Şimdi Ara

.::ASUS Eee PC 1201N (Review & Tests)::. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
2
Favori
51.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ACER Extensa EX5635EZ-442G16MN, Dual Core T4400, 2GB, 160GB, GMA4500, 15.6inç, Linux bu bilgisayarla cs 1.5yada 1.6 fifa08 gibi eski oyunları oynıyabilirmiyim ve flim müzik açısından fln yeterlimi lütfen cvp yazabilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniogun

ACER Extensa EX5635EZ-442G16MN, Dual Core T4400, 2GB, 160GB, GMA4500, 15.6inç, Linux bu bilgisayarla cs 1.5yada 1.6 fifa08 gibi eski oyunları oynıyabilirmiyim ve flim müzik açısından fln yeterlimi lütfen cvp yazabilirmisin

CS için yeterli ancak diğer oyunlarda makine bayılabilir. Çünkü onboard ekran kartı var. Paylaşımsız ekran kartı olan modeller 1400 tlden başlıyor. Donanım olarak 3 senelik bir makine diyebilirim.

• Önerdiğin modeller arasında donanımı en iyi olan "Extensa 5630-642G25MN" tavsiyeler bölümünde dile getirirsen daha faydalı olur. Konu netbook üzerine çünkü.
  • Arkadaşlar tartıştığınız modeller ile bu konuyu neden kirletiyorsunuz?
  • @RFUN4EVER
    Bende bunu söylemeye çalıştım son mesajda ilgili arkadaşa.

Ürün halen gelmedi. Beklemedeyiz halen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

@RFUN4EVER
    Bende bunu söylemeye çalıştım son mesajda ilgili arkadaşa.

Ürün halen gelmedi. Beklemedeyiz halen.

Aynen arkadaşım. Sırf şu model yüzünden erteliyorum netbook almayı. Yaza kadar gelse bari. Ion 2 de çıktı bu arada.
  • arkadaşlar benimde almayı istedigim bi makine vatandaş incelemiş sizde bi bakın bence yapmadıgı kalmadı
    http://www.youtube.com/watch?v=8IhA5NRlORo&feature=related
  • 1 ay sonra ülkemize gelmesi bekleniyormuş. mail attım asus tr ye
  • Gelsinde alalim, sahibinden.com da 950 dolardan satan var, ucmus millet.
  • İnceleme videolarının sayısı baya artmış. Crysisi bile 20 fps ile oynatabiliyor. Demekki ION2 li netbookların önü baya açık olacak. Ancak bu netbookun çıkalı neredeyse 6 ay oldu. Buraya gelene kadar güncelliğini yitirecek. Donanımını bir gömlek daha yukarı çıkartıp, bir an önce satışa sunulsa çok daha faydalı ve güzel olacak.
  • intelin belirttiğine göre işlemci tek başına 8watt güç harcıyor ama 945gsc express çip setli bir anakartla toplam güç harcaması 33.5watt ki neredeyse laptop kadar. zaten 330 işlemcisi intelin atom tabanlı masaüstü bilgisayarları için tasarlanmış bir ürün ondan dolayı uzun süre şarjının gitmesini beklemeyin. (n450 de toplam harcama 7.6 n270 ve n280 de 13.8watt)
  • bu ürün türkiyede satılıyormu arkadaşlar nerden aabılırım bunu
  • n450 dediginiz bu beklediginiz cift cekirdekli asus 1201n modelimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canuygar

n450 dediginiz bu beklediginiz cift cekirdekli asus 1201n modelimi?

Hayır, N450'nin diğer adı "Atom 2".
    1201N'de Atom 330 (1. Nesil) var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: foxyfox

bu ürün türkiyede satılıyormu arkadaşlar nerden aabılırım bunu

Ürün halen gelmedi. Beklemedeyiz.
  • valla ne gelmez modelmiş 3 aydır bekliyorum, benzer çift çekirdekli <13" bir model tavsiye edebilecek var mı ?
  • atom un nesli değişti biz hala ilk nesil atom beklemekteyiz... bu kafa ile gidersek askere.... ne zaman dünya teknolojisini eşzamanlı takip etmeye başlayabilecez.. ne zaman bu ürünler zamanında gelecek buralara merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silmaril

valla ne gelmez modelmiş 3 aydır bekliyorum, benzer çift çekirdekli <13" bir model tavsiye edebilecek var mı ?

Stoklara girdi mi bilmiyorum lakin 13,3 inçlik UL30A modeli var Asus'un. Netbooklar şöyle dursun, 1,7 kiloluk ağırlığına ve boyutlarına rağmen birçok notebooktan kat kat üstün. Düşünebilirsin.
  • ya anlamadığım şu, getiriyorsun UL30A yı... neden VT modelini getirmiyorlar...

UL30A modelinde sadece bütünleşik Intel GMA 4500MHD var..

Halbu ki Vt modelinde

NVidia G210M Graphics with 512MB DDR3 + Intel GMA 4500MHD (Değiştirilebilir VGA) mevcut... yani Bu model dururken, neden gidip kötüsünü getirirsin anlamam...

vt modelinden bulursam mutlaka alacağım....
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.