Şimdi Ara

Asus K55VM yokmus, Lenovo z580 verelim yerine dediler, onerileriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vatan'dan Asus K55VM siparisi vermistim kampanya sırasında ama barkod problemi var diyip geri yollamıslar dagıtıcıya urunleri. Onun yerine Lenovo z580 verelim diyorlar. Z580'in ozellikleri daha ustun anack halihazırda bende bir Lenovo G serisi var ve o kasası hic tatmin edici degil - o kadar kotu bir plastik varki touchpad'inde, 2 dk. dan fazla dokununca insan sinir oluyor, adi oyuncak plastigi gibi. Fakat, bu G serisi 700 TL lik falan okulun verdigi dandik olması beklenebilecek bir laptop. Neyseki mouse kullanıyorum, cok da problem olmuyor ama malzemenin kalitesi rahatsız edici.

Buradaki kullanıcı grubunu ve urun incelemesini okudum, herkes memnun gozukuyor.

z580:
    http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-59-332454-z580-core-i5-3210m-250ghz-8gb-ddr3-750gb-156-dvdrw-2gb-gt630m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=61203#allImages

z580 daha pahalı ancak aradaki farkı Vatan kapatacagını soyledi bir jest olarak. Sizce, teklifi kabul edeyim mi yoksa iade mi isteyeyim? Eger Iade alırsam (1452 TL), o fiyata bir hafta icinde z580 den daha iyi bir laptop bulabilecek miyim?

Ozellikle yorum bekledigim konular:
    Klavyesi rahat mıdır, saglam mıdır? gunumun 3-4 saati yazı yazarak geciyor.
    Kasası saglam mıdır? Mentesesi falan yerinden cıkmasında.

pek onemli not: 10 gunum var almak icin, sonra yurtdısındayım uzun sure, aldım aldım, alamadım felaket.

Tesekkurler,

• en az asus kadar iyi ama vatandaki fiyat çok fazla ..
  • aynı segment bilgisayar albilirsin
  • Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Gabriel, aradaki farkı odemeyecegim, Vatan karsılıyor, pratikte 1452 TL ye almıs olacagım Lenovo'yu da.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.