Şimdi Ara

Asus ile Msi Arasında Kaldım Fiyatları 3300Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Msi gv62m i5 7.nesil gtx1050 2gb çift fanlı

Asus fx553vd dm106 i7 7. Nesil gtx1050 4gb tek fanlı ssd li

Hangisini almalıyım sizce yada sizin bildiğiniz başka model var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GilbertoRodriguez -- 9 Temmuz 2018; 11:56:33 >

• Hocam link var mı?

• CartmanBra kullanıcısına yanıt
    lenovo legion r720 var gearbestte 3500tl+200tl kargo. toplam 3700tl ye gtx1050ti 4gb i5 7. nesil çift fan. beraber değerlendirelim

https://tr.gearbest.com/laptops/pp_1053038.html?wid=1349303&currency=TRY&vip=4451910&gclid=CjwKCAjwj4zaBRABEiwA0xwsP1KKx8J4e11Zs5w9a2HHWuVIpChxBhvQJsA5UBO7jJqwAMzuGfD79RoCZgwQAvD_BwE
  • Asus un linki var mı hocam? ben de fx553ve modeline bakıyorum ebrarda 3500 lira

Gearbest teki lenovo yü ben de gördüm çok iyi ürün ama daha önce gearbestten hiç alışveriş yapmadım bilmiyorum ve kredi kartı durumu nedir acaba seçeneklerde PayPal görebildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quasimodos -- 9 Temmuz 2018; 13:25:36 >
  • quasimodos kullanıcısına yanıt
    Asus 2. El buldum ben fx553vd uygun fiyatlı fakat dediğim gibi yabancı forumlarda darboğaz yaptığını söylüyorlar ne kadar doğrudur bilemem. leptoptan leptopa değişiyor
  • GilbertoRodriguez kullanıcısına yanıt
    Açıkçası 2.elde elektronik alışverişi hiç yapmadım yapmayı da pek düşünmüyorum açıkçası 0 almak tercihim darboğaz yaparsa da bağrımıza basicaz artık :D daha almadım bu arada alırsam yazarım
  • Lenovo cidden neymis ya asiri fp ama vergisi yok sanirim. Vergiyle 4 bini rahat gecer. Gearbestten alisveris yapmadim hic ama vergisiz olacagini sanmam.

Msi gtx1050 ama 2gb ayrica 2. el Hp pavilion var aslinda benim aklima yatti Gtx1050 4gb ekran 3600tl.

Asusa da islemci falan cok isiniyor diyolar pek olumlu yorum yok.

Su siralar ben de haril haril bakiyorum. Al gtx1050li ucuza bisey ultrada da oynamayiver diyorum kendi kendime ama ne kadar yil goturse o kadar iyi.

HPnin de isinma problemi var ama IPS ekran sonucta.

Belki indirime denk geliriz beklicem az daha. Umarim dolar artmaz tabi bu sirada
    bende hemen almak istiyorum beyler çünkü birkaç hafta içerisinde dolar artacak. Amerikada faiz arttırımı olacak bu bizim için zarar demek 5 tl yi geçecek o yüzden sıfır alacaksanız tavsiyem 1-2 hafta içerisinde almanız. Bende ikinci el yada sıfır temiz bakıyorum kafama yatarsa 2. el alıcam yatmazsa almam fakat şu ısınma probleminden çok korkuyorum. MSİ adamakıllı fiyatı uygun i7 li gtx1050 4gb çıkarsaydı direk alırdım ama 5 bin tl den başlıyor çok uçuk fiyatlar. 5 bin tl ye motor alırım
  • :/ doların düsmesini gectim yerinde kalsa diye dua eder oldum.

Benim aklim Monster 13.1e kaymaya basladi. Elime para gectikce Hdd ve 8gb ram takarim.

Adam akilli yorumu olmayan HP ve yarı yolda bırakacağından korktugum Asus'dan daha mantikli gelmeye basladi. 200 lira fazla tabi.
    Hocam monster alırsan 2. El olarak satma olasılığın düşer. Msi ve asus alırsan satma olasılığın yükselir. Hem msi markasının ergonomik yapısı ve soğutması bence 1 numara. Çünki bu adamlar oyun leptopu yapıyor sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: GilbertoRodriguez

Hocam monster alırsan 2. El olarak satma olasılığın düşer. Msi ve asus alırsan satma olasılığın yükselir. Hem msi markasının ergonomik yapısı ve soğutması bence 1 numara. Çünki bu adamlar oyun leptopu yapıyor sadece
    Çok pahalı işte msilar
    hocam aldınız mı ? ben msi gp62m alacaktım 2 tane satıcı buldum ikiside yamuk yaptı satıcam satıcam dediler bekledim ondan sonra yok şöyle yok böyle... sinirliyim zaten şuan. kaç gündür araştırıyorum. insan 3.400 tl ye aldığı laptopu 4.500 tl ye niye koyar ya 1 senelik laptop? neyse şimdi msi gv62 7rd 2003xtr buldum pazar akşamı buluşacağız başka alternatifim yok almam lazım. hp nin laptopunda gözüm kaldı ama oda çift fanlı olduğu halde fan çıkış yerleri saçma sapan.
  • Msi al gec kesinlikle memnun kalacaksın. Gv62 cift fan 4gb 1050 bulursan al. Hp ye yanasma,asus al fx503 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: GilbertoRodriguez

hocam aldınız mı ? ben msi gp62m alacaktım 2 tane satıcı buldum ikiside yamuk yaptı satıcam satıcam dediler bekledim ondan sonra yok şöyle yok böyle... sinirliyim zaten şuan. kaç gündür araştırıyorum. insan 3.400 tl ye aldığı laptopu 4.500 tl ye niye koyar ya 1 senelik laptop? neyse şimdi msi gv62 7rd 2003xtr buldum pazar akşamı buluşacağız başka alternatifim yok almam lazım. hp nin laptopunda gözüm kaldı ama oda çift fanlı olduğu halde fan çıkış yerleri saçma sapan.
    Tanıdık var o da tanıdıklarım var diyor ordan ayarlamaya çalışıyorum. Ne çıkarsa artık bahtıma. Zaten Binali Yıldırım in dediği gibi çok şey yapmicaksin sonra kafayı siyirirsin animallah

:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.