Şimdi Ara

💻💻ASUS K555LB-XO108D İnceleme ve Kullanıcılar Kulubü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
902
Cevap
17
Favori
31.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ancestorman -- 17 Kasım 2015; 1:16:19 >
  • Ürün dün elime geçti ve Cities skylines yükledim. Oyun aşırı kastı.
    Çıktım ve ekran kartı driver güncelledim aygıt yöneticisinden ama oyun hala sıkıntılı.
    Millet battlefield 4 bile oynuyor. Acaba benim sorunum nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba günü fırsatında 1585 tl ye geliyor bu bilgisayar sizce almalımıyım ?
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-k555lb-xo108d-intel-core-i5-5200u-freedos-195658626
  • quote:

Orijinalden alıntı: djfree

merhaba günü fırsatında 1585 tl ye geliyor bu bilgisayar sizce almalımıyım ?
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-k555lb-xo108d-intel-core-i5-5200u-freedos-195658626

Satıcı güvenilir ise fiyat iyi.Bu fiyata bundan daha iyisini bulamazsınız.Ha limit yükselirse daha iyisi çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Ürün dün elime geçti ve Cities skylines yükledim. Oyun aşırı kastı.
    Çıktım ve ekran kartı driver güncelledim aygıt yöneticisinden ama oyun hala sıkıntılı.

Googleda yazınca sorun yaşayan başkalarıda oluyormuş.Oyundan pek anlamam ama ana konusu var orada sorun isterseniz.Çok daha iyi sistemlerle bile kasma yaşayan varmış.Onlar nasıl çözmüş sorun isterseniz.
  • açıkcası limit hakkında bir fikrim yok.7 sene acer 5520 g kullandım.geçen hafta ekran kartı chip arızası nedeniyle ebediyete uğurladım.bozulmasa halada kullanabilirdim.bilgisayarı film,forum,internet şeklinde kullanıyorum.o yüzden daha performanslı ürünlere mi yönlensem yoksa bu pc de mi karar kılsam bilemedim.oyun kesinlikle oynamıyorum.ama insanda alınca en iyisini almak istiyor.
  • Düşler Sahnesi kullanıcısına yanıt
    Film izlerken ortalama 7-8 saat gördüm.
    Internette gezinirken 4-5 saat, yüksek performansta oyunda falan deneme firsatim olmadi malesef ancak normal kullanimda islemcisi çok tasaruflu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Ürün dün elime geçti ve Cities skylines yükledim. Oyun aşırı kastı.

Googleda yazınca sorun yaşayan başkalarıda oluyormuş.Oyundan pek anlamam ama ana konusu var orada sorun isterseniz.Çok daha iyi sistemlerle bile kasma yaşayan varmış.Onlar nasıl çözmüş sorun isterseniz.

Tamam hocam tek oyun deneyip de böyle sorun yaşayınca içimi korku sarmıştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

açıkcası limit hakkında bir fikrim yok.7 sene acer 5520 g kullandım.geçen hafta ekran kartı chip arızası nedeniyle ebediyete uğurladım.bozulmasa halada kullanabilirdim.bilgisayarı film,forum,internet şeklinde kullanıyorum.o yüzden daha performanslı ürünlere mi yönlensem yoksa bu pc de mi karar kılsam bilemedim.oyun kesinlikle oynamıyorum.ama insanda alınca en iyisini almak istiyor.

Aynı sizin dedikleriniz için aldım. Daha fazlasinida verebilecek kapasite var söyliyeyim. Orta derece oyunları rahatlıkla oynatır.
    Dün akşam bir yandan indirme yaparken, bir yandan bir oyun kuruyordum, bir yandanda google da 3-4 sekme açıkken ram %60,disk kullanımı %100 civariydi cihazda 1 gram sıcaklık yoktu şok oldum. Fan açmıyor makine. Eski cihaz olsa odayı çoktan isitmisti.
    Performans olarak şaşırtıyor beni makine. U işlemciler gereksiz yere fazla kotuleniyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 17 Kasım 2015; 11:22:03 >

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    hocam arkadasın dediği gibi sarj gerçekten film izlerken 7-8 saat normal internete girerken 4-5 saat gidiyo mu? bide ekranı parlak ekran mı? yansıma filan yapıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşler Sahnesi -- 17 Kasım 2015; 12:35:23 >
  • Ekran kalitesi hakkında yorum yapabilir misiniz?
  • Dün n11den birisinden çek alarak 1595 tl aldım. Sabah elime ulaştı. Henüz windows kurmadım. Oğluma aldım. Arada biz de kullanırız. Hergün farklı bir kampanya çıkıyor. Alsan bir türlü almasan başka bir türlü. Alanlara hayırlı olsun. Kullanmadığım için performansını arkadaşlardan takip edeceğiz artık.
  • quote:

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-z5070-59-432063-i5-4210-8gb-1tb-2gb-vga-194732773
    birde lenovo nun bir ürünü var sizce bu nasıldır?

lenovo full hd ve 8 gb ram olarak üstün.Ekran kartı Asus daha yüksek.Ram çok sorun değil 4 gb takviye yapılabilir.Tercih şu full hd ekran mı?Yoksa daha iyi bir ekran kartımı?
    Tabi Asusun daha yeni işlemci, ice cool soğutma sistemi,sonic master ses ve marka kalite farkıda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-z5070-59-432063-i5-4210-8gb-1tb-2gb-vga-194732773
    birde lenovo nun bir ürünü var sizce bu nasıldır?

lenovo full hd ve 8 gb ram olarak üstün.Ekran kartı Asus daha yüksek.Ram çok sorun değil 4 gb takviye yapılabilir.Tercih şu full hd ekran mı?Yoksa daha iyi bir ekran kartımı?
    Tabi Asusun daha yeni işlemci, ice cool soğutma sistemi,sonic master ses ve marka kalite farkıda var.

Arkadaşlar Asus K555LB-XO108D inceliyorum fakat kafamda soru işaretleri var ilki ekran kartı 840 ve 940 olan var
    ikincisi 940 olanı tercih ediyoruz fakat bundada max ram kapasitesi 4 gb olarak belirtilmiş yanı ram arttıramıyoruz anlamına gelmiyor mu ?
    üründen sıpariş vericem ama resmen kelime oyunu var aynı üründe 4 farklı şekil var.
    1. ekranı 840m olup ram 4 max ram:8
    2. ekranı 840m olup ram4 max ram:4
    3.ekranı 940m olup ram4 max ram:4
    4. ekranı 940 olup ram:4 maxram:8

konu başlığındaki leptop 4. seçenek. yanı 940m ekran kartı ve ram i:4 gb max ram kapasitesi:8 gb olarak belirtmiş.
    Bu özellikteki pc fiyatı 1800 aşağıya bulamadım. Dikkatli olun bilinçli alışveriş yapın arkadaşlar.

• omrcpn O kullanıcısına yanıt
    108D lerin hepsi 940m ve Max. 8 gb
    Siz nerden gördünüz farklı modelleri. Bu zamanda max 4 gb ram li laptopmu var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 17 Kasım 2015; 16:12:06 >
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-k555lb-xo108d-i5-5200u-4gb-1tb-2gb-vga-dos-195385505
    bu ürün 840 ekran kartı biraz araştırrırsanız max belleği 4 gb olarak belirtilmiş olanlar mevcut. mesela.
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-k555lb-xo108d-i5-5200u-15-6-4g-1-tb-2gvga-f-190685001
    bu üründe max bellek 4gb olarak belirtilmiş. 1 adet bellek yuvası var muhtemelen oda 4 gb la sınırlı olmaz mı ?

• djfree D kullanıcısına yanıt
    bende almayı düşünüyorum fakat dediğim gibi ekran kartı ve max bellek ile ilgili şüpelerim var satıcıya mail attım dönerse sizleride bilgilendiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrcpn

bende almayı düşünüyorum fakat dediğim gibi ekran kartı ve max bellek ile ilgili şüpelerim var satıcıya mail attım dönerse sizleride bilgilendiririm

108D ise özellikler standarttır. Küçük bir fark olsa hemen model ismi değişir. 109m 108 K falan diye.

iyide kardeşim sana link yolluyorum model aynı model ama 4 farklı şekil karşıma çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.