Şimdi Ara

ASUS MeMO Pad 7 ME176C [Intel Atom Z3745, Android 4.4.2] - ANA KONU (İnceleme Geldi) (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.409
Cevap
50
Favori
183.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ve sorunu çözdüm 4,4,2 döndüm .teşekkürler arkadaşlar
  • Arkadaşlar merhaba asus memo pad 7 k10a model tableti oglum dusurdu ve acılmadı bende arka kapagı soktum pil baglantısı cıkmıstı taktım ve calıstı simdi ise ekranın sol ustunde demo mod off diye bir ikon cıkıyor ve surekli asus demo mod calısmayı durdurdu diye bir hata veriyor tableti acıp kapattıgımda tum yukledıgım programlar siliniyor stock rom yukledim buna ragmen aynı hata devam ediyor yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Model memo pad 7 k01a yanlıs yazmısım 4.4.2 rom yuklu

• wildblood W kullanıcısına yanıt
    Ana menüdeyken ekrandaki geri tuşuna 10 saniye basılı tutun.Şifre kısmına 741603 yazın.

• hocam cevap için teşekkür ederim fakat geri tusuna basılı tutunca sifre gireceğim bir ekran gelmiyor işin kötüsü rom u baştan yukluyorum bu bile işe yaramıyor ve ekranda surekli asus demo durdu diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wildblood W kullanıcısına yanıt
    http://zenfoneasus.com/asus-zenfone-demo-modu-kapatma/2/

Hocam burada anlatıldığı gibi yapmayı deneyin.Benim karşıma çıkmamıştı böyle bir şey.

• App2sd uygulaması ile tabletin sd kartımı bölümleyecem derken sistem komple gitti sanırım dahili hafızaya müdahele etmişim açma düğmesine basınca sadece bilgisayarlardaki gibi bir bios menüsü geliyor usb yi taktim görmedi ne yapabilirim ben bu cihaza bir akıl verin

• Arkadaşlar me176c cihazımda lolipop yüklü. Oyunlarda falan sürekli kitleniyor ve reset atıyor. Kitkata düşürerek sorunu halleden oldu mu? İşe yarar mı?? Yardım rica ediyorum...
  • MakineMaden kullanıcısına yanıt
    kitkat'a geç bence yapabilirsen ben yapamadım,yada cihazı komple sıfırla ve hiçbirşey yükleme,güncelleme yapma
    1gb ram'le normal kasması
  • bir önceki mesaj'da kitkata dönemedim demiştim nasıl yapılır model:k01a
  • ekran kalitesi ve ses kalitesini beyendiğim en ucuz fp ciazı

acaba güncelleme yapılmalımı 5.1 e cok sorundan bahsedilmiş ama neden cıkarılsın bu kadar sorun yaratıcaksa
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    Bkz. Planlı eskitme

Yenisini almanız için yapıyorlar tabii ki.

• Kesinlikle 5.1 yüklemeyin. Benim cihaz iki kere tamire gitti(sebebi 5.1 değil). İlkinde 4.4.2 geldi 5.1 yaptım ve performans sıkıntısı ve hafıza yetmeme sorunu yaşadım. İkinci seferde 5.1 yüklemedim ve şu anda gayet mutlu mesut yaşıyor oğlum tableti ile.

• lolipoptan kitkata dönüş hangi sayfada acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: experince

lolipoptan kitkata dönüş hangi sayfada acaba

Vidddd@ 7 ay (Vidddd@ ALINTIDIR Vidddd@ çok teşekkür ederim sayesinde bizde 4,4,2 geri döndük)

Öncelikle bütün sürücüler tam olsun ve usb hata ayıklama açık olsun.
    Bootloader unlock ve TWRP yükleme işine girdiyseniz eski haline çevirin.Root Xposed falan varsa sorun olmaz.
    https://drive.google.co...aK74JynneYUhzYkF6X0NYcGs

Bunu indirin önce.

1)İnen dosyayı klasöre çıkarın.

2)"WW_ME176C_V12.10.1.17-userdebug-201505051557-rawdata.zip" dosyasını da klasöre çıkarın.

3)Tableti PC'ye bağlayın ve kapatın.Ses açma+kısma+güç butonlarına (Hepsine) basılı tutun 3-5 saniyeliğine.

Fastboot Starting
    Fastboot Starting 1
    Fastboot Starting 2
    Fastboot Starting 3

Bu şekilde açılacak cihaz.

4)En son çıkardığımız klasöre geri dönün.Eğer ekranda android robotu resmi yoksa "debrick-flashall-FW-no_wipe.cmd",varsa "debrick-flashall-no_wipe.cmd" çalıştırın.Sizden istediği zaman enter'a basarak devam edin.Sona doğru "capsule" flashlanamadı diye sizi uyarabilir.Devam edin.

5)Cihazın 12.10.1.17 sürümüyle açılması lazım.Hata ayıklamayı yine açın.

6) "IFWI_to_UEFI_ME176C.7z" Klasöre çıkarılacak. flash_ME176C_IFWI.cmd'yi çalıştırın.Bitince kabloyu çıkarıp cihazı kapatın.

7)IFWI yazan klasörden debrick-flashall-FW-no_wipe.cmd dosyasını kopyalayın.Ana klasördeki WW-ME176C-3.2.23.201-release-user-20150115-signed.zip'i klasöre çıkarıp dosyanızı yapıştırın.

8)Tableti Ses açma+kısma+güç butonlarına 3-5 saniye basılı tutup açın.ASUS logosuyla açılıp orada bekleyecek.Kabloyu takın ve yapıştırdığınız debrick-flashall-FW-no_wipe.cmd dosyasını çalıştırın.Bitince kendisi Kitkat ile açılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süraka -- 25 Şubat 2017; 10:13:38 >

• süraka kullanıcısına yanıt
    linki düzeltir misiniz?
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    maalesef mesaj bana ait değil alıntı olduğunu yazmıştım.ben şunu yapabilirim indirdiğim dosyaları size verbilirim de nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: süraka

maalesef mesaj bana ait değil alıntı olduğunu yazmıştım.ben şunu yapabilirim indirdiğim dosyaları size verbilirim de nasıl?

Buldum.

https://drive.google.com/file/d/0B4kaK74JynneYUhzYkF6X0NYcGs/view
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    ben o zaman bunların tamamını indirmişim
     ASUS MeMO Pad 7 ME176C [Intel Atom Z3745, Android 4.4.2] - ANA KONU (İnceleme Geldi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süraka -- 25 Şubat 2017; 10:34:33 >
  • süraka kullanıcısına yanıt
    bütün sürücüler tam olsun derken uygulama güncellemeleri mi tam olsun
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.