Şimdi Ara

asus anakart sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar anakartımın 4 pinli cpu söketinde bi sıkıntı var galiba pc acılıyo ekran gelmiyo ve herhangibir uyarıda vermiyo .. sorun anakarttır dimi çünki power da 2 tane cpu söketi var 2 sindede aynı yapıyo elimle kastrdıgım zaman açılıyo pc bazende inat ediyo acılmıyo .. sorun anakartsa değişcem garantisi bitti çünki.. bendeki Asus M2n-SLI Deluxe nforce 570 DDR2
    Diorum ki Asus M4A785D-M PRO 785G/DDR2 1200 S+V+GL+16X 938p mi alsam bnm pc ye uyum sağlarmı acep Tümleşik ekran Kartı
    ATI Radeon HD4200 yazıyo acaba onboard oldunumu kast ediyo bnm ki nvidia ya ordan tereddütte kaldım bnm ekran kartın olurmu buna .. birde eski bi kart olan
    Asus M2 Crosshair nForce590SLI Soket 940 (AM2) mı alsam diorum eski oldugu için cekici gelmiyo ama sizin görüşünüz ne olur daha pro bi anakart almayı düşünüyorum ama ramlerimin ddr2 olması beni bağlıyo yoksa ddr3 almak isterdim 220lr ya kadar bütce ayırdım başka önerilerede açığım pc min özellikleri aşağıda.. he birde unutmadan win7 kullanıyorum lisanslı parça deişiminde bi sıkıntı yaratırmı birde deiştikten sonra format atmam gerekiyomu... teşkkürler
    http://www.hepsiburada.com/Liste/asus-m2-crosshair-nforce590sli-soket-940-am2-anakart/ProductDetails.aspx?productId=bd49224&categoryId=152
    http://www.exa.com.tr/asus/anakartlar/asus_m4a785dm-328-10666.html
    OCZ StealthXstream 700W SLI Ready Power Supply
    ASUS M2N 570 -SLI deluxe motherboard
    AMD 6400 3.2Ghz 2X CPU
    Zotac GTX260^2 AMP 896 MB 448Bit GDDR3 16X apm! edition
    WD 1,5 TB Green Power 64MB SATA2
    OCZ Platinum XTC 4 GB (2*2) 800MHz DDR2 RAM CL5

• yokmu anlayan zaten ben bu siteye ne zamn yazsam cwp alamadım benden beter anlamıyosunuz anlaşılan...
  • hepsiburadadaki ankart berbat bir anakart hala neden satıyorlar acaba. pci express x4 slotu varmış ekran kartından verim alamazsın.
    exadaki anakart gayet güzel. ob vga için 512MB raminden yerim diyor. ancak hiç anakart değiştirmeye gerek garantisi bitmiş olsa bile sorun değil çizgi elektronik o probleme ücret bile almaz gönder onlara
  • daha tatmin edici cevap lütfen dier sorularımada cevaplıyabilirmisiniz..
  • ya kardeşim anlamayacak ne var bunda anakartı çizgiye gönder derdini anlatan bir e posta gönder paran cebinde kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Mukteda -- 12 Temmuz 2010; 21:18:18 >
  • saçma sapan asus hatalarından biri işte.klasik asus hatası o. bilgisayar çalışır ne ekran gelir ne uyarı gelir.sende fitil olursun.bende asus mağduruyun gigabyte dan bütcene göre birşeyler seç al.ddr3 gelecek vaadediyor.mantıklı olan ddr3 tabi ama sen bilirsin. format falan atman gerekmiyor.
    çizgiye göderim ne yapacak arkadaşım.astarı bezini geçer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.