Şimdi Ara

asus eeepc 1000h - samsung np-nc10 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir netbook alıcam ama son iki model arasında kararsız kaldım bunların birbirine oranla artıları eksileri nelerdir ben özelliklerine bakdım ama aralarında pek ahım şahım bi fark yok sanırım ıkısıde 6cell pille gelıo yanı bataryası baya gidio ama tasarım olarak samsung daha bi iyi geldi bide en önemlisi bunların hangisi daha küçük :D

• bizzati kullanmış değilim, sadece yüzeysel inceledim samsungu...
    özellikle incelemelerde falan çok övüyorlar samsung nc10'u... klavyesi galiba asustan daha kullanışlı olmalı..
    ben olsam samsung alırdım...
  • ankarada resmen samsungu bulamadım bugun ya yok resmen :)
  • EEE pc kullanıyorum . Ve çok memnunum . Samsungu hiç kullanmadım. Sadece incelemesine baktım. Samsung da fena değil açıkcası. Ama asus daha tecrübeli bi marka . Asus ne kadar sorunlu olarak bilinse de eee pc de böyle sorunlu bi durum yok . Gayet kaliteli malzemeden güzel bi cihaz çıkarmışlar. Yani ben
    Asus u tavsiye ederim .
  • Ben çok inceledim ikisini ve canlı test ettim en son Samsung 'da karar kıldım ve çok memnunum. Yurtdışı testleri ve Türkiye'de ki yorumları okursanız mükemmel bir alet diyebilirim. Ayrıca çok şık ben beyaz aldım. Aklınıza takılan sorular varsa yanıtlayabilirim
  • asus un pili 6 cell,

samsung un pili kaç cell???

6 cell ise ağırlık ve fiyat ön plana çıkar. avantajlı olan alınır. zaten özellikleri aynı.
  • samsung da 6 cell ancak süre oranı daha iyi bunu belirtmemde fayda var. Yurt dışındaki forumlardaki testlerde de bu şekilde okudum bilginiz olsun. Ağırlık mı ? O da ne :)
  • 5200maH'lik 6 cell pil var samsung'da ve 1.33 kg cihaz...
  • eee pc nin 1000he modeli gelicekmiş. 9,5 saat pil ömrü olduğu yazıyor. pili yine 6cell ama amperi yüksek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

eee pc nin 1000he modeli gelicekmiş. 9,5 saat pil ömrü olduğu yazıyor. pili yine 6cell ama amperi yüksek.

1000HE modeli 1-2 hafta önce geldi. Şu anda birçok yerde satılıyor..

http://www.hepsiburada.com/asus-eee-pc-1000he-intel-atom-n280-1.66ghz-1gb-160gb-10-netbook-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=108495&productid=bd98355

• oradaki yoruma göre 7.5 saat kullanım sunuyormuş.
  • o zaman samsungu asus 1000h la değil de 1000he ile kıyaslamak lazım. ikisinin fiyatı da aynı görünüyo.

göründüğü kadarı ile asus 1000he nin pili yarım saat daha fazla gidiyor. ekran parlaklığını filan da kısarsak bu fark artacaktır.

samsung 1.33kg , asus 1.45kg

ağırlık mı ? pil süresi mi?

seçim sizin.

quote:

Orjinalden alıntı: >sCoRPion<

quote:

Orjinalden alıntı: _KUZEY

eee pc nin 1000he modeli gelicekmiş. 9,5 saat pil ömrü olduğu yazıyor. pili yine 6cell ama amperi yüksek.

1000HE modeli 1-2 hafta önce geldi. Şu anda birçok yerde satılıyor..

http://www.hepsiburada.com/asus-eee-pc-1000he-intel-atom-n280-1.66ghz-1gb-160gb-10-netbook-bilgisayar/productDetails.aspx?categoryid=108495&productid=bd98355

• @_KUZEY
    Yazdığın bu iki ağırlığa bakarak "samsung 1.33kg , asus 1.45kg" 120gram fark için daha fazla pil süresini seçmek çok daha mantıklı olacaktır birçok kullanıcı için :) Tabi buna ek olarak Asus'un touchpad inin multitouch özelliği olduğunu unutmamak gerek :)
  • o halde dostum iki aleti yanyana koy markalarını belirtme. özellikleri hemen hemen aynı de. ve ardındna eline alıp incele malzeme/işçilik/tasarım vs. o halde seçim samsung olacaktır emin ol işini bilen herkesin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.