Şimdi Ara

Asus Bilgisayarımı Ateşle 2 Başlıyor! 2 muhteşem oyun bilgisayarı sizleri bekliyor (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
438
Cevap
13
Favori
21.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AYSST

arkadaşlar, mesut çevik'in twitter hesabında ayın 17'sinde idi yanlış hatırlamıyorsam "10 gün sonra açıklanacak" diye bi twit vardı. hafta sonu kazanan arkadaşın evine giderler büyük ihtimal pazartesi de herkese duyurulur kazanan

twitch de yayında salı günü videoları asusla izlicez demişti izlemişlerdir dedigin gibi bu haftada giderler kazanan kişinin evine
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamar33

Evet arkadaşlar bende videosunu son güne saklayanlardanım.. :) Buda benim videom.. Fikri bulduktan sonra kurgusunu hazırlamak çok zor oldu. Video açıklamasını okumanızı rica ederim. Herkese başarılar.. :)

Arkadaşlar videosunu sürekli paylaşıp reklam edenlerden olmak istemiyorum ama yarışma sonuçlandıktan sonra konuyu hortlatıp eksiklerim neler demem doğru olmaz sanırım. Arada kaynayan bu videonun sahibi olarak yorumlarınızı rica ediyorum. İkinci kez paylaştığım içinde özür dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamar33 -- 27 Ocak 2014; 14:51:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Birkhoff

quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

arkadaşlar, mesut çevik'in twitter hesabında ayın 17'sinde idi yanlış hatırlamıyorsam "10 gün sonra açıklanacak" diye bi twit vardı. hafta sonu kazanan arkadaşın evine giderler büyük ihtimal pazartesi de herkese duyurulur kazanan

twitch de yayında salı günü videoları asusla izlicez demişti izlemişlerdir dedigin gibi bu haftada giderler kazanan kişinin evine

Alıntıları Göster
    Kazananlara hayırlı olsun, elenmişiz artık Asus temasıydı oydu buydu hiç anlayamamışız belli ki İstanbul dışına çıkmaya üşenilmiş gibi hissediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensatech -- 7 Şubat 2014; 15:20:39 >

• Yarışmaya dün yükledim video mu. Kayıtlar bitti mi acaba bilgisi olan var mı ? Kaydınız alındı diye bildirim geldi ?

• z3n0x Z kullanıcısına yanıt
    kayıtlar biteli çok oldu. size nasıl bildirim geldi.
  • Valla kayıt formunu doldurdum kaydınız alınmıştır dedi, kayıt alınmamış olabilir mi acaba ? O kadar emek boşa mı gitti desene..

• Yarışmaya son katılım tarihi 9 Ocak Perşembe Günü Saat 23:59 olarak görünüyordu. Yani sistem geri sayımı bu yönde yapıyordu. O sebeple 10 Ocak Cuma Saat 00:00'dan sonra yapılan başvurular geçersiz sanıyorum.
  • Sonuç ne zaman açıklanıcak beyler?
    Beklemekten gına geldi artık 1 ay olucak nerdeyse.
  • Morphinz kullanıcısına yanıt
    Aslında dün açıklanacaktı ama yine ertelendi, Mesut Çevik twitter hesabından; 300 tane video olduğunu izlemeye ve kategorilere ayırmaya başladıklarını, önümüzdeki cuma kesin olarak açıklayacaklarını söyledi
  • Bu cuma açıklanacak. Heyecan var mı gençler? Benimki azaldı baya çok beklemekten :)
  • .

http://www.youtube.com/watch?v=3ENsn42wX9Y
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnbvb -- 7 Şubat 2014; 18:32:03 >
  • Konu neden eski başlıktan devam ettiriliyor olması gerekEn yer burası iken, eski konuda kilitlenmiş.
    Epey katılımcı elenmiş izlediğimize bakarsak 6 video değerlendirildi sanki yazık.
  • Beyler bu yarışmanın 2.si bittimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ensatech

Kazananlara hayırlı olsun, elenmişiz artık Asus temasıydı oydu buydu hiç anlayamamışız belli ki İstanbul dışına çıkmaya üşenilmiş gibi hissediyorum

Bu video ile mi kazanmayı hedefliyordun?

• quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

Bu video ile mi kazanmayı hedefliyordun?

Dikkat ederseniz editlendi, Video açıklamasını youtube üzerinden okursanız fark edebilirsiniz. Ayrıca yarışmaya katılan arkadaştı ben değil. Video onun hesabında
  • guzel dıolar
  • I loved your post.Thanks Again. Really Great.

maillot PSG pas cherhttp://www.encodia.fr/nouveau-maillot-psg-2014/

• Sistem toplam kaç para merak ediyorum ...
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.