Şimdi Ara

ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 2000>>>>1900 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Denizli İlan Türü #Takaslık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• umarım bulursun fanı kırık halini bu forumda 1800 den satıyolar.

• sabredin arkadaşlar 2000 liraya şimdi bu kartı alırsanız, 1 sene sonra kafanızı duvarlara vurursunuz. Piyasa düzelecek.

Bu karta 2000 lira vericeğime ömrüm boyunca oyun oynamam daha iyi

• Ekran kartı piyasası fena abartılı. 1 liralık kartlara 5 lira isteniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EneRGy. kullanıcısına yanıt

ben getirmedim piyasayı bu hale :) benimde dilim yandı bu durumdan evga 1060 ftw sattım sonra fiyatlar patladı hiç kart alamadım bu kart bile şansa geldi ücret ödemedim ücretini bile karşılayamazdım o 1060 parasıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: Cristo20

ben getirmedim piyasayı bu hale :) benimde dilim yandı bu durumdan evga 1060 ftw sattım sonra fiyatlar patladı hiç kart alamadım bu kart bile şansa geldi ücret ödemedim ücretini bile karşılayamazdım o 1060 parasıyla

Haklısınız hocam. Size istinaden söylenmedi direkt olarak bu sözüm. Ama maalesef bitcoin vs kazıcılar yüzünden bu hale geldi. Artık oyun oynayacak kart bulamıyoruz pahalılıktan. Hayırlı satışlar dilerim.

• EneRGy. kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam bende bana söylediniz diye söylemedim dipnot gibi yazdım ilanda bulunsun diye çünkü ilana giren arkadaşlar bana laf ediyor hep 1050ti 2000liradan satılırken ondan daha güçlü kartı kaça satmamı bekliyorlar bilmiyorum fiyat bana göre uygun bile 1050ti da kullandım furmarkta aynı sistemle 42fps alıyordu bu kart 72 alıyor

• 2400 liraya rx 470 satan arkadadaşın başlığında , "her posta boş yorum atıyor arkadaş sal takılma fazla" yazmıştınız benim için ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 20001900 

sizin ilanınızda ben dahil 18 kişi daha boş düşünüyormuşki yorumu 17 kişi beğenmiş ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 20001900 

• General Darknes kullanıcısına yanıt

bu karttan daha fazla güç tüketen kart ilanlarına ''çok güzel kart'' yazabiliyorsunuz aynı performansı vermesine rağmen :) ayrıca kart satamadım demişsiniz o postta satmak istediğiniz kartın ilanı bile yoktu profilinizde.

• quote:

bu karttan daha fazla güç tüketen kart ilanlarına ''çok güzel kart'' yazabiliyorsunuz aynı performansı vermesine rağmen :) ayrıca kart satamadım demişsiniz o postta satmak istediğiniz kartın ilanı bile yoktu profilinizde.

forumu kullanmayı bilmiyorsanız bilemem, referanslarıma bakar iseniz satıldığını görürsünüz ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 20001900 

ikili diyaloğa devam etmek isterseniz tabii buyurun.

ben o posta yorum yaptığımda öyle bir şey yoktu ilan bile yoktu haftalardır satamadım dediğiniz kart için, valla benlik hava hoş farketmez. 384watt güç tüketip benim kartımla aynı fps i veren karta neden güzel kart yazdınız peki ? sadece tipi için mi

• quote:

ben o posta yorum yaptığımda öyle bir şey yoktu ilan bile yoktu haftalardır satamadım dediğiniz kart için, valla benlik hava hoş farketmez. 384watt güç tüketip benim kartımla aynı fps i veren karta neden güzel kart yazdınız peki ? sadece tipi için mi

r9 290x soba borusu gibi karttır, cayır cayırda ısınır. ve bu karttanda iyidir ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 20001900 

şimdi harici diskten bana bu kartın sıfır kutulu açtığım resmini bulup attırıcan illa, ben denemediğim test etmediğim karta yorum yapmam.

ben sizin kart mevzunuzu geçtim madem hem ısınan hemde aşırı güç tüketen bir karta olumlu yorum yaparken benim postuma olumsuz yorum yazdınız ?

• ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 20001900 ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 20001900 ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 20001900

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

ben sizin kart mevzunuzu geçtim madem hem ısınan hemde aşırı güç tüketen bir karta olumlu yorum yaparken benim postuma olumsuz yorum yazdınız ?

ben bunların sıfır halini test ederken sene 2014tü ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 20001900 

haberin olsun ASUS GTX 780 DCUII FİYAT REVİZE 20001900 

hadi selametle.

• ben gtx 770 1250 tl fiyat yazdım ki satıldı da, forumda herkes yazdı da yazdı. Sonunda satıldı.

İsteyen istediği fiyatı yazsın. Alan alır almayan almaz. Kimsenin de yargılamaya hakkı yok. Fazlaysa size göre almazsınız.

• Beratt06 kullanıcısına yanıt

Katıliyorum, tam bir kolpa al satçi kendisi

• Kendisine 2 ay önce 1300 TLden evga gtx 780 sc acx sattım, sonrunsuz kullandığım kartdı. Ona da yok 1200 vereyim yok kargoyu sen öde vs diye pazarlık etmeye çalışarak...

Aldıktan sonra fan ses yapıyor dedi, sonra yok kablom değiyormuş dedi, sonra sorunsuz çalışan kartı tornavidayı kapıp 65C diye söküp dağıtıyor, civata yalama olmuş diyor... Gönder kartı al paranı dedim. Şimdi benim 1300e sattığım karta pazarlık etmeye kalkan çocuk kendi 2000den itelemeye çalışıyor gtx 780i...

• tahir40 kullanıcısına yanıt

konuşmayayım dedimde sattığınız kartın ahı gitmiş vahı kalmış vidalarının hepsi yalama en az 50 kere sökülmüş o kart 3 ayrı tornavida setim var hiçbiri döndüremedi vidaları ben size açıldı mı diye sorduğumda bana ne dediniz ? sağlam kartı niye açayım dediniz ben ona güvenerek aldım fan sesi hep oldu bende hala videosu duruyor sesin isteyen inanmayan olursa atarım orada konuşurkende saygımı hiç bozmadım çocuk azarlar gibi konuştunuz yine bir şey demedim kart sistemde 65 gözüküyor ama dıştan yanıyor 65 olmasının imkanı yok diyorum siz bana diyorsunuz ki 65 derece kartı neden temizleme ihtiyacı duydun ? mantıklı mı bunlar ? burda 1 vidası kırık gtx780 1800 den gidiyor sizin bütün vidalar allaha emanet yaşıyor ondan 1300 olabilir fiyatınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cristo20 -- 27 Mayıs 2021; 13:50:4 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.