Şimdi Ara

💻💻ASUS K555LB-XO108D İnceleme ve Kullanıcılar Kulubü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
902
Cevap
17
Favori
31.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Devamlı yapan birşey değil. Kayinbiraderime 2500 tl lik Asus aldık ondada bazen cırt diye bir ses geliyormus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı yok o zaman çünkü bu fiyata 1700 lira civarı alınabilecek en iyi cihaz bu sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tam3535 -- 15 Kasım 2015; 23:13:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tam3535

Sıkıntı yok o zaman çünkü bu fiyata 1700 lira civarı alınabilecek en iyi cihaz bu sanırım

Nerden alacaksınız? Ben de araştırdım bu ürünü alma arefesindeyim. Büyük ihtimal yarın sipariş ederim gittigidiyordan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akskon

quote:

Sıkıntı yok o zaman çünkü bu fiyata 1700 lira civarı alınabilecek en iyi cihaz bu sanırım

Nerden alacaksınız? Ben de araştırdım bu ürünü alma arefesindeyim. Büyük ihtimal yarın sipariş ederim gittigidiyordan.

N11 de 1750-1800 arası satılıyor. Çek satışda ücretsiz çekler var %10 vs. Onlar ile 1700 altına rahatlıkla alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

quote:

N11 de 1750-1800 arası satılıyor. Çek satışda ücretsiz çekler var %10 vs. Onlar ile 1700 altına rahatlıkla alınır.

1770 tl 75 lira indirim çekiyle iniyor işte fiyat n11de

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Ben de oğluma bu bilgisayarı forumdan %20 çek alarak buradan aldım.
    Aynı gün kargoladılar, ben sipariş verdiğimde 1699 TL idi. Şu an oğlum kullanıyor, pek de memnun.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1770 tl 75 lira indirim çekiyle iniyor işte fiyat n11de

75 den daha fazla indirim alınabilir. 100 TL üst limitli %10 çeki ücretsiz, 150 tl üst limitli çeki 25 tl ye veriyorlar. 125 tl indirim alınabilir.

• Win7 kurdum, sürücüleri birlikte gelen cd'den yükledim kısmen ama usb sürücüler çalışmıyor. Harici harddisk takıyorum ışığı yanıyor sadece, mouse vs taktım algılamıyor. Ne yapmam lazım? Cd'deki sürücülerden hangisini yüklemeliyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mutlaka biliyorsunuz ama cd'de gelen sürücüler 8.1 için, dolayısıyla sıkıntı çıkması olağan. Ben de bugüne kadar win7 kullandım. Bu dizüstünü oğluma almıştım, ona önce win10 kurdum ancak Ms visual studio 2013 çalışmadı. O yüzden 8.1 kurdum ve çok beğendim. 8.1 kurmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan84

Mutlaka biliyorsunuz ama cd'de gelen sürücüler 8.1 için, dolayısıyla sıkıntı çıkması olağan. Ben de bugüne kadar win7 kullandım. Bu dizüstünü oğluma almıştım, ona önce win10 kurdum ancak Ms visual studio 2013 çalışmadı. O yüzden 8.1 kurdum ve çok beğendim. 8.1 kurmanızı öneririm.

Teşekkür ederim. Bios ayarlarından auto smart yaptı usb'yi.çalışmaya başladı. Aynı sorunu yaşayanlar deneyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerdinc

Win7 kurdum, sürücüleri birlikte gelen cd'den yükledim kısmen ama usb sürücüler çalışmıyor. Harici harddisk takıyorum ışığı yanıyor sadece, mouse vs taktım algılamıyor. Ne yapmam lazım? Cd'deki sürücülerden hangisini yüklemeliyim?

Driver booster kurun isterseniz. Forumda konusu vardı ücretsiz olarak 1 yıl pro yapabiliyorsunuz. Ben kurdum bütün işleri o halletti sorunsuzca. Konuyu bulamazsanız eve gidince lisans anahtarı kodunu veririm size. Tek kod ile herkes kullanabiliyor.

• quote:

quote:

Win7 kurdum, sürücüleri birlikte gelen cd'den yükledim kısmen ama usb sürücüler çalışmıyor. Harici harddisk takıyorum ışığı yanıyor sadece, mouse vs taktım algılamıyor. Ne yapmam lazım? Cd'deki sürücülerden hangisini yüklemeliyim?

Driver booster kurun isterseniz. Forumda konusu vardı ücretsiz olarak 1 yıl pro yapabiliyorsunuz. Ben kurdum bütün işleri o halletti sorunsuzca. Konuyu bulamazsanız eve gidince lisans anahtarı kodunu veririm size. Tek kod ile herkes kullanabiliyor.

Evet baktım şimdi ama sona ermiş kampanya. Zahmet olmazsa kodu mesaj atarsanız yükleyeyim ben de.

• Ordan Geçenbay acaba windows 10 mu kurdunuz ? Bende bu gün kliksadan 1.699 tl ye aldım yarın muhtemelen gelicek bende arkadaşıma usbmi verdim o w10 kurdu bende ordan kurucam bir sıkıntı çıkarmı ?http://www.kliksa.com/urun/asus-k555lb-xo108d-intel-core-i5-5200u-freedos-notebook/902483647
  • quote:

Orijinalden alıntı: DFY

Ordan Geçenbay acaba windows 10 mu kurdunuz ? Bende bu gün kliksadan 1.699 tl ye aldım yarın muhtemelen gelicek bende arkadaşıma usbmi verdim o w10 kurdu bende ordan kurucam bir sıkıntı çıkarmı ?http://www.kliksa.com/urun/asus-k555lb-xo108d-intel-core-i5-5200u-freedos-notebook/902483647

Ben 8.1 kurdum.Driver booster kurup bütün sürücü işlerinide o halletti sorunsuz kullanıyorum.windows 10 da sorun olmaz.

Driver booster pro yapmak isteyen arkadaşlar için lisans kodu(programı indirdikten sonra anahtar işaretini tıklayıp kodu yapıştırın)

38A24-42DC3-6BF6B-70CB3
  • Ancestorman A kullanıcısına yanıt
    Kasanın üst yüzeyi fırçalanmış alüminyum kaplamalıymış. Alt kasa ve ekran çerçevesi plastik.
  • Ekran çerçevesinin sağ tarafındaki tırnaklar çıkmış haldeydi kutudan çıkardığımda, yerine yerleştirdim. usb portlardan tekinde de kasada çok hafif yamukluk var. Kutu asus bandrollü kapalı olarak geldi ama refurbished olma ihtimali canımı sıktı. Bir de widi olayını desteklemiyor sanırım.

• sarj kaç saat gidiyor?
  • quote:

Ekran çerçevesinin sağ tarafındaki tırnaklar çıkmış haldeydi kutudan çıkardığımda, yerine yerleştirdim. usb portlardan tekinde de kasada çok hafif yamukluk var. Kutu asus bandrollü kapalı olarak geldi ama refurbished olma ihtimali canımı sıktı. Bir de widi olayını desteklemiyor sanırım.

Nereden aldınız bilgisayarı?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

quote:

Ekran çerçevesinin sağ tarafındaki tırnaklar çıkmış haldeydi kutudan çıkardığımda, yerine yerleştirdim. usb portlardan tekinde de kasada çok hafif yamukluk var. Kutu asus bandrollü kapalı olarak geldi ama refurbished olma ihtimali canımı sıktı. Bir de widi olayını desteklemiyor sanırım.

Nereden aldınız bilgisayarı?

N11'den vizyon diye bir dükkandan.

• Aldığımız ram'i cihazın pili gömülü olduğu için şarjını ful bitirip öyle mi takmamız gerekiyor ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.