resim ve youtube gibi videolari tv den izletiyor
    Miracast tamamen ekran yansimasi mukemmel bi cihaz ebay dan almistim bence deger parasina

Mesut buyuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtibo

Merhaba sevgili memo pad kullanıcıları bende olan bir sorundan bahsetmek istiyorum. Aslında sorun mu yoksa değilmi karar vermedim. Tabletin sesinde bir düşme oluyor neyden sonra meydana geldiğini anlayamadım ama bariz belli oluyor. Tableti kapatıp açtığım zaman eski haline geliyor. Sesin de bir düşme derken detay veriyim normalde Tabletin sesi sonda gayet yeterli ses veriyor ama birşey oluyor ses sonda olmasına rağmen bariz düşük çıkıyor. Bu anlattığım kulaklık taylan anlaşılmıyor. Sadece hoparlörle. Acaba bu soruna benzer bir sorun yaşayan varmı

Dostum enerji tasarrufu moduna geçiyodur hoparlorden o yuzden ses çıkmıyordur film moduna alıpta dene başlarda bende bi sorun var sanmıştım sag üst köşeden küçük saatin ordan basılı tutup aşagıya çek inen menüden hoparlör simgesine tıkla ordan dıruma göre.seç işte

• quote:

quote:

quote:

Power otg kablosu ile bagladim ilk olarak görmemisti (fiş oturmamis), daha sonra gamepadi taktim D modunda gordu direk, nfs most wanted gamepade uyumlu degil ama dead trigger sorunsuz calisti.

Klavyeli kılıfta bağlanabilir o zaman değil mi?

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.