Şimdi Ara

Asus K555UB - (XO099T XO096T XO099D XO097T XO198T) Kullanıcıları Kulübü (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
14
Favori
22.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ikokci

quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

Pilde kullanırken şarj %60 altına düştüğünde ekran pır pır ediyor, devamlı titremeler var. Elektrikle kullanırken bir sorun yok. K555UB model. Sizlerde de böyle bir sorun var mı? Ekran kartı ayarlarına baktım, değişen bir şey yok. Çözüm ne olabilir? Donanımsal bir sorun mu acaba? Sürücüler yüklü ve güncel.

Bende pilde oyun oynarken yapıyor. Bataryanın gücü yetmiyor.

Bende oyunda değil, normal kullanımda oluyor. Batarya doluyken %60 lardan sonra pırpır etmeye başlıyor. Asusa mesaj gönderdim, bakalım ne olacak.

Denedim bende %77de de yapıyor. Servis geri bildirimi hakkında bilgilendirir misiniz ? Bıktım servise göndermekten. Çerçevesi bitti bu başladı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Pilde kullanırken şarj %60 altına düştüğünde ekran pır pır ediyor, devamlı titremeler var. Elektrikle kullanırken bir sorun yok. K555UB model. Sizlerde de böyle bir sorun var mı? Ekran kartı ayarlarına baktım, değişen bir şey yok. Çözüm ne olabilir? Donanımsal bir sorun mu acaba? Sürücüler yüklü ve güncel.

Bende pilde oyun oynarken yapıyor. Bataryanın gücü yetmiyor.

Bende oyunda değil, normal kullanımda oluyor. Batarya doluyken %60 lardan sonra pırpır etmeye başlıyor. Asusa mesaj gönderdim, bakalım ne olacak.

Denedim bende %77de de yapıyor. Servis geri bildirimi hakkında bilgilendirir misiniz ? Bıktım servise göndermekten. Çerçevesi bitti bu başladı.

Servisten gelen mesaj:

......... seri numaralı ürün ile ilgili yazılımsal hata veya donanımsal parça arızası olma ihtimalini göz önünde bulundurarak, talebinizle uzman servis ekibimiz ilgilenecek ve memnuniyetle yardımcı olacaktır. Sizin için uygun bir zaman diliminde, ürününüzü servis noktamıza almamız gerekmektedir.

• quote:

Daha önce garantiden değişen çerçevem tekrar kırıldı.

Bu kadar mı dandik çerçeve yapılır Asus.

Hocam gerçekten can sıkıcı 1 yılın sonunda benimde başıma geldi servisi arayınca en hızlı şekilde hallolması için ne desek iyi olabilir acaba konuyu okudum bazilarina ücret felan çıkabilir demişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben satın aldığım yer aracılığı ile elden teslim ettirdim. En hızlı bu şekilde oldu. Sağolsunlar kırmadılar. Hatta kargo parası da almadılar. Ben iki defa yaptırdım ücret çıkmadı.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Hocam aldim rami taktim laptop acilmiyor. Batarya da turuncu yerine beyaz ışık yanip sonuyor. Neden boyle oldu acaba ? Bu ram i bu pc ye takip kullanan baskalarida var . Ram i cikartinca tekrar batarya isigi turuncuya dönüyor ve pc açılıyor.
  • Aldığınız ram'de sorun olabilir, RAM slot'unda sorun olabilir veya aldığınız RAM uyumsuz olabilir. Deneme imkanınız varsa RAM'i başka PC'de deneyin, veya başka RAM bulup kendi PC'nizde deneyin, eğer RAM versiyonu doğruysa sorunu tespit etmiş olursunuz.
  • Beyler ısınmadan dolayı veya başka kaynaktan dolayı oyun oynarken bilgisayar kitleniyor. Var mı bu problemi yaşayan ?

Bir de ben vatandan almıştım vatandan almıştım garantiye vatandan yollayabiliyor muyum ?
  • Kilitlenme harddisk veya ram kaynaklıda olabilir. Servise göndermek lazım. Direk aracı koymadan Asus'a da gönderebilirsin. Yalnız ilgili veya ilgisiz her durumda format atıyorlar bilgin olsun.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam ben de tam çözemedim.Servis Formunu gördüm de benim önceki laptop kargoda perte çıkmıştı, o yüzden hiç sıcak bakmıyorum elektronik eşyaları kargolamaya
  • Şubatta mediamarktten aldım +win 10 home olarak.
    Geçen hafta format atmak zorunda kaldım çünkü çok geç açılıyor nedenini bilmiyorum.
    Diskleri komple sildim ve korsan win10 x64 redstone kurdum ve oynadığım oyunları oynayamıyorum birden ani fps düşüşleri oluyor.
    CSGO da 120 fps alıyorken medium-high arası şimdi 40-50 alıyorum ve bir anda aniden fps düşüyor, bilmiyrum power da mı sorun var güç almıyor, kurduğum win10 da mı var yoks sürücüsü mü eksik, inanın şu laptoplar çözemedim.
    Yardımcı olabilecek var mı?
  • Orjinal Windows 10 home varsa orjinal win 10 msdn indirin kendisi otomatik lisanslanacaktır. Bu seride lisans bios'a gömülü. Temiz ve orjinal kurulumdan sonra tekrar deneyin.
  • quote:

Orjinal Windows 10 home varsa orjinal win 10 msdn indirin kendisi otomatik lisanslanacaktır. Bu seride lisans bios'a gömülü. Temiz ve orjinal kurulumdan sonra tekrar deneyin.

İlk aldığımda vardı. Daha sonra format atmak istedim ama keyi bulamadım laptop altında ve bşka yerde bende korsan kurulum yaptım yalan yok.
    O Dediğinizi tam olarak nasıl yapacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatal05

quote:

Orjinal Windows 10 home varsa orjinal win 10 msdn indirin kendisi otomatik lisanslanacaktır. Bu seride lisans bios'a gömülü. Temiz ve orjinal kurulumdan sonra tekrar deneyin.

İlk aldığımda vardı. Daha sonra format atmak istedim ama keyi bulamadım laptop altında ve bşka yerde bende korsan kurulum yaptım yalan yok.

Windows download tool ile orijinal Windows 10 home indirip usb kurulum hazırlayın. Kurulduktan sonra kendisi otomatik aktifleşecektir. Ayrıyetten key girmenize gerek yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fatal05

quote:

Windows download tool ile orijinal Windows 10 home indirip usb kurulum hazırlayın. Kurulduktan sonra kendisi otomatik aktifleşecektir. Ayrıyetten key girmenize gerek yok.

Teşekkür ediyorum hafta sonu deneyeceğim.

• Merhaba arkadaşlar emin olmak için soruyorum normal orjinal hdd söküp ssd taksak garantiyi etkiliyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Squirrel-

Merhaba arkadaşlar emin olmak için soruyorum normal orjinal hdd söküp ssd taksak garantiyi etkiliyor mu ?

Garantinin bozulmaması için ücreti ile SSD'yi serviste taktırmak gerekiyor. İlk aldığımız zamanlarda ASUS bu şekilde bilgi vermişti.
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar emin olmak için soruyorum normal orjinal hdd söküp ssd taksak garantiyi etkiliyor mu ?

Garantinin bozulmaması için ücreti ile SSD'yi serviste taktırmak gerekiyor. İlk aldığımız zamanlarda ASUS bu şekilde bilgi vermişti.

Tamamdır teşekküler cevabınız için.

• quote:

quote:

Ssdmiz kendi ssdmiz olsa, yani baska bilgisauardan sokup getirsek (sifir degil) yine de yakarlar mi yoksa illa sifir ssd mi olcak?

Ve ssdyi onlar mi veriyor yoksa kendimiz de getirsem oluyor mu?

Ucretiyle demissiniz. Montaj ucret dimi o ? Yoksa ssdyi onlardan mi satin aliyoruz?

Benzer sorular fakat verdiginiz cevapta bu sorular dogdu. O yuzden.

Tesekkurler

• Arkadaşlar merhaba bu laptopu almayı düşünüyorum fazla bütcem yok 1500 tl bütcem var 2.el olarak almayı düşünüyorum piyasası 1500 civarı almalımıyım oyun performansı nasıl çok fazla bi beklentim yok zaten ama yine de güncel oyunları oynamak isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: LazPacino

quote:

quote:

Ssdmiz kendi ssdmiz olsa, yani baska bilgisauardan sokup getirsek (sifir degil) yine de yakarlar mi yoksa illa sifir ssd mi olcak?

Ve ssdyi onlar mi veriyor yoksa kendimiz de getirsem oluyor mu?

Ucretiyle demissiniz. Montaj ucret dimi o ? Yoksa ssdyi onlardan mi satin aliyoruz?

Benzer sorular fakat verdiginiz cevapta bu sorular dogdu. O yuzden.

Tesekkurler

Bahsettiğim montaj ücreti. SSD sizin olabilir.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.