Şimdi Ara

ASUS G73JH-TY199V, Core i7-740QM, 8GB, 1TB, HD5870, Blu-Ray, 17.3inç, Win7 Premium 64 Bit (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
10.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet oluyor, takriben 120 derece kadar aciliyor en fazla.

quote:

Orijinalden alıntı: girayhan1

Burası tam bir asus fanatikleri ile dolmuş
    ben ne anlatıyorum siz ne diyorsunzu yahuuu.
    Bu arada asusun kasanın arakasındaki çıkıntıdan dolayı ekranı iyice arkaya doğru açmaya engel oluyormu arkadaşalr.
  • Ekranın geriye doğru yatma açısı yaklaşık 120 derece ise cok süper. Resimler arkadaki çıkıntıdan dolayı o kadar açılmıyormuş hissi veriyor
  • merhaba arkadaşlar! şu an hiç bir yerde bulamıyorum g73 ü. herhangi bir duyumunuz, bilginiz var mı? acaba ne zaman tekrar gelir ki? doların düşüşüyle monsterlarda da bir fiyat düşüşü mevcut şu anda. ne yapsam bilemedim.
  • Evet arkadaşlar bende aldım bu cihazı, tek kelime bu parayı hak ediyor. Bu arada birisi bir dernek kursa bu cihazla ilgili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: POWER GAMER

Evet arkadaşlar bende aldım bu cihazı, tek kelime bu parayı hak ediyor. Bu arada birisi bir dernek kursa bu cihazla ilgili.

Ben G73JH ile ilgili kurmustum ama bestbuy modeli icin...Imzamda var...
  • power game
    nerden aldınız? ben hiç bir yerde bulamıyorum da.
  • Konuyu genel G73JH için yapman mümkün mü?

quote:

Orijinalden alıntı: tugay289

quote:

Orijinalden alıntı: POWER GAMER

Evet arkadaşlar bende aldım bu cihazı, tek kelime bu parayı hak ediyor. Bu arada birisi bir dernek kursa bu cihazla ilgili.

Ben G73JH ile ilgili kurmustum ama bestbuy modeli icin...Imzamda var...
  • G73JH olan herkesi kullanici klubune bekleriz...
    http://forum.donanimhaber.com/m_41878337/mpage_1/f_/key_//tm.htm#43689555

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razor9119 -- 11 Ekim 2010; 20:29:16 >
  • SLM

ASUS G73JH anakarti Core i9 işlemcilerle uyumlu

VE 2GB EKRAN KARTI UYUMLUMU CIAZI ALACAM AMA TABILGI EDINMEM LAZIM

ASUS FABRIKASINDAN SIARISVERMEK MMKN M BUNU VE RAM 10 YADA 12 GB OLURSA ISIMI GÖRÜR

TESEKURLER
  • Bana G73JW-A1 yeni geldi Amerikadan ROG BackPack+ROG Gaming Mouse elimde 2tane daha var alanlara hayırlı olsun kendim kullanıyorum yapamadığı şey yok gibi harika arkadaslar..
  • Selam arkadaşlar .. uzun süre oyunla ilgili kaliteli bir laptop araştırdıktan sonra bu modeli buldum ... işin güzel yanı sadece oyunla ilgili değil her yönden doyurucu bir model .. özellikle ısınma probleminin olmaması mükemmel birşey . full hd olmaması kötü ancak full hd televizyonunuza bağlayarak bluray oynatıcısından yararlanmış oluyorsunuz bu çok iyi ..
    Eğer bir laptopa moonster dan toplayarak 7000 tl verme gibi bir durumunuz yoksa ve uzun süre sorunsuz oyun oynamak istiyorsanız Kesinlikle tavsiye ediyorum .

Ben ürünü hepsiburada. com dan aldım '' KDV Dahil: 3.679,71 TL| Peşin fiyatına 12 x 306,64 TL '' Son 15 ürün kalmış sonra kampanyaları sonlanacak... uzun süre araştırdım ve başka hiçbir yerde bu fiyattan daha iyi bulamadım . gittigidiyorda 2. el bitane vardı 1 yıl daha garantisi sürüyor . onun fiyatıda 3250 tl di . bence hepsiburada nın fiyatı gayet iyi . Ürün için değermi diyorsanız da 1000 tl fazla verin bu ürünü alın derim .. DEĞER.

• Asus G73JW yakın zamanda kullanan var mı? kullananlar memnun mu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.