Şimdi Ara

Asus GL552VW-DM463T ..:: Kullanıcılar Klubü ::.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
13
Favori
18.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    normal ssd ler evet ama m2 ler 350 civarında yine :(
  • o9m8e7r6 O kullanıcısına yanıt
    Hocam bu asusun 17 inc olanini bulamadim ben link atabilir misiniz acaba? Tam monster abra a7 v6.2 modelini alacakken bunu gordum acayip kafam karisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ToeX T kullanıcısına yanıt
    Normal ssd takılmıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer GL752VW'den bahsediyorsanız HDD 7200RPM, bilginize.
  • Biraz arastirmama gore modelde tek fan bulunmaktaymis fakat isinma konusunda bi sikayet yok. Ekran cercevesinin cok kalitesiz oldugundan ve ince oldugundanda yabanci forumlarda cok yakinilmis. Monster abra a7 v6.2 bu model arasindayim karar vermek zor

• Benimde incelemelerde gördüğüm kadarıyla ekran çerçevesi çok kalitesiz göründü bana birde klavyeye basarken titriyordu bir videoda ama hala bu bilgisayara MSI'dan daha yakınım. Kullanan arkadaşlar ekran kalitesi ve ısınma hakkında bilgi verirse çok güzel olur.

• Kullanan arkadaşlarda detaylı bir inceleme bekliyoruz

• Haklisin ama... hepsiburadayada tam guvenemiyorum. Sonucta laptop neden piyasaya gore ucuz? Zaten piyasada yok ama ozelliklerine gore uygun. Yani lenovo y700 4700 lira civari. Ssd si var ama onu cikarsan 4300 olsa yine pahali.

• ffaarruukk F kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/asus-gl752vw-t4015t-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-8gb-1tb-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-BD602006

• ToeX T kullanıcısına yanıt
    Aynen kardes...

• Urun eline gecen arkadaslar forumu bilgilendirmek adina bir inceleme paylasabilir mi acaba

• intracat İ kullanıcısına yanıt
    Hocam urunun iki renk secenegi var. Acaba sizinki ne renk geldi?

• Hocam ekran kartı kaç bit hiçbir yerde bulamadım

• 128 bit. Bunlarda fps değerlerihttp://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-960M.138006.0.html

• Laptopta 256 biti 15000 tl ve sonrasinda gorursun

• Bence de hdd çokta sorun değil bende 17 inç olanına bir ara yöneldim fakat sıklıkla taşıma olayım olduğu ve 1 negatif olarak pil çıkmaması birleşince vazgeçtim kendi açımdan sağduyu yani fakat "alcest" in söylediği gibi hdd değişimi veya eklenmesi çokta sorun değil. ayrıca 17 liğin birde mini display port avantajı var...

*** "intracat" arkadaşım çok çok teşekkür ederim kendimizle boğuşuyorduk ya 2gb çıkarsa vs..
  • ffaarruukk F kullanıcısına yanıt
    Ilk olarak ips panellerin hepsi incedir. Ikincisi en kotu monster kalitesinde bir kasasi vardir. Ucuncusu hem isletim sistemi yuklu hemde 4 gb ekran karti ve ayrica yukseltme icin yalnizca 2 vida cikarmanin yetmesi bence asusu bir kac adim one cikarir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o9m8e7r6 -- 16 Şubat 2016; 8:44:46 >
  • 256 bitlik ekran kartlılar

tulpar serisinden 7000 lerden başlıyor belki biraz daha uygunları da bulunabilir
  • Merhaba arkadaşlar, yazın başında 4000-3500 arasında bir dizüstü bilgisayar alıcağım için erkende olsa araştırmalara başladım. Bu fiyat bütçesinde en iyi Asus'un GL552VW-DM463T modeli ile monster abra a5 v5.2.2 gördüm. Monster almayı düşünüyorumdum ki hakkında gördüğüm mavi ekran sorunları, kalitesiz kasası ile soğumama sebeb oldu. Şans eseri asusun bu modelini gördüm ve Araştırmaya başladım. Öncelikle şunu söylemem lazım, bu fiyatta 960m ile core i7 6. Nesili biraz zor bulursunuz. Donanım olarak ise iki eksiği bulunmakta. Ssd eksik ve çift fanlı soğutma eksik. Hazır fan konusuda açmışken, ısınmadan bahsediyim. Tek fanlı soğutma olmasına rağmen, ekran kartı ile işlemci yeterli seviyede soğutuluyor. (yazımın sonunda ısınma değerlerinin resmini atıcam.) fan ses seviyesi ise biraz yüksek diye duydum sanki ama tahminimce normal bi dizüstü gibidir. Laptobun diyer bir sıkıntısı ise üst çerçevenin bükülme sorunu var(ekranın orası) ama tahminimce dikkatli kullanılsanız pek sıkıntı çıkmayacaktır. Eğer alırsanız yorumlarınızı esirgemeyin, bizim içinde laptop için referans olur.http://i1.wp.com/laptopmedia.com/wp-content/uploads/2015/11/temperatures-bottom.jpg?resize=573%2C379

• quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan113

256 bitlik ekran kartlılar

tulpar serisinden 7000 lerden başlıyor belki biraz daha uygunları da bulunabilir

Artık bit olayına takmayın, nvidianın veri sıkıştırma teknolojisi sayesinde, 128 bit 256 bit performansı veriyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.