Şimdi Ara

Asus GL552VW-DM463T ..:: Kullanıcılar Klubü ::.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
13
Favori
18.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugur.k

quote:

Orijinalden alıntı: pesimist27

Malzeme plastik fakat öyle kötü değil kaliteli plastik kullanılmış

M2 ssd takılıyor arka kapakta kolay yerden

Gta5 en iyi ayarlarda 35 40 arasi fps alınır

Incelemelerden yola çıkarak söyledim yabancı inceleme videolari vs ürünü bende alacağım bu fiyata alinabilecek en iyi ürün

Peki o halde size güveniyorum. Yarın satın alayım ürünü. Elimdeki laptopu da satarım

GTA 5 performansı

Düşük 125 fps
    Orta 118 fps
    Yüksek 43,5 fps
    Ultra 18,2 fps
    4k 20,4 fps

Ekran katlarının oyunlara göre performansına aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

http://www.notebookcheck.net/Computer-Games-on-Laptop-Graphics-Cards.13849.0.html

Bu arada laptop elime ulaştı ama test edecek fırsatım olmadı. Dış ve iç görünüşü gayet şık. Plastik ama kaliteli.
    m2 ssd için kullanıcının takabileceği ayrı bir bölme yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: intracat

quote:

quote:

Incelemelerden yola çıkarak söyledim yabancı inceleme videolari vs ürünü bende alacağım bu fiyata alinabilecek en iyi ürün

Peki o halde size güveniyorum. Yarın satın alayım ürünü. Elimdeki laptopu da satarım

GTA 5 performansı

Düşük 125 fps
    Orta 118 fps
    Yüksek 43,5 fps
    Ultra 18,2 fps
    4k 20,4 fps

http://www.notebookcheck.net/Computer-Games-on-Laptop-Graphics-Cards.13849.0.html

Bu arada laptop elime ulaştı ama test edecek fırsatım olmadı. Dış ve iç görünüşü gayet şık. Plastik ama kaliteli.

43 fps iyi mi hocam akici mi yani hic alakam yok ondan soruyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: intracat

quote:

quote:

GTA 5 performansı

Düşük 125 fps
    Orta 118 fps
    Yüksek 43,5 fps
    Ultra 18,2 fps
    4k 20,4 fps

Hocam birde arka kapagin fotoğrafini atar misin

• henüz gelmediği için bunlar işinizi görür sanırım;

Arka Kapak Foto

Yükseltme seçenekleri

Bir de olmuşken genel görüntü

*** intracat hocam hayırlı olsun bir tane merak ettiğim konu var GTX 960 4gb ram mi 2 mi en sorunlu bilgi bu konuda da eğer 2 ise sipariş kargoya çıkmadan iptal ederim malum hepsiburadanın bilgileri çok sağlam değil ddr4 yazıp 1600 bilgisi veren bir yer yurtdışında da 1tb hdd sahip olanlar 2gb ekran kartıyla geliyor da

*ilk mesaja eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan113 -- 15 Şubat 2016; 15:29:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan113

henüz gelmediği için bunlar işinizi görür sanırım;

Arka Kapak Foto

Yükseltme seçenekleri

*** intracat hocam hayırlı olsun bir tane merak ettiğim konu var GTX 960 4gb ram mi 2 mi en sorunlu bilgi bu konuda da eğer 2 ise sipariş kargoya çıkmadan iptal ederim malum hepsiburadanın bilgileri çok sağlam değil ddr4 yazıp 1600 bilgisi veren bir yer yurtdışında da 1tb hdd sahip olanlar 2gb ekran kartıyla geliyor da

*ilk mesaja eklendi

Gayet şıkmış :) Peki hocam bu ssdyi taktığımız zaman işletim sistemini nasıl taşıyacağız sıfırdan mı kurulum yapacağız oraya

• quote:

quote:

Arka Kapak Foto

Yükseltme seçenekleri

*ilk mesaja eklendi

Gayet şıkmış :) Peki hocam bu ssdyi taktığımız zaman işletim sistemini nasıl taşıyacağız sıfırdan mı kurulum yapacağız oraya

Evet sıfırdan kurarsin veya taşıma yaparsin ama en sağlıklısı sıfırdan kurmak içinde gelen windows orijinalliği yitirmiyor artik bilgisayara tanımlı olduğu için kuracağınız windows otomatik orjinal hale gelecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Arka Kapak Foto

Yükseltme seçenekleri

*ilk mesaja eklendi

Evet sıfırdan kurarsin veya taşıma yaparsin ama en sağlıklısı sıfırdan kurmak içinde gelen windows orijinalliği yitirmiyor artik bilgisayara tanımlı olduğu için kuracağınız windows otomatik orjinal hale gelecektir

Recovery Dvd ile yaparız sanırım kurulumu. çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim :)

• dartanyan113 kullanıcısına yanıt
    İşten fırsat bulup bakamadım bile. Akşam bilgi veririm.
  • ugur.k U kullanıcısına yanıt
    Rahat oynarsın hocam.
  • quote:

Arka Kapak Foto

Yükseltme seçenekleri

*ilk mesaja eklendi

fotoların görüntülerini atmışsınız ama ben bundan anlayamadım, kusura bakmayın.

2 sorum olacak.

ram ddr4 mü?

m2 sata destekliyor mu

• ram kesin ddr4

m2 portu da var m type diye hatırlıyorum

m2 protu ramin altına doğru olan sağına doğru SSD yazıyor ordaki parça kart

ürün eline geçen arkadaşlardan bilgi aldık

sadece ekran kartı ramini tespit edemedik ya arkadaşlar bildirecek yada benim bilgisayar geleince kendim tespit edeip yazacağım
  • hatta bu resim m2 yi ortalamış;

M2 slotu
  • intracat Bende bu makineyi almak istiyorum dartanyan113 ün de belirttiği gibi ekran kartı konusunda bilgi verebilirmisin şimdiden teşekkürler.
  • hatta yapı bunun gibi diye biliyorum;

yükseltme seçenekleri işaretli
  • dartanyan113 kullanıcısına yanıt
    Sizler için hemen bir açtım baktım. Ekran kartı ram kesin 4gb. İşe dönüyorum. Saygılar.
  • Dün ne güzel anlık 100 lira indirim vardı. Şimdi yok :) sepete monitör atmıştım o da stokta kalmamış iyimi :)

• ugur.k U kullanıcısına yanıt
    sevgililer gününe kadar özeldi

• Ya bende almak istiyorum. Monster abra a5 v5.3 aldim. 1 hafta sonra geri iade ettim. Power tusuna bastiktan 8 sn sonra monster logosu ckiyor. Dedim kendime sen bu laptopa 4000 lira veriyosun acilis suresi 25 sn. Benim eski bilgisayarim ki icinde intel pentium var ama acilis suresi 15 sn. Ayrica fn+f tuslarina basa basa 1 haftada tuslar bastigim yere dogru egildi. Dokununca dizeliyodu ama dandik sonucta. Ayrica freedos. Ama bu asus fiyat ve ozellik ayrica yukseltme yuvalarinin rahat acilmasi acikcasi hosuma gitti. Ben 17.3 inc olanini almak istiyorum fakat diski 5400 rpm... bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o9m8e7r6

Ya bende almak istiyorum. Monster abra a5 v5.3 aldim. 1 hafta sonra geri iade ettim. Power tusuna bastiktan 8 sn sonra monster logosu ckiyor. Dedim kendime sen bu laptopa 4000 lira veriyosun acilis suresi 25 sn. Benim eski bilgisayarim ki icinde intel pentium var ama acilis suresi 15 sn. Ayrica fn+f tuslarina basa basa 1 haftada tuslar bastigim yere dogru egildi. Dokununca dizeliyodu ama dandik sonucta. Ayrica freedos. Ama bu asus fiyat ve ozellik ayrica yukseltme yuvalarinin rahat acilmasi acikcasi hosuma gitti. Ben 17.3 inc olanini almak istiyorum fakat diski 5400 rpm... bilmiyorum

Aşk Hikayesi Gibi Anlatmışşsın çok acı çekmişsin yeni ilişkiyede korkuyon ben bunu anladım :)))))

• o9m8e7r6 O kullanıcısına yanıt
    5400 olması mühim değil ki takarsın bir ssd işine bakarsın. Çok ucuzladı ssdler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.