Şimdi Ara

ASUS DSL-AX82U | AX5400 | VDSL MODEM | GAMING ROUTER | WiFi 6 | WPA3 | Aura RGB | IPv6 | Merlin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.043
Cevap
57
Favori
94.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    inş. ama şu aras kargoyu gözüm hiç tutmadı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Drahmizm kullanıcısına yanıt
    3 çekirdek
  • Technical_Support kullanıcısına yanıt
    1 GHz x 2 den 1,5 GHz x 3 e terfi ediyoruz. Modemler bayağı güçlendi :)

• atabey444 kullanıcısına yanıt
    Kaynak ?

ASUS DSL-AX82U | AX5400 | VDSL MODEM | GAMING ROUTER | WiFi 6 | WPA3 | Aura RGB | IPv6 | Merlin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 6 Nisan 2021; 22:26:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Burak :)

Kendi videosundan alıntı ;)

ASUS DSL-AX82U | AX5400 | VDSL MODEM | GAMING ROUTER | WiFi 6 | WPA3 | Aura RGB | IPv6 | Merlin

Burak odasını o kadar RGB ve elektronik ile doldurdu ki. Sanırım fazla radyasyondan oluyor bunlar😄

• Bu arada cihazı elden teslim edenler verdikleri cihazı hemen kontrol ettiler mi yoksa dönüş mü yapılacak inceleme sonrası. Ben de bugün kargoya verdim. Umarım sudan sebeplerle Red kararı çıkmaz

Levent Pekcan da Merlin yüklenmiyor demiş. Yayıncılar çok hızlı hazırlıyor videoları, insanlık hali ayrı mesele ama biraz yanıltıcı oluyor. Söylenilenleri tekrar kontrol edip yayınlamalılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 6 Nisan 2021; 22:45:9 >

Aynen. Bu arada eline sağlık güzel bir giriş sayfası olmuş.

Teşekkürler

Gönderilen cihazlarda anormal bir durum olmadığı sürece red vereceklerini sanmıyorum.

Ben reseti bastım kargoladım. Reset den sonra bakmadım inşallah çalışıyordur.

• Benim kargom dün ulaşmış kendilerine. Biraz önce aradım kaydımı almışlar modemlerin ve indirim kodlarının nisan son haftasında geleceğini söylediler. Kod gelince arkadaşlar size ulaşacak dendi bana...

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Ben de resetledim ama restlenmişmi diye çalıştırıp baktım ASUS DSL-AX82U | AX5400 | VDSL MODEM | GAMING ROUTER | WiFi 6 | WPA3 | Aura RGB | IPv6 | Merlin 

• Ben İstanbul'da kadıköy yakınım. Kod falan gerek yok direk magazadayım:)

Bende öyle resetledikten sonra telefondan default olarak gelen kablosuz adını gördükten sonra tamam dedim ASUS DSL-AX82U | AX5400 | VDSL MODEM | GAMING ROUTER | WiFi 6 | WPA3 | Aura RGB | IPv6 | Merlin 

• An itibariyle vatan bilgisayardan ön siparişi verdim bende. Ben Keenetic dsl 1200 den geçiyorum. Pişman etmeyeceğini umuyorum :)

• Orası çok merkezi bir yerde ama biz merkezi bir yerde değiiliz ASUS DSL-AX82U | AX5400 | VDSL MODEM | GAMING ROUTER | WiFi 6 | WPA3 | Aura RGB | IPv6 | Merlin 

Arada sorarsın o zaman hocam :)

Dönem dönem hep toplanıp Asus tan cihaz bekliyoruz, alışkanlık yaptı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 7 Nisan 2021; 18:8:35 >
  • mrbluesman kullanıcısına yanıt

Alırlar letgo da falan satarlar, bütün kullanıcı adı, şifre v.s. millette gezmesin ASUS DSL-AX82U | AX5400 | VDSL MODEM | GAMING ROUTER | WiFi 6 | WPA3 | Aura RGB | IPv6 | Merlin 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 7 Nisan 2021; 18:6:2 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.