Şimdi Ara

Asus Dsl Ac-51 Modem ve Asus Teknik Servisi sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modem aralıklarla "wifi bağlantı yetkilendirme gerekiyor" uyarısı veriyor ve bağlantı kopup tekrar geliyor. Modem firmware güncellemeden tut, kanal ayarları, dbi ayarları vs. yapılması gereken ne ayar varsa yaptım. Kabloları değiştirdim. Modem problemli arkadaş. 1. Servise yolladım. Yazılım güncelleme yapıp yollamışlar. Eskiye almışlar dedim neyse kullanayım düzelmiştir belki. Arkadaş modemi büyük hevesle taktım yine aynı yine aynı. Deli olacam. Dedim yazılım güncelleme yapayım, yaptım aga değişen hiç bir şey yok. Aynı. Bir süre sonra tekrar kayıt açtım. Yolladım. Adım adım yaptıklarımı yazdım. Log kayıtlarına bakmalarını kopmalar olduğunu beyan ettim. 3-4 gün sonra tekrar geri geldi. Açıklama şöyle; uzun süre test edildi herhangi bir sorun görülmedi. Video çekip yollayın. Kullanıyorum okey sorun yok. Bağlantı da var ama arada gidiyor işte. Verim alamıyorsun. Ummadığın anda kopuyor. Türk Telekom un verdiği beyaz Zyxel canavar gibi bana mısın demiyor. Diyeceksiniz neden o zaman bunu aldın. İncelemesini izledim bir arkadaş tavsiyesi ile aldım. Warzone, CS, War Thunder vs çeviriyoruz iş stresi hesabı ama aniden oyundan atınca deli oluyorum. Yani işin özü adamlar bizi paketleyip yolluyor. Bana şimdi akıl verin. Ne yapmam lazım.? Ha bu arada modemi ikinci servise yolladığımda kesinlikle değişim istiyorum diye yolladım sorun yok diye geldi. Benim bunu nasıl ispatlamam lazım. Telefonda ekran kaydedici ile kaydettim bir video var elimde ama PC de bunu kayıt altına alacak uygulama vs nedir? Şimdiden sağolun Asus tan soğudum yemin ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Pc'de Camtasia programıyla ekran kaydı alabilirsiniz. Ac51 sanırım sorunlu bi cihaz. Başka forumlarda da bu cihaz hakkında şikayetler gördüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    sorma hocam. attım videoları cevap bekliyorum bakalım. işin ilginci adamlar sorunsuz diye geri yolladığı cihazın boyuna kopmalar yapması. Üstünde 3 yıl birebir değişim garantisi yazan cihaz bir de bu... ne diyeyim Asus deyince artık iki kere düşünmemi sağlayacak bu durum
  • Asus Dsl Ac-51 Modem ve Asus Teknik Servisi sorunu

sonunda bekleyeceğiz bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.