Şimdi Ara

Asus DSL-AC68U (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
54
Favori
239.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu modemdem sipariş verdim bugun umarım pişman olmam.
  • Doggymania kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun olmazsin hocam 9 aydır kullanıyorum kopma dahi yasamadim iss kaynaklı haric
  • uydunet kablolu internet kullanıcısıyım, router olarak kullanmak için airties 5760 veya Asus DSL-AC68U arasında kaldım kullanan arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim
  • arkadaşlar çok sayfa olduğu için bulamadım ,önceden soran ve cevabı alan vardır belkide. modem ayarlarından site yasaklamak istiyorum özellikle youtube gibi siteleri modem ayarlarından url filtreleme etkinleştirdim hem site adlarını hemde anahtar sözcükleri yaptım uyguladım ama hiçbir şekilde engelleme olmuyor, asus müşteri hizmetlerine mail yazdım benim yaptığımın aynısını söylediler bunun çözümünü bilen var mı acaba yardımcı olursa çok sevinirim. Özellikle mobil platforumlarda yasaklamak istiyorum
  • alpercetinn kullanıcısına yanıt
    Ben de Uydunet'e geçtim ama elimdeki AC68U'yu router olarak kullanamadım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse istifade ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebrak

Ben de Uydunet'e geçtim ama elimdeki AC68U'yu router olarak kullanamadım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse istifade ederiz.

Buradaki gibi yapacaksınız, wan ayarşarından dualwan ve hangi lan portu wan portu yaparsanız ona giris yapacaksınız, auto ip tamam

https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=%23&ved=0ahUKEwiZp5iuq8LRAhVGECwKHRpmDRoQwqsBCBswAA&usg=AFQjCNF1sHlk2z9QIx28jtvfnGP_UlkifA&sig2=6zBdto1FEN_rUcGnqsMJAQ

• quote:

Orijinalden alıntı: zeydhira

arkadaşlar çok sayfa olduğu için bulamadım ,önceden soran ve cevabı alan vardır belkide. modem ayarlarından site yasaklamak istiyorum özellikle youtube gibi siteleri modem ayarlarından url filtreleme etkinleştirdim hem site adlarını hemde anahtar sözcükleri yaptım uyguladım ama hiçbir şekilde engelleme olmuyor, asus müşteri hizmetlerine mail yazdım benim yaptığımın aynısını söylediler bunun çözümünü bilen var mı acaba yardımcı olursa çok sevinirim. Özellikle mobil platforumlarda yasaklamak istiyorum

Son güncellemeyi yaptığınızdan emin olun, url limitlemede youtube yazmanız yeterli olması lazım
  • Arkadaslar Asus ac68u modem almayi dusunuyorum makul fiyatli satan varsa talip olabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafagorhan

Arkadaslar Asus ac68u modem almayi dusunuyorum makul fiyatli satan varsa talip olabilirim

Siz deyince bir baktım fiyatlara da modem 900 küsur tl olmuş yahu. 2 senede 450 den nerelere geldi fiyat. Altın gibi maşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar çok sayfa olduğu için bulamadım ,önceden soran ve cevabı alan vardır belkide. modem ayarlarından site yasaklamak istiyorum özellikle youtube gibi siteleri modem ayarlarından url filtreleme etkinleştirdim hem site adlarını hemde anahtar sözcükleri yaptım uyguladım ama hiçbir şekilde engelleme olmuyor, asus müşteri hizmetlerine mail yazdım benim yaptığımın aynısını söylediler bunun çözümünü bilen var mı acaba yardımcı olursa çok sevinirim. Özellikle mobil platforumlarda yasaklamak istiyorum

Https web sayfaları filtrelenemez.

youtube da https kullandığı için bu modem ile filtreleyemezsiniz.
  • Hocam 2 gun once n11 de 650ydi dolar cok yuslince arrti fiyati suan 698 tl hocam ama o kadar para vermek istemiorum

http://m.n11.com/asus-dsl-ac68u-cift-bant-kablosuz-ac1900-gigabit-adslvdsl-modem-P33890217
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    http://m.n11.com/asus-dsl-ac68u-cift-bant-kablosuz-ac1900-gigabit-adslvdsl-modem-P33890217
    Hocam sifir bu ona gore biseyler yapin alayim ileri teknoloji olsun isyiyorum butcem fazla yok
  • Ebrak kullanıcısına yanıt
    sıkıntı ozaman ama arkadaş nasıl kullanılıcağıyla alakalı bilgi paylaşmış
  • http://urun.n11.com/3g-modem/asus-dsl-ac68u-ac1900-torrent-vpn-3g4g-vdsl-fiber-gigabit-modem-P148814278

bu ilandaki arkadaşa güvenebilirsin hocam ben bu kişiden aldım. ürün kutusu jelatinli geldi ilk ben açtım. kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doggymania -- 17 Ocak 2017; 15:58:41 >
  • Doggymania kullanıcısına yanıt
    Kardesim tamam da ne kadara dusuyor n11 payini dusunce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neye niyet neye kısmet Asus DSL-AC68U model araştırma yaparken ASUS RT-AC3200 aldım hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercetinn

neye niyet neye kısmet Asus DSL-AC68U model araştırma yaparken ASUS RT-AC3200 aldım hadi hayırlısı

3200modem değil router farkındasınız değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: realceday

quote:

Https web sayfaları filtrelenemez.

youtube da https kullandığı için bu modem ile filtreleyemezsiniz.

Youtube asus modemlerde filtrelenebiliyor, ama şuan tüm modellere geldi mi emin değilim , gelmediyse de yeni firmlerde gelecektir, facebook da filtrelebiliyor sadece telefon daki facebook uygulaması şuan için filtrelenemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Arkadaslar Asus ac68u modem almayi dusunuyorum makul fiyatli satan varsa talip olabilirim

Siz deyince bir baktım fiyatlara da modem 900 küsur tl olmuş yahu. 2 senede 450 den nerelere geldi fiyat. Altın gibi maşallah.

Modemin fiyatı usd olarak değişmedi o zamanlar usd 2.14tü, şimdi 3.9 yani 500tl olan mal sade kur değişiminden 900 küsür oldu...

• quote:

Orijinalden alıntı: hey

quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Modemin fiyatı usd olarak değişmedi o zamanlar usd 2.14tü, şimdi 3.9 yani 500tl olan mal sade kur değişiminden 900 küsür oldu...

Evet biliyorum takip ediyorum yurt dışındaki fiyatları. Dolar feci vurdu bizi. Ac68 bu kadar olduysa düşünemiyorum dsl ac87vg ülkeye girseydi kaçtan girerdi. 1500 tl civarı olurdu herhalde. Belki daha da fazla. 200 avro şu an Almanya'da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.