Şimdi Ara

Asus Memo Pad 10 (ME103K) Recovery Mod nasıl güncellenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android ve tablet ustaları yardımcı olabilir mi?

Asus Memo Pad 10.1 (ME103K) (sürüm:4.4.2 Cihaz modeli: K01E_2) tabletim var.
    Günün birinde tabletim açılmazsa recovery moddan aldığım yedekle tüm android sistemim geri gelecektir.
    Bunu yapabilmem için mevcut recovery mod sürümünde "backup-Restore" seçeneğinin olması gerekir. Fakat bende bu seçenek yok. Bu seçeneğin olması için recovery modun güncellenmesi gerekir.
    TWRP recovery'de yada alttaki fotoda Backup-Restore seçeneği var. Birçok TWRP recovery dosyasını denedim. Hiçbiri uyumlu çıkmadı. Farklı bir yöntem bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Yada bana tabletime uyumlu farklı bir cwm recovery dosyası bulabileceğim bir link verirseniz çok makbule geçer. Yoksa kafayı sıyırmak üzereyim.
    Bilmeyenlere kolaylık olsun diye yazıyorum.
    Bu tablette (belkide diğer tabletlerde de aynı güçlük vardır) cwm recovery (kurtarma modu) girmek çok zor. Telefon gibi kolay girilmiyor. Ben kolay bir yol buldum. Play Storeden Reboot Recovery v.1 (2.09 MB) programını kurdum. Buradan reboot Recovery seçtiğimde hemen cwm recovery'e giriyor.

Bu recovery mod

Yada twrp recovery modu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 14 Mayıs 2016; 15:35:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.