Şimdi Ara

💻💻ASUS K555LB-XO108D İnceleme ve Kullanıcılar Kulubü (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
902
Cevap
17
Favori
31.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    9.5 mm alman lazım ben aldım daha takmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burakepek01 B kullanıcısına yanıt
    Yok kardeş bizimki gibi ince notebooklar 9.5 mm kullanıyor eminim 9.5 mm olduguna.

• Burakepek01 B kullanıcısına yanıt
    Ssd almadım daha para ayırıp aldığım zaman takacam ben aliexpress den aldim 10 tl civarına markasını bilmiyorum.

• Benimde ekran çerçevem kırıldı 1 aydir ve sarj fisinin uçları yamuldu, ayrica bilgisayar isinmaya ses cikartmaya basladi normal kullanımda bile. Yakin zamanda garsntiye vereceğim mecbur, çok uzun sürmüyor değil mi bu işlemleri?

• Beyler ekranın alındaki menteşe yeri açıldı kırıldı galiba siyah uzun parça elimde kaldı garanti kullanıcı hatası dermi derse boşuna zaman kayıp etmiyeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hlksnrr kullanıcısına yanıt
    Acemilik ettik aldık garanti kullanıcı hatası demez umarım pazartesi göndericem

Ederim hocam ekran açıktı yastık geldi ekrana yanlışlıkla hafif eğildi ekran sonradan farkettim tamamen açılmış siyah uzun parçayı çıkartıp ekranı kapatabildim yoksa kapanmıyordu

• blackdread kullanıcısına yanıt
    Peki hocam umarım hiç problemsiz, kısa sürede onarımı yaparsınız.

İnşallah

• bende de menteşe problemi oldu, asus logosunun sağ yanından açıldı ve sanırım kuruldu. haftaya dönünce servis yolu gözüktü.
  • Menteşe problemi bende de var ama ben bilgisayarı çantasındayken yaklaşık 2 metreden düşürdüm, buna da şükür parçalanmadı ekranı vs. Kullanırken dikkat etmek lazım menteşesi adi biraz.

• Arkadaşlar "ASUS" yazısının yazılı olduğu menteşe zaten çekince ayrılıyordu. Şimdiyse bu yazının altında kalan ekranla birleştirilmiş parça ayrılıyor. Elimle çekince bir tarafı ayrılıyor. Ben haftaya servise göndereceğim bu problemle uğraşacak değilim daha alalı birkaç ay oldu bu kadar kıytırık bir problem olmamalıydı. Fotoğraflarını ekliyorum aşağıya.

Parmaklarımın üstünde olduğu siyah parça ayrılıyor biraz çekince.

• arkadaşlar laptopu sigara içilen bir ortamda kullanıyorum klavye tuşları ağır sigara kokuyor nasıl temizleyebilirim?
  • laptopu yarın menteşe probleminden dolayı servise yollayacağım arkadaşlar, içinde ssd takılı ve dvd rom yerine Hdd takılı servis garanti bakımından sıkıntı çıkarırmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58zara

laptopu yarın menteşe probleminden dolayı servise yollayacağım arkadaşlar, içinde ssd takılı ve dvd rom yerine Hdd takılı servis garanti bakımından sıkıntı çıkarırmı?

Çıkarır
    Hocam garanti kapsamında yapıldı onarım tamamlandı bugün yarın bekliyorum sizde yollayın bence şimdiden

• İki hafta önce yazmıştım menteşe problemi var diye, Çarşamba servise verdim cuma günü yapılmış şekilde geri aldım. Servis ücretsiz tamir etti garanti kapsamında.
    Kapağı açarken çerçeve çat edip kapak yamulmaya başlarsa direk servise götürün, kapağı açarken ekranı kırabilirsiniz.
    Serviste format atabilirler, diskinizi söküp boşta duran bir disk takın ya da yedekleyin herşeyi.

Başka şehirde var mı bilmiyorum fakat elden teslim edebilirsiniz. Ben gittiğimde hemen söylediler garanti kapsamında yapılacağını. Çarşamba 5 gibi teslim ettim cuma öğlen olmadan tamir edildi diye mesaj atmışlardı. Eğer parça serviste varsa 1 günde hallediyorlarmış.
  • Arkadaşlar merhaba, geçen hafta çarşamba günü bilgisayarı şu klasik menteşe probleminden dolayı servise yollamıştım,bugün elime ulaştı.Servis ücret almadı, pc de SSD takılıydı sıkıntı çıkmadı ve ayrıca sağolsunlar içerisine not bırakmıştım, herhangi bir dosyama da dokunulmamış.Pc de sadece menteşe problemi vardı fakat lcd LVDS kablosu,ekran çerçevesi ve ekranın arkasındaki o asus ambleminin oldugu metal kasa da değişmiş.

Şarj aletinin fişi yamuktu (az bir şey) onu da yazmıştım değişimi mümkünse değiştirirmisiniz diye, ona dokunmamışlar ama sıkıntı değil.Servisten ben memnun kaldım.Eğer menteşesinde yamulma çatırtılar sesler gelen varsa bence kırılıp dağılmadan servise yollasın.4-5 iş gününde tamiri yapılıp döndü.
    Geç cevap için kusura bakmayın. Şu an ilk halinden çok daha sağlam ne ekran kısmında açıklık ne başka bir yerde oynama var. Yenisini güzel biçimde takmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.