Şimdi Ara

ASUS MeMO Pad 7 ME176C [Intel Atom Z3745, Android 4.4.2] - ANA KONU (İnceleme Geldi) (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.409
Cevap
50
Favori
183.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı olay başıma geldi. Servise gönderdim ve garanti dahilinde anakart değişti. Garantisi devam ediyorsa düşünmeden gönderin. 2 günde geri geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Eylül 2014 tarihinde satın alınmış garanti süresi 24 mü 36 ay mı ?
  • Paclobutrazol kullanıcısına yanıt
    2 yıl hocam. 10 gün ile kaçmış..

• Neyse artık sabitledim hafıza kartını çıkarıp takmayiz :) tablet umduğundan iyi çıktı genelde dizi izliyorum

• Paclobutrazol kullanıcısına yanıt
    4.4.2'de kaldı mı tablet çok iyi. Ben de şu anda 4.4.2'ye devam. Tablet başarılı hocam. Maşallah ikinci baharını yaşıyor bende.

• uzun suredır kullanmıyordum. sarj edeyım kullanayım dedım bugun. fakat cıhaza usb kabloyu taktıgımda ekran hafıf aydınlanıyor ve gıdıp gelıyor gıbı oluyor. hıc bır sorunu yoktu cıhazın. sımdı neden acılmıyor hıc ? yarım eder mıısnız
  • Simofle kullanıcısına yanıt
    Şarja takılı şekilde tutsaydın bor süre. Muhtemelen kenarda dururken deşarj olmuştur. Bu yüzdendir ki tablet, telefon ya da laptop şarjlarının %70'i dolu şekilde kenara koyun derler.

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    sarja taktıgımda ekran hafıf aydınlanıyor gıbı oluyor. hanı tabletın ılk acılısında ekran aydınlanır ya bıraz... ama bır turlu acılmıyor. yanıp sonuyor ekran
    Recovery ekranında açıp format atmayı dener misin?
  • Arkadaslar yigenimin tablet 4.4.2 ,de
    Derleme surumu: WW-3.1.23.161 Guncelleme yapayimmi ne dersiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Bence yapma. Lollipop çok fazla yer kullanıyor. Yeğenin 4.4.2'de daha fazla oyun indirir ;) Kendi oğlumdan biliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Bence yapma. Lollipop çok fazla yer kullanıyor. Yeğenin 4.4.2'de daha fazla oyun indirir ;) Kendi oğlumdan biliyorum :)

Hocam durduk yerde tablet şarj yiyor.şarji full yapiyorum.tableti kenara koyuyoruz.2 gun hic ellemeyin.bi bakiyoz sarj bitmis.hard format attim hic bir uygulama kurmadim durum yine boyle.bir anlam veremiyorum.daha evvel boyle degildi
    Acaba yazilimdan midir nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

Hocam durduk yerde tablet şarj yiyor.şarji full yapiyorum.tableti kenara koyuyoruz.2 gun hic ellemeyin.bi bakiyoz sarj bitmis.hard format attim hic bir uygulama kurmadim durum yine boyle.bir anlam veremiyorum.daha evvel boyle degildi

Şimdi bir önceki yazını dikkatli okudum da lollipop'a kadar olan güncellemeleri yap. Sonu 161 ya senin, 190'a kadar gidiyor yanlış hatırlamıyorsam. Tablet yanımda değil şimdi. Ama lollipop güncellemesi zaten uyarıyor seni. Oraya kadar güncellemeleri yap.

• quote:

quote:

quote:

Şimdi bir önceki yazını dikkatli okudum da lollipop'a kadar olan güncellemeleri yap. Sonu 161 ya senin, 190'a kadar gidiyor yanlış hatırlamıyorsam. Tablet yanımda değil şimdi. Ama lollipop güncellemesi zaten uyarıyor seni. Oraya kadar güncellemeleri yap.

yani hocam kikkatin (4.4.2)nin en son yamasina kadar guncelleme yapayim demi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

yani hocam kikkatin (4.4.2)nin en son yamasina kadar guncelleme yapayim demi

Aynen doğrudur hocam..

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Asusun bir çok telefon ve tabletin de şarj in kendi kendine bitme sorunu var bu genellikle intel işlemcilerden kaynaklanıyor soruna çözüm bulamadılar.

• 250tl ye Teknosa dan alinirmi bu cihaz beklenti sadece maillere bakmak mümkün olursa world exel nedersiniz

tableti yarım saat kadar şarjda tut açılacaktır..
    Bataryanin tamamen bitmesinden kaynaklanıyor
    bizim ufaklıkta tamamen bataryayi sömürdüğü için aynen sizinki gibi oluyor

• Sağolasın dostum, anlattığın gibi yaptım ve tabletim artık 4.4.2
  • quote:

Orijinalden alıntı: sano

Sağolasın dostum, anlattığın gibi yaptım ve tabletim artık 4.4.2

merhaba bende 4,4,2 geri dönmeye çalıştım fakat 5 ten sonrasını halledemedim usb hata ayıklamayı açtım fakat sonrası olmuyor nerde hata yapıyorum
  • 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.