Şimdi Ara

Asus DSL-AC68U (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
54
Favori
239.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam az önce yükledim görsel olarakda simgeler değişmiş güncellemeyi yükleyip modemi sıfırladım eskisine göre modem sanki biraz daha iyi oldu gerçi bende hiç sorun olmuyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet, sanırım router arayüzündeki gibi olmuş simgeler yanlış anımsamıyorsam. Hayırlı olur İnşaAllah hepimize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Scofield -- 11 Nisan 2018; 9:32:14 >
  • Michael Scofield M kullanıcısına yanıt
    Slm amin evet

• Bilgi için teşekkürler. Güncellemeyi yaptım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yazılım ile Tivibu sorunu çözüldümü acaba bilen varmı selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Performans olarak memnunsunuz arkadaşlar

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    Ben memnunum siz yenimi alacaksınız yoksa yeni gelen yazilimi mi soruyorsunuz

• Yeni alacağım ama asus modem konusunda bir sürü olumsuz yorum okudum. Gerek yazılım gerek güncelleme konusunda. Bir sürü bilgi kirliligi var. Performans düşüklüğü yazilim ve guncelleme ile çözülür çözülemez diye bir sürü yorum var.

Benim de kafam karıştı tplink archer vr400 yada vr600 serilerine bakmaya başladım.

Benim için önemli olan modemi tak unut. Hem wifi hem kablolu performansı standart bir ev kullanıcısı için iyi olsun.

Ben modemden cok memnumum ayrica kullandığım ürün asus ilk serilerde evet sorun vardı ama bana 2017 de çıkmış sürümü gönderildi şuan hic sorun yaşamadım

• Fiyatına baktim da 800 tl bütçeme göre cok fazla.

Ben standart bir ev kullanicisiyim.

Dosya aktarımı paylaşım torrent ayda bir kere kullanacağım yada 3 ayda bir kullanacağım şeyler.

Öyle extrem bir kullanımım olmayacak.

Genelde online oyun oynuyorum ve ev ahalisi wifi den bağlanıyor o kadar.

Zaten mahallede fiber yok ne zaman geleceği de meçhul su an adsl kullaniyorum

Sanırım kullanım amacına uygun daha ekonomik bir cihaz bakmalıyım. 400 450 civarı

• bugün güncelleme yaptım ve bir kaç kez yeniden başlatıp, kapatıp açtım.
    önceki sürümde böyle yaptığımda bağlantı gelmiyordu ama şuan için bir sorun yok gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAGILE -- 15 Nisan 2018; 11:18:49 >
    Asus alın, ama daha giriş seviyesi bir model olsun. Tplink ten uzak durun derim. Babamda var archer serisinin top modeli, uğraştırıp duruyor, interneti de stabil değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FRAGILE kullanıcısına yanıt
    Evet bahsettiğim sorunu aşmak İçin versiyonu bir öncekine güncellenmiştim ve sorun çözülmüştü bugün yeni versiyonu kurdum ve kullanıyorum şimdilik problem yk inşallah da olmaz.

• Bu modeli nasil.

Antensiz olmasi wifi performansini olumsuz etkiler mi.

Asus DSL-AC68U

• Arkadaşlar Merhaba,

Bi sorun yaşıyorum ve hiçbir şekilde sorunu çözemedim en son burdan yazmak istedim belki başına gelen vardır ve sorunun çözümünü bilen vardır diye düşündüm. Asus AC68U geçen ay satın aldım.

Evde TurkTelekom VDSL kullanıyorum modem ayarlarını standart turktelekom seçerek gayet düzgün bir şekilde yaptım modem internete bağlanıyor ip alıyor ve modemde internet ışığıda yanıyor. Buraya kadar hiçbir sorun yok.

Ama bilgisayardan cep telefonundan veya tv den sadece belirli sitelere giriş yapabiliyorum. Mesela google ve shiftdelete giriş yapabiliyorum ama hurriyet - milliyet - garanti - mynet ve benzeri bir çok siteye giriş yapamıyorum. Saatlerce uğraşıyorum modemi kapat aç kapat aç veya bağlantıyı kopartıp defalarca deniyorum düzeliyor ama elektrikler gidince yine başa dönüyor. Her elektrik kesilmesinde saatlerce bu şekilde uğraşıyorum.

Evde telekomun verdiği modem var onu bağlayınca bütün sayfaları rahatlıkla açabiliyorum direk bağlanıyorum hiçbir sorun yok.

Problemin çözümü için Modemi defalarca resetledim sıfırladım yeni yazılımı kurdum sorun çözülmedi. Asus müşteri hizmetleriyle konuştum onlarda bu problem ile ilk defa karşılaşmışlar. Turktelekom müşteri hizmetleriyle konuştum onlarda bişey yapamadılar çünkü başka modem takınca anında her siteye bağlanamiyorum.

Modemde WAN ayarlarını elle yapılandırdım her şeyi denedim bu tarz bir sorun yaşayan oldumu başına gelen var mı çözümü hakkında yardımcı olabilirmisiniz?

• Bir de bu seri var.

Asus DSL-AC68U

• bu modemden siparis verdim bir kac sorum var yardimci olursaniz sevinirim.

nordvpn kullaniyorum bu modeme kurmak istiyorum ancak vpn icin ayri bir ssid ayarlayacam o ssid ile baglaninca vpn uzerinden nete girmis olacam, baska ssid ile baglaninca normal isp nin internetine girebilmek icin nasil ayarlama yapmak gerek ?

bu modem 30a profil destegi var, telekom henuz vdsl vectoring vplusa gecmedi ama 30a ile bildigim max 200mbit e kadar yolu olmasi gerek. bugun icin gereksiz ama 3-4 sene sonra er ya da gec bu hizlari telekomdan alabilecegimizi dusunuyorum.
  • yok mu bu isin nasil yapilacagini bilen bir babayigit ?
    Anlattığınız ihtiyaçlarınıza göre bu model yeterli.

Asus DSL-AC68U

Dostum biraz pc den anlıyorsan benım yaptıgımı sende yapabılırsın 2.el broadcom modem , tenda ac18 router alıcam ve routera asus merlin firmware atıcam hepsinin toplamı 420 tl edıyor ve asus ac68u dan daha iyi performans verir işlemci olarak daha güçlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirJET -- 16 Nisan 2018; 15:4:7 >
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.