Şimdi Ara

ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 2000>>>>1900 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Denizli İlan Türü #Takaslık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Arkadaşın kartının aynısı bende de var 1 tane vidası kırıldı diye 1800 yazdım. Bende 2 ay önce 1070 sattım 2500 liraya ne yapayım gidip her 1070 satan konusuna yazıp ağlayayım mı?

• İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt

bende onu örnek gösterdim hocam yanlış anlamayında bu abi hem suçlu hem güçlü sattığı kartın ses videosu hala duruyor sorunsuz kart diyip duruyor uçak kalkıyormuş gibi ses geliyor kart boştayken 1 tane sağlam vidası yok hepsinin ortası yuvarlak olmuş ben 1 tane laf etmemişken demediğini bırakmadı

• Cristo20 kullanıcısına yanıt

Yok hocam sıkıntı yok. Ben bu kartı fi tarihinde 500 liraya aldım piyasa bu haldeyken ne yapayım 500 liraya tekrar mı satayım? r9 280- 1050ti gibi kartlar 1600-1700 den giderken o tipteki kartların 2 katı güçteki kartı kaça satalım istiyorlar bilmiyorum.

• İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt

valla doğru hocam ya başka bir forumda ilana koydum bende kartı adam gelmiş diyor ki bunu alacağıma aynı paraya r9 280x alırım bilen bilmeyen herkes konuşuyor güç farkını anlatmaya gelincede anlamamazlıktan geliyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Cristo20

konuşmayayım dedimde sattığınız kartın ahı gitmiş vahı kalmış vidalarının hepsi yalama en az 50 kere sökülmüş o kart 3 ayrı tornavida setim var hiçbiri döndüremedi vidaları ben size açıldı mı diye sorduğumda bana ne dediniz ? sağlam kartı niye açayım dediniz ben ona güvenerek aldım fan sesi hep oldu bende hala videosu duruyor sesin isteyen inanmayan olursa atarım orada konuşurkende saygımı hiç bozmadım çocuk azarlar gibi konuştunuz yine bir şey demedim kart sistemde 65 gözüküyor ama dıştan yanıyor 65 olmasının imkanı yok diyorum siz bana diyorsunuz ki 65 derece kartı neden temizleme ihtiyacı duydun ? mantıklı mı bunlar ? burda 1 vidası kırık gtx780 1800 den gidiyor sizin bütün vidalar allaha emanet yaşıyor ondan 1300 olabilir fiyatınız

Muhtemelen yaşın kadar eskidir forumdaki üyeliğim, öyle üçkağıtım yoktur, bilakis sattığım ürün için memnun kalmadım diyenden iade direk alırım, hatta onu da geçtim, sessiz ve serin çalışan sorunsuz kartı tornavidayı kapıp dağıtan rahatsız insanlara bile denk geldim, onlardan bile parasını iade kabul ettim. Bunca yıldır forumdayım, çamur atan gördüm ama böyle b.k atan görmedim. O zaman da söylediğim gibi;

"65 ya da 70c hele ki çıktığında üst seviye bir kart için serin demektir. Bugün bile gidip rtx 3080, 3090 gibi son teknoloji kart alsan 70Cnin üzerine çıkar. Neyse benim işim gücüm var. Sen sıfır kart da alsan 70C yi görünce kap tornavidayı!"

• tahir40 kullanıcısına yanıt

ben size dolandırıcısınız tarzı bir şey söylemedim düzgün bilgi vermiyorsunuz ve yazdıklarımı düzgün okumuyorsunuz ben size dedim ki kartı açtınız mı ? siz bana ne dediniz düzgün çalışan kartı neden açayım, o kart 50 defa açılmış hocam hemde böyle vurdura vurdura açılmış vidaların hepsi yalama hani böyle 4 tane çizgi olur ya yıldız vidada onlar yok işte ayrıca ısı konusunuda düzgün okumamışsınız 65 gözüküyor ama 65 olmasının imkanı yok daha öncede onlarca kart kullandım 65 derece gözüküpte böyle ısınan kart görmedim ben fanları zaten ayrı dert 5 li rig sisteminden bu kadar fan sesi gelmez

• quote:

ben size dolandırıcısınız tarzı bir şey söylemedim düzgün bilgi vermiyorsunuz ve yazdıklarımı düzgün okumuyorsunuz ben size dedim ki kartı açtınız mı ? siz bana ne dediniz düzgün çalışan kartı neden açayım, o kart 50 defa açılmış hocam hemde böyle vurdura vurdura açılmış vidaların hepsi yalama hani böyle 4 tane çizgi olur ya yıldız vidada onlar yok işte ayrıca ısı konusunuda düzgün okumamışsınız 65 gözüküyor ama 65 olmasının imkanı yok daha öncede onlarca kart kullandım 65 derece gözüküpte böyle ısınan kart görmedim ben fanları zaten ayrı dert 5 li rig sisteminden bu kadar fan sesi gelmez

Ne demek düzgün bilgi vermiyorsun? Gayet net açık kartı bi kaç ay önce aldığımı ve sökmediğimi söyledim. Ben düzgün net herşeyi açık söylerim de senin idrak kapasitene yapabileceğim birşey yok. 5 sene önce üretimimden kalkmış kartı sıfır olarak aldım diye anlıyorsan... Kart üst düzey bir kart için son derece sessiz, bizzat kullandım. Önce sesli bu kart dedin, sonra ay pardon kablo sürtüyormuş düzelttim dedin, şimdi geri kıvırıyorsun 5li rig kadar ses yapıyormuş... Hadi oradan.

65C' karta şimdi bana sıcak geldi diyorsun, git bak dh ana sayfada sıfır 6700XT incelemesi var kaç dereceye çıkıyor, sonra da inceleyen çocuğa mesaj atarsın, niye sökmedin diye... Neyse çoluk çocuğa son yazışım. Benim daha işim olmaz. GTX 780e 1300 TL için on takla pazarlık ederken kendi sattığın kartı 2000e kakalayacak birini de bulursun bekle... DH'ın çok uyanığı.

EDIT: Satarken yazdığım msj

Alıntı metni:

Güzel kardeşim kargoyu bugün yetiştirebilir misin dedin, kargolar yarım gün açık, söktüm kutuladım, Kartın hayvan gibi bakır soğutucuları var, fanlar da oldukça sessiz, kaç dereceymiş vs diye kurcalama gereği duymadım. ben bu kartı aylar önce aldım, adama oyun açtırıp baktım aldım. Şimdi de bak ilana benchamrk test sonucu koydum. Zaten ısınıyor olsa kart frekans düşürür sonuç düşük çıkar. Satıcı 70 der senin kasa havalandırman kötüdür 80 olur. Velhasıl sen EVGA GeForce GTX 780 SC ACX diye yaz, Kaç dereceymiş ısınma sorunu varmıymış kullanıcı yorumlarını arat. Sen Almaya karar verirsen görüşürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahir40 -- 29 Mayıs 2021; 20:48:31 >

• kartın boştaki fan sesi.

• quote:

kartın boştaki fan sesi.

bizim evdeki süpürge makinesi bundan az çıkarıyor hocam :))) bi termal macun + fan değişimi şart, tabi fazlarda ve vram'lerde başka sorun yoksa..

• benim sattığım kart değil hocam bu üstteki yorumlarda demiş ya sana kart sattım bozuk diye tatava yaptın diye ona ithafen attım kanıt olsun diye fanları sessiz dediği kart buydu arkadaşın bu boştaki hali oyuna girince 10 metre ötedeki odadan benim odama gelmişlerdi ne sesi bu diye. :)

• quote:

benim sattığım kart değil hocam bu üstteki yorumlarda demiş ya sana kart sattım bozuk diye tatava yaptın diye ona ithafen attım kanıt olsun diye fanları sessiz dediği kart buydu arkadaşın bu boştaki hali oyuna girince 10 metre ötedeki odadan benim odama gelmişlerdi ne sesi bu diye. :)

arkadaşın ücreti geri iade edip kartıda geri alması gerekirmiş.. eğer bu sessiz haliyse sesli halini merak ediyorum :))))) ha bu arada gtx780, 1050ti'dan performanslıdır, yaşlıdır ama performanslıdır, salt güç ve fps bakımından farkı takar :) ekran kartı gibi güçlü bir bileşenin de 5-6 yılda bozulmayacağını velhala hepimiz biliriz, ama fiyatı düşürmek için herkes herşeyi söyler.

evde 20 yaşında dell laptop var canavar gibi çalışıyor, eminim ekran kartı ve diğer bileşenleri, forum.dh'nin yüksek standartlara sahip, donanım mühendisi arkadaşlarca beğenilmeyecektir.

• sağolsun aldı zaten ama saygısını bozdu etmediği laf kalmadı ben o laflara rağmen benden büyük diye tek kelime etmemişken geldi postumda yine yalan yanlış konuştu bende artık tartışmak yersiz kanıtla ilerliyim dedim. kart öyle hocam çok güçlü ben çok uzun süre 1050ti kullandım furmark test sonuçlarım hala durur 42 fps ten yukarısını görmemiştim 1080p testlerde bu kartla 72 leri görüyorum hep sadece harcadığı güç daha fazla psu ya güvenen alsın benim ki tam yetmiyor düz 500w olduğu için. bu foruma yine şükrediyorum fiyat fazla diyenler çıkıyor sadece başka forumlarda adamlar bunu alcağıma aynı fiyata r9 370 alırım diyor.

• 1000 lirası var temizinden

• hkngzl kullanıcısına yanıt

750ti veya 760 fiyatlarına bakın hocam siz.

• Cristo20 kullanıcısına yanıt
    1100 oldu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Askere gitmeden Aralık ayında bebek gibi ROG Strix GTX 1080'i 2350'ye sattım. Kafama sıçayım, kafama..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • onurhan1903 kullanıcısına yanıt

herşeyin başı sağlık hocam sağlık olsun diyip geçmek lazım bende 2 kere yaşadım benzer durumu kart satıyodum 2-3 gün sonra fiyatlar artıyordu daha düşük kart almak zorunda kalıyordum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.