Şimdi Ara

Asus DSL-AC68U (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.647
Cevap
54
Favori
239.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hey

çıkış gücünü 100mw'e yükseltebilen firmware ve tivibu desteği için firmwareler..

100mw çıkış seçeneği için
    ASUS DSL-AC68U Firmware version 3.0.0.4.376_560 (This product supports both Annex A and Annex B)
    http://s3.dosya.tc/server26/MHTkGq/FW_DSL_AC68U_3004376560.zip.html

Tivibu desteği için
    ASUS DSL-AC68U Firmware version 3.0.0.4_376_1779 (This product supports both Annex A and Annex B)
    http://s3.dosya.tc/server26/TORuQU/1779-g9199f47_DSL_1.0.1.2_0721_1030.trx.zip.html

Hocam farklı forumda asus ürünü için bilgi mesajı almak istedim de bu başlığı bilmiyordum, Offical firmware lere baktığımda bu versiyonu göremedim bu güncel sürümleri nerden takip ediyorsunuz acaba ürünü almak istiyorum da önceki konuda dediğim farklı marka modeldeki sıkıntıyı yaşamamak adına soruyorum da yanlış anlamıyorsundur umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dirty

quote:

çıkış gücünü 100mw'e yükseltebilen firmware ve tivibu desteği için firmwareler..

ASUS DSL-AC68U Firmware version 3.0.0.4.376_560 (This product supports both Annex A and Annex B)

Tivibu desteği için
    ASUS DSL-AC68U Firmware version 3.0.0.4_376_1779 (This product supports both Annex A and Annex B)
    http://s3.dosya.tc/server26/TORuQU/1779-g9199f47_DSL_1.0.1.2_0721_1030.trx.zip.html

Hocam farklı forumda asus ürünü için bilgi mesajı almak istedim de bu başlığı bilmiyordum, Offical firmware lere baktığımda bu versiyonu göremedim bu güncel sürümleri nerden takip ediyorsunuz acaba ürünü almak istiyorum da önceki konuda dediğim farklı marka modeldeki sıkıntıyı yaşamamak adına soruyorum da yanlış anlamıyorsundur umarım.

adsl+tivibu kullanacaksanız cihazın geldği haliyle kullanabiliryosunuz bir önceki sayfada arkadaşın paylaşımı var, vdsl+tivibu istiyorsanız yukarda paylaştırığım firmware geliyor, bu firmware asustan beta firmware vdsl için güncelleme geldiğinde en son sürüme eklenmiş olur

• hey kullanıcısına yanıt
    - Mazur görün ama bahsettiğinizi bu konuda bulamadım, alt model için açık olan konudan mı bahsediyoruz?

- Beta sürümleri nereden takip etmektesiniz?
  • quote:

quote:

Tivibu desteği için

Alıntıları Göster

-----------------------------------------------------

güncel firmware

http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&p=11&s=2&m=DSL-AC68U&os=36&hashedid=a1hV6dbr0aJWiWD9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ummet1963 -- 13 Ağustos 2014; 10:37:58 >

• quote:

quote:

quote:

Tivibu desteği için

adsl+tivibu kullanacaksanız cihazın geldği haliyle kullanabiliryosunuz bir önceki sayfada arkadaşın paylaşımı var, vdsl+tivibu istiyorsanız yukarda paylaştırığım firmware geliyor, bu firmware asustan beta firmware vdsl için güncelleme geldiğinde en son sürüme eklenmiş olur

Alıntıları Göster

--------------

vdsl+tivibu desteği resimde göründüğü gibi bu modemin son firmware sinde çalışıyor olması lazım, ben adsl kullanıyorum

Asus DSL-AC68UAsus DSL-AC68U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ummet1963 -- 13 Ağustos 2014; 11:00:27 >

• Orijinalden alıntı: ummet1963

-----------------------------------------------------

güncel firmware

http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&p=11&s=2&m=DSL-AC68U&os=36&hashedid=a1hV6dbr0aJWiWD9

Hey kullanici isimli Recep bey asus tr de calisiyor hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgilendirmeleriniz için ikinize de teşekkür ediyorum.
  • Vatan nihayet kargoya vermiş yarın elimde olur modem. Hayırlısı bakalım.

@alprkrkmz linkde verdigin güncel fireware modem geldiginde kendimizmi yüklemeliyiz yoksa kendi güncellenirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 13 Ağustos 2014; 20:04:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ummet1963

quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Aicloud ile android cihazimdan modemde takılı diske ulasabiliyorum.media server ile TV den çatır çatır film seyrediyorum.fakat bilgisayarımdan nasıl ulasacagim diske? Mesala dun bir filmin alt yazısının ismini değiştirmek gerekti mecbur diski modemden sokup PC te taktim.android cihaz ile aicloud dan dosyayı görüyorum ama dosya üzerinde değişiklik yapamiyorum.yardci olursanız çok sevinirim.bir de mod üzerinden hangi cihazın kaç mbps ile bağlandığını görebilir miyim?

win 8 64 bitte bu şekilde hdd içeriğini görüyorum masa üstüne kısayol alabilirsin, filmler müikler sıkıntı olmadan wifi üzerinden seyredilebiliyor
    Asus DSL-AC68U

Windows 7 kullanıyorum ama olmadı sanırım.resimdeki gibi oluyor fakat tıkladığımda aygıt bağlantıyı kesemiyor gibi uyarılar veriyor.acaba yanlış mı yapıyorum?
    Asus DSL-AC68U

• quote:

Orijinalden alıntı: Jokeradam

Vatan nihayet kargoya vermiş yarın elimde olur modem. Hayırlısı bakalım.

@alprkrkmz linkde verdigin güncel fireware modem geldiginde kendimizmi yüklemeliyiz yoksa kendi güncellenirmi?

Kendisi modem arayuzunde uyari veriyor. Yukleyeyim mi diye soruyor. Modem arayuzunde sag en ustte unlem isareti yanip sonuyor. Yukle deyince kendisi otomatik yukluyor.

• quote:

quote:

quote:

Aicloud ile android cihazimdan modemde takılı diske ulasabiliyorum.media server ile TV den çatır çatır film seyrediyorum.fakat bilgisayarımdan nasıl ulasacagim diske? Mesala dun bir filmin alt yazısının ismini değiştirmek gerekti mecbur diski modemden sokup PC te taktim.android cihaz ile aicloud dan dosyayı görüyorum ama dosya üzerinde değişiklik yapamiyorum.yardci olursanız çok sevinirim.bir de mod üzerinden hangi cihazın kaç mbps ile bağlandığını görebilir miyim?

win 8 64 bitte bu şekilde hdd içeriğini görüyorum masa üstüne kısayol alabilirsin, filmler müikler sıkıntı olmadan wifi üzerinden seyredilebiliyor
    Asus DSL-AC68U

Windows 7 kullanıyorum ama olmadı sanırım.resimdeki gibi oluyor fakat tıkladığımda aygıt bağlantıyı kesemiyor gibi uyarılar veriyor.acaba yanlış mı yapıyorum?
    Asus DSL-AC68U

sol menüden USB uygulaması, Servers Center, Ağ Yeri (Samba) Paylaşımı / Cloud Disk menüye girelim Paylaşımı Etkinleştir seçeneğini ON konumuna getir, hdd içeriğini görmen lazım.
    Asus DSL-AC68U

• Selam
    asus destek de iki güncel frimware gözüküyor aynı tarihli . Birin ismi restoration tool diye geçiyor ikisini de mi yükleyeceğiz
  • Modemi taktim kablolari muntazam bagladim. Hizli internet kurulumundan ayarlari yaptim ust sagda dunya isaretinde baglandi diyor ama laptopda sayfa acmiyor sınırlı baglanti diyor sayfa acmaya calistigimda 212.156 vs domain adresi yaziyor kurmayi beceremedim sanirim. Bir fikri olan varmi.?

Asustr aradim modem ip almiyor aldiginiz yere goturun diyor boyle şans kimsede yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 14 Ağustos 2014; 14:23:44 >
  • quote:

Modemi taktim kablolari muntazam bagladim. Hizli internet kurulumundan ayarlari yaptim ust sagda dunya isaretinde baglandi diyor ama laptopda sayfa acmiyor sınırlı baglanti diyor sayfa acmaya calistigimda 212.156 vs domain adresi yaziyor kurmayi beceremedim sanirim. Bir fikri olan varmi.?

Asustr aradim modem ip almiyor aldiginiz yere goturun diyor boyle şans kimsede yoktur.

Hocam kullanıcı adı vs yanlış yazmış olabilir misiniz? ttnet kullanıyorsanız bazen @ttnet yazmayı unutuyoruz kullanıcı adına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D4E48676 -- 14 Ağustos 2014; 14:47:55 >
  • Saolun bir harfi yanlış yazıyormuşum ttnet arayıp ögrendim. Sonunda net geldi çok basit ayarlar kullanıcı dostu.
  • quote:

Saolun bir harfi yanlış yazıyormuşum ttnet arayıp ögrendim. Sonunda net geldi çok basit ayarlar kullanıcı dostu.

Aynen dediğim gibiymiş. Çünkü modem IP alamıyorsa ilk sebeplerinden birisi bu. Sevindim halletmenize... Güle güle kullanın bu arada. Elinizde eskisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Saolun bir harfi yanlış yazıyormuşum ttnet arayıp ögrendim. Sonunda net geldi çok basit ayarlar kullanıcı dostu.

Aynen dediğim gibiymiş. Çünkü modem IP alamıyorsa ilk sebeplerinden birisi bu. Sevindim halletmenize... Güle güle kullanın bu arada. Elinizde eskisin.

Şimdi alper bey sorunsuz herşeyi hallettim. Diger özelliklerine bakmadan benim için en önemli ayarı sizlere sormak istiyorum. Sen ve @Hey (Recep bey) yardımcı olursa sevinirim.

benim önceki modemim tp-linkde playstation 4 lan kablo ile baglıyordum. Asus çekim gücü kuvvetli gene ag kablosu ilemi baglıyım yoksa wifi ile mi?
    Online oyunlarda baglantı çok önemli, birde ps4 için port nasıl açarım yani modem de bütün önceligi ps4 vermek için neler yapmalıyım? sizin ve @Hey bilgisi varsa yardımcı olursa sevinirim ps4 kullanıp bilgisi olan başka arkadaşlarda yardımcı olursa memnun olurum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Şimdi alper bey sorunsuz herşeyi hallettim. Diger özelliklerine bakmadan benim için en önemli ayarı sizlere sormak istiyorum. Sen ve @Hey (Recep bey) yardımcı olursa sevinirim.

benim önceki modemim tp-linkde playstation 4 lan kablo ile baglıyordum. Asus çekim gücü kuvvetli gene ag kablosu ilemi baglıyım yoksa wifi ile mi?
    Online oyunlarda baglantı çok önemli, birde ps4 için port nasıl açarım yani modem de bütün önceligi ps4 vermek için neler yapmalıyım? sizin ve @Hey bilgisi varsa yardımcı olursa sevinirim ps4 kullanıp bilgisi olan başka arkadaşlarda yardımcı olursa memnun olurum.

Merhaba. Play Station sahibi değilim ama yanlış bilmiyorsam AC desteği yok PS'nin. O yüzden yüksek hız bağlantısı yapamazsınız. Ha zaten net hızınız o kadar hızlı olmadığı için farketmez. Ancak en stabil bağlantı yine de kablolu bağlantıdır diye düşünüyorum. Port açmak gayet basit. Şu an modemi kullanmıyorum maalesef açıp bakamıyorum ancak kurcaladığım kadarıyla port açma işlemi çok basitti. Port Açma diye bir bölüm vardı. Oradan öncelik de atayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Elimden gelen bu kadar maalesef. Ne PS4 sahibiyim ne de şu an modemi kullanıyorum.

• @alprkrkmz tşk ederim evet biliyorum ac destegi yok mümkün olan bütün ayarlarda önceligi ps4 vermek istiyorum dediginiz gibi port açmakla başlıyım araştırdıkça başka ayarlar varsa buluruz.

Bu arada 64 gb usb disk taktım arkasına download master kurdum şuan torrent indiriyorum şakır şakır çalışıyor. detay veremiyorum forum kuralları geregi mevcut net hızımda indiriyor helal olsun, eyer kesilme olmazsa mükemmel derim. 3-5 torrent eklememe bile gerek yok tek tek inse bile yeter.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Asus DSL-AC68U

Asus DSL-AC68U

sol menüden USB uygulaması, Servers Center, Ağ Yeri (Samba) Paylaşımı / Cloud Disk menüye girelim Paylaşımı Etkinleştir seçeneğini ON konumuna getir, hdd içeriğini görmen lazım.
    Asus DSL-AC68U

Sağolun hocam PC bin başına geçince deneyecegim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.