Şimdi Ara

Asus K555UB - (XO099T XO096T XO099D XO097T XO198T) Kullanıcıları Kulübü (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
14
Favori
22.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce garantiden değişen çerçevem tekrar kırıldı.

Bu kadar mı dandik çerçeve yapılır Asus.
  • crazykartal C kullanıcısına yanıt
    Gönderdim hocam göndermesinede sağ alt tarafında az bi içeri bükülme var ondan dolayı geri yolladılar garanti dışı diyorlar. Benim sorunlarımın o bükülmeyle hiç bi alakası yok ama ne diyeceksin işte
  • uaksaray68100 U kullanıcısına yanıt
    Bu ne saçma şey

Neyse ben ellerimle goturecegim hocam bakalim ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kingston HyperX Impact Black 8GB 1600MHz DDR3 Notebook Ram (HX316LS9IB/8)

Bu Rami alıp takarsam sorun yaşar mıyım ?
    Kullananlar varsa performansı nasıl etkiledi ?
    Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vessotrom

Kingston HyperX Impact Black 8GB 1600MHz DDR3 Notebook Ram (HX316LS9IB/8)

Bu Rami alıp takarsam sorun yaşar mıyım ?
    Kullananlar varsa performansı nasıl etkiledi ?
    Şimdiden teşekkürler.

DDR3L versiyonunu almalısın. Günlük kullanımda fark olmaz oyunlar için farkı olur.
  • Böyle firmanın...
    Menteşe attı garantiye gönderiyorum, klavyedeki iki tuştan dolayı 280tl ödeme çıkartıyorlar.
    Sanane kardeşim klavyedeki tuştan. 2 3 tuş için niye 280 tl para vereyim.
    Neymiş garantiye devam edebilmek için önce kullanıcı kaynaklı hataları gidermeleri gerekiyormuş.
    Asus almayın, aldırtmayın. Ben böyle bir garanti anlayışı ilk kez bunlarda gördüm.

Var mı yapabileceğim bişey arkadaşlar, yoksa 280tlyi verecek miyim çatır çatır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Böyle firmanın...
    Menteşe attı garantiye gönderiyorum, klavyedeki iki tuştan dolayı 280tl ödeme çıkartıyorlar.
    Sanane kardeşim klavyedeki tuştan. 2 3 tuş için niye 280 tl para vereyim.
    Neymiş garantiye devam edebilmek için önce kullanıcı kaynaklı hataları gidermeleri gerekiyormuş.
    Asus almayın, aldırtmayın. Ben böyle bir garanti anlayışı ilk kez bunlarda gördüm.

Var mı yapabileceğim bişey arkadaşlar, yoksa 280tlyi verecek miyim çatır çatır?

Dışarıdan yaptırsanız daha yüksek fiyata patlar. 280 tl'yi vermek daha mantıklı. Çerçevesi çok adi ben iki defa gönderdim yeni geldi. Sürekli kırılıyor. Garantinin devam etmesi de önemli. Garanti bitince ne yapacağız bakalım.
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    280 lirayı verin hocam hem klavyenizi yaptırın hem ekranınızı yaptın hemde garantiniz devam etsin. Çünkü dışarda yaptırırsanız 300lira gibi bir fatura çıkacak ve 2-3 aya kalmadan tekrardan kırılacak menteşeler.

Ben 3 kere garantiye yolladım sonunda bağırıp çağırıp kavga gürültü kabul ettirdim garantiye.
  • Volkanbaba kullanıcısına yanıt
    Yazık, iyiydi bu firma eskiden.
  • SSD Montajı yapacak olanlar dikkat :

Piyasada satılan switch'siz hdd caddy'ler devreye tam uyum sağlamadığından dvd rom yerine takacağınız hdd cpu kullanımını %9-20 arasında arttıracaktır. Sebebi yabancı forumlarda mevcut.

Almanız gereken hdd caddy düz olan değil fotoğrafta gösterdiğim switch özelliği olan hdd.

Asus K555UB - (XO099T XO096T XO099D XO097T XO198T) Kullanıcıları Kulübü

(Bazı modellerin switch tuşu dışarıda yanda oluyor)

Bunu alıp HDD'yi taktıktan sonra switch'ten 2'ye alırsanız cpu %1-3 arasında gezmeye devam eder.

• çerçeveleri nasıl kırıyorsunuz anlamıyorum, geçmiş olsun.
  • Kimse kırmıyor. Kapağı açıp kapattıkça kronik olarak gevşek olan alt tırnaklar gevşemeye başlıyor.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    benim 1 sene oldu sorun yok fakat bellide olmaz, eğer dediğiniz gibiyse..
  • Görmek istiyorsan kapağı tutup arka arkaya açıp kapa, nasıl dediğim gibi tırnakların kırılmaya başladığını görürsün. Destekli açıp kapatırsan daha uzun süre dayanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Görmek istiyorsan kapağı tutup arka arkaya açıp kapa, nasıl dediğim gibi tırnakların kırılmaya başladığını görürsün. Destekli açıp kapatırsan daha uzun süre dayanır.

çatır çutur sesler geliyor elimizde kalacak.
  • Cızırtı sorununu halleden var mı?
  • Yukarda bi arkadaş demiş asus almayın diye Evet kesinlikle almayın ilgisizler, garantisi olduğu halde malına sahip çıkmayan bir firma olmuşlar. Ben garantisine güvenerek almıştım ama pişmanlık ses cızırtısını bu gidişle kendim açıp yapcam müzik fln dinlenmiyor
  • Pilde kullanırken şarj %60 altına düştüğünde ekran pır pır ediyor, devamlı titremeler var. Elektrikle kullanırken bir sorun yok. K555UB model. Sizlerde de böyle bir sorun var mı? Ekran kartı ayarlarına baktım, değişen bir şey yok. Çözüm ne olabilir? Donanımsal bir sorun mu acaba? Sürücüler yüklü ve güncel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

Pilde kullanırken şarj %60 altına düştüğünde ekran pır pır ediyor, devamlı titremeler var. Elektrikle kullanırken bir sorun yok. K555UB model. Sizlerde de böyle bir sorun var mı? Ekran kartı ayarlarına baktım, değişen bir şey yok. Çözüm ne olabilir? Donanımsal bir sorun mu acaba? Sürücüler yüklü ve güncel.

Bende pilde oyun oynarken yapıyor. Bataryanın gücü yetmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

Pilde kullanırken şarj %60 altına düştüğünde ekran pır pır ediyor, devamlı titremeler var. Elektrikle kullanırken bir sorun yok. K555UB model. Sizlerde de böyle bir sorun var mı? Ekran kartı ayarlarına baktım, değişen bir şey yok. Çözüm ne olabilir? Donanımsal bir sorun mu acaba? Sürücüler yüklü ve güncel.

Bende pilde oyun oynarken yapıyor. Bataryanın gücü yetmiyor.

Bende oyunda değil, normal kullanımda oluyor. Batarya doluyken %60 lardan sonra pırpır etmeye başlıyor. Asusa mesaj gönderdim, bakalım ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.