Şimdi Ara

Asus GTX1070 ROG STRIX O.C 8GB GDDR5 256Bit DX12

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
3
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sinop İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Asus GTX1070 ROG STRIX O.C 8GB GDDR5 256Bit DX12

2017 yılında amazon.fr den almış olduğum karttır.Ozamanlar okulum şehir dışında olduğu için yaz tatillerinde oyun oynandı.Herhangi bir overclock,mining vs yapılmadı.Sadece csgo,bf 1,bf 3 tarzı oyunlar oynadım.Herhangi bir cw sorunu vesaire yoktur.

Kutusu vesaire herşeyi tamdır.

ROG-STRIX-GTX1070-O8G-GAMING modeli budur

Not : DVI portta biostan sonra windows geçerken siyah ekran veriyor.HDMI ve Displayportlarında hiç bir sorun yoktur. FurMark sonuçları eklendi.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 3000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Sinop Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• hocam forumda birisi satıyor , rtx 2060 sıfır 5750 tl iken bu 5 yıllık garantisiz kart için 5000 tl cok degıl mı ? bence biraz revize gerekiyor(genel forum fiyatını baz alırsak)

https://forum.donanimhaber.com/satilik-zotac-rtx3060-amp-beyaz-7900tl-pazartesi-ne-kadar--149280627

• gayet yerinde ve haklı bir yorum.

• fiyat revize edildi.

• fiyatı gayet iyi arkadaşlar evga'nın iki fanlı modeli yerine bunu almak daha mantıklı olacaktır :)

birkaç foto fena olmazdı. hayırlı satışlar.

• resim yüklendi.

• Referansınız varmı nasıl bir alışveriş tercih ediyorsunuz

• Gabriel TR kullanıcısına yanıt

hocam get ilanı açarım,elden teslim olabilir,ilk ödeme sonra kargolarım.Refansım yok daha önce birşeyimi satma ihtiyacı görmemiştim.

• Hocam kartta herhangi bir sorun yok demişsiniz fakat burada açtığınız konuya göre bu kartın dvi girişi sıkıntılı.

https://forum.donanimhaber.com/gtx1070-yardim--128855753

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikail Gerek

Hocam kartta herhangi bir sorun yok demişsiniz fakat burada açtığınız konuya göre bu kartın dvi girişi sıkıntılı.

https://forum.donanimhaber.com/gtx1070-yardim--128855753

Evet hocam öyle bir sorun yaşamıştım elimde dvi kablosu yoktu hdmi la çözmustum. Yeni monitorun dvi kablosuyla sıkıntısız görüntü aldim video atarım alcak arkadaşlara sorun yok.

• Teklifim 4250 TL

• Güncelleme : Dvi girişi biostan sonra siyah ekran veriyor. HDMI ve Displayportları sıkıntısız çalışmaktadır.Fiyatta indirim yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiSKHoBBiT -- 19 Haziran 2021; 23:51:52 >
  • Fiyat 3750 oldu.

• Fiyat 3000 tl güncellendi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.