Şimdi Ara

Asus Crosshair V Formula Z >>> 450TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Elazığ İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sorunsuz çalışıyorsa 400 vereyim
  • ya arkadaşım ürün satıldımı satılmadımı kaporamı aldın naptın satılmadıysa alıcam dedim bişey demedin.Sonucu buraya yazarsan herkez bilir.. ben anakartsız kaldım şimdi zaten :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: collector2

ya arkadaşım ürün satıldımı satılmadımı kaporamı aldın naptın satılmadıysa alıcam dedim bişey demedin.Sonucu buraya yazarsan herkez bilir.. ben anakartsız kaldım şimdi zaten :(

Ürün şu an rezerve arkadaşlar saat 2-3 gibi ödeme yapilacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ödeme yapılmazsa dönermisin bugün acil cevap bekliyorum dostum
  • dostum satıldımı son durum ne lütfen cvp bekliyorum
  • quote:

dostum satıldımı son durum ne lütfen cvp bekliyorum

Rezerve ettiğim kişiye ulaşamıyorum...Döneceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: carter17

quote:

dostum satıldımı son durum ne lütfen cvp bekliyorum

Rezerve ettiğim kişiye ulaşamıyorum...Döneceğim

Şu an itibariyle parayı göndermiş arkadaş ram ssd anakart satıldı arkadaşlar...

• Yahu arkadasim 450 liraya o anakarti vermek nedir ya ? Bir malin piyasasi bu kadar mi dusurulur ? Boyle yapan insanlari girtlaklayasim geliyor. Birader sifiri 700 lira dolar kuru yuksek amd nin en iyi anakarti ve yeni kart. Gece gece ayar oldum ilani gorunce. Lanet gelsin ya harbi diyorum bu zihniyetiniz yuzunden elimizdeki mallar tam mezarci isi oluyor. Hakkimi helal etmiyorum tek diyecegim bu .

• quote:

Orijinalden alıntı: sekohuso33

Yahu arkadasim 450 liraya o anakarti vermek nedir ya ? Bir malin piyasasi bu kadar mi dusurulur ? Boyle yapan insanlari girtlaklayasim geliyor. Birader sifiri 700 lira dolar kuru yuksek amd nin en iyi anakarti ve yeni kart. Gece gece ayar oldum ilani gorunce. Lanet gelsin ya harbi diyorum bu zihniyetiniz yuzunden elimizdeki mallar tam mezarci isi oluyor. Hakkimi helal etmiyorum tek diyecegim bu .

ürün ocak ayında satılmıştır şimdi sakin olup konunuza dönmeniz gerekiyor. Nitekim bu ürün 350 tl ye satılıyordu bir aralar.
  • quote:

quote:

Yahu arkadasim 450 liraya o anakarti vermek nedir ya ? Bir malin piyasasi bu kadar mi dusurulur ? Boyle yapan insanlari girtlaklayasim geliyor. Birader sifiri 700 lira dolar kuru yuksek amd nin en iyi anakarti ve yeni kart. Gece gece ayar oldum ilani gorunce. Lanet gelsin ya harbi diyorum bu zihniyetiniz yuzunden elimizdeki mallar tam mezarci isi oluyor. Hakkimi helal etmiyorum tek diyecegim bu .

ürün ocak ayında satılmıştır şimdi sakin olup konunuza dönmeniz gerekiyor. Nitekim bu ürün 350 tl ye satılıyordu bir aralar.

bu formula -z değil düz formula değil mi ?
  • quote:

quote:

quote:

bu formula -z değil düz formula değil mi ?

formula -z modeli

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.