Şimdi Ara

Satıldı___Asus DUAL-RX5500XT-O4G-EVO AMD Radeon RX 5500 XT 4GB GDDR6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
5.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satıldı___Asus DUAL-RX5500XT-O4G-EVO AMD Radeon RX 5500 XT 4GB GDDR6
    SATILDI

Asus DUAL-RX5500XT-O4G-EVO AMD Radeon RX 5500 XT 4GB GDDR6 Ekran Kartı

pazarlık ve takas yok. 1850 TL. son fiyatıdır.
    pazarlık edene 1900 tl.
    https://www.asus.com/tr/Graphics-Cards/DUAL-RX5500XT-O4G-EVO/specifications/

https://www.incehesap.com/asus-dual-rx5500xt-o4g-evo-gaming-ekran-karti-fiyati-46136/

Forumdan bir kullanıcı ince hesap indirim gününden almış sıfır kapalı kutu olarakta bende ondan satın aldım. 1 ay kadar ara geçiş kartı olarak kullandım. Toplasanız 24 saat x 10 diyelim 240 saat olarak. Ve tekrar yeni kart satın alınca kutuladım. Odamda beklemekte. BFV oyununda 1080 p de low ayarlarda gayet yeterli iyi sistemimde akıcı fps sağlamıştır. sistemimin diğer bileşenleri imzamda mevcuttur.

istanbul beşiktaştan elden satılıktır.

Fatura tarihi 31/08/2020 fotokopisi verilecektir. kutusu ve ne çıktı ise içinden.
    Penta tarafından 3 sene garantilidir. 2 senelik kartlar ile karıştırmayınız.
    küçük yer kaplamayan etkili ve sessiz soğutmaya sahiptir.
    cw yada başka herhangi bir sorunu yoktur. Extra o.c denenmemiştir.

SATIŞ GENEL UYARI
    Uyan benim ilanımdan, uymayan istediği başka yerden alabilir. İlanımda polemik amaçlı ve/veya gereksiz
    mesajlara cevap verilmez ve DH Forum 2.El Bölümü kuralları Madde [2.5] kapsamında şikayet edilir.

Madde [2.5]İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahale, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi
    girişimler ilan sahibinin isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir ya da ilan sahibi bu yorumlara izin verebilir.
    Burada ilan sahibinin yaklaşımı çok önemlidir. Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmeleri en
    kolay yöntemdir.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1850 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 15 Temmuz 2023 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat takip
  • takip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905ali -- 9 Ocak 2021; 4:45:41 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.