Şimdi Ara

Asus Bilgisayarımı Ateşle 2 Başlıyor! 2 muhteşem oyun bilgisayarı sizleri bekliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
13
Favori
21.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine ya senaryo veya kurgu yazmayı bilen biri çıkacak en kötü kazanana yardım edecek

Yarışmalar eşit değil bu sefer biraz daha iyi sonuçta kurgu yapabilen ile yapamayanın kategorisi farklı ancak ya birisi Yerdeki taşta Asus yazsa alacaksın diye reklam yapan ya da mesleği video çekmek olan biri alacak gidecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malicalik13

Yine ya senaryo veya kurgu yazmayı bilen biri çıkacak en kötü kazanana yardım edecek

Yarışmalar eşit değil bu sefer biraz daha iyi sonuçta kurgu yapabilen ile yapamayanın kategorisi farklı ancak ya birisi Yerdeki taşta Asus yazsa alacaksın diye reklam yapan ya da mesleği video çekmek olan biri alacak gidecek

kesinlikle, bir önceki yarışmada ben eğlenme amaçlı katılmıştım iddam yoktu fakat. ödülü alaması gereken kişinin aldığını düşünmüyorum. bu yüzden yönetime ban

• Çıkmaz bize gerek yok
  • Kalsın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence odulu alan kisi hakkiyla aldi miz mizlanan cocuklar gibisiniz bir adama a iyi futbol oynuyor diye oyuna almamak gibi bir sey bu adaletsiz oldugunu dusunuyorsaniz katilmayin bu kadar basit zorla sokmuyorlar sizi yarismaya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu haberi görünce video yapımcıları sevinçden havaya uçmuştur.....bizide herzamanki gibi sonu belli gereksiz bir heyecan sarmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HASAN_CRAZY_TURK -- 10 Aralık 2013; 17:09:43 >
  • Katılacak olan arkadaşlara başarılar dilerim,katılmayı düşünmüyorum.
  • geçen yarışmayla ilgili söylenecek çok şey vardı, o bilgisayara ihtiyacım var çünkü karnım çok aç diyip yarışmacılardan konu mesaj bütünlüğü ve bazı şeyler bekleniyordu.

Exper'in verdiği cihaz ile daha bir deneyim kazandılar, bu yarışmada artık bir saçmalık olmayacağını düşünüyorum.

iyi bir sistem vermeyince de katılım düşük olur, bu sefer her donanımı peşin olarak açıkladılar, ne istediklerini de belirttiler bence olay tamamdır.

Exper olayında adamların hangi versiyon kasayı hediye verdiklerini bile öğrenemedik ama asus tam iş yapıyor gördüğünüz gibi ödülünüzü peşinen biliyorsunuz.

katılımcılara şimdiden kolay gelsin, bu arada yaşı küçük kişilerin geçen yarışmada birinci olan arkadaşa sitem etmesine gerek yok atla deve değil ya
    adam kendi yaptı kendi kazandı sonuçta.

Benim tavsiyem kimse bu yarışmada kasasını, anakartını kah yakıp kah kırıp da sistemim çok kötü o yüzden ihtiyacım var yapmasın ortaya bir çalışma emek koysun.

geçen yarışmada katılım formu vardı video çekmeden biz de bir iki şey karaladık ama kimsenin iplemeyeceği bilmiyorduk onu da kaldırmışlar iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 10 Aralık 2013; 17:12:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -erna-

1 aydır oyun kodlarını göndermeyi beceremeyen asus pc verecek?
    hayatta inanmam kimse kusura bakmasın

Sonuna kadar haklısın, daha bir key yollamayan Asus bilgisayarı nasıl yollayacak merak konusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooww biadha güzell
  • çekilişe katılmak istiyorum
    (tutar)
  • Eksileyenlere soruyorum imzamdaki sistemden çok mu iyi sistemleriniz?Tutar,tutmaz diye yorum yazsaydım daha iyi olurdu değil mi?Eksileyene kadar alıntı yada haberdar edip yorumunuzu yazında bilelim.Sizlere giderse bu ödül çok üzülürüm gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 10 Aralık 2013; 17:24:41 >
  • Bunlar yerine bir bilgi yarışması vb. bir şekilde bu yarışmayı düzenleyip çekiliş yapsaydınız daha güzel olmaz mıydı?

• 1.pc için hiçmi efekt kullanamayız, Yani bi önceki yarışmada kazanan arkadaş(dilaver)gibi senaryoya göre bir kaç ufak efekt falan var yani kurgunun güzel olması için diyorum. Kullanırsak kazanma şansımız artarmı azalırmı.
  • Bu sefer şöyle toplu bir çekiliş falan yapsanız, ayrıca dereceye giren birkaç kişiye hediyeler,
    çekilişle asus hediye/indirim çeki mesala, ya da ürünler falan.
    Millipiyango idaresi önüne dönmese burası?
    Daha çok kişinin ağzı tatlansa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 10 Aralık 2013; 18:12:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur88

Rüyaya gerek yok zaten sistemim rüya gibi.En yeni oyunları yüksek kalitede oynuyor,saniyeler içinde sistem açılıyor.Darısı olmayanların başına

Güle güle kullan dostum
  • Gönderdim gayet basit reklam gibi bir video ile emek yok denebilir hatta kötü denebilir ama şunuda belirtmek isterim.İlk defa video çekiyorum çok basit bir video için 20 ye yakın çekim denemesi yaptım.Kurgu görüntü iyi değil ama geçmişe dönmek lazım arada sırada anlatmak istediğim bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-563091384 -- 10 Aralık 2013; 18:31:25 >
  • oyun kodu falan verseler olur yılbaşına özel çekilişle ha
  • Başlığı görünce "heh yine bilen adamı besleme yarışması mı yapıyorlar" dedim ama 2 ye ayırmaları cidden hiç beklemediğim bir şeydi. Şimdi cevap bekleyen soru 1. PC için movie maker de olaylar arası geçiş efekti bile kullanmak yasak mı ? Biraz detay verir misiniz ? Geçen senenin birincisi arkadaşın videosunun sonunda emeği geçenlerin efektli hali gibi şeyler de efektsiz olarak kabul edilecek ise yine adil olmayacak..
  • Kimse zorlamıyor kimseyi arkadaş nedir bu yorumlar böyle. Bende 2 defa katıldım yarışmaya, hazırladım vidyomu göderdim olmadı. Adamlar gayet güzel anlatıyor varsa yeteneğin al sana teşvik gibi bilgisayar.O yüzden o ergen yorumlara

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.