Şimdi Ara

Asus anakart + Amd Ryzen Kampanyasi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
7
Favori
35.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

xxx her kişiye göre değişiyor galiba xxxi sizin banka hesap nonuza göre şekilleniyo diye biliyorum bankaya sordunuzmu ?

edit:evet enparanın swift kodu yani BIC numberı FNNBTRISXXX mış xxxde 11 haneli olması içinmiş.
    Bankaya sormadım açıkcası.

Eğer dediğiniz gibi olsaydı aşağıdaki linkte bir açıklama ile belirtirlerdi herhalde.
    https://m.qnbfinansbank.enpara.com/eft-swift-bilgileri
  • quote:

zaten ilk işlemcinin faturasını yüklüyorsunuz sonra size anakartın direk seri nosunu soruyo faturasını istemiyor faturanızı asus hesap açın kayıt edin en mantıklı hareket o bence.
    Ben tek fatura almıştım. Ama anakart içinden vida ve küçücük kırık bir parça çıktı, bağlantı noktaları üzerindeki parça oynuyordu. Anakart kutusu koruma bandı olmadan gönderilmişti. O yüzden geri gönderdim. Tek fatura olsun diye işlemciyi de gönderdim. Gerek yokmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya bitti mi? Arkadaşlar.

• ilkbilir İ kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor 20 ekime kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xooa kullanıcısına yanıt
    Dediklerinize kesinlikle katılmakla beraber, amazondan alınan ssd ve hepsiburadadan alınan hdd aynen dediğiniz gibi de bana gönderilmişti. Naylon poşet, kağıt içine bu diskler konulur mu, maalesef bunlarıda gördük.
  • jaguar0007 J kullanıcısına yanıt
    hocam eğer üst düzey almak istiyorsanız sadece anakart alın çünkü işlemci sadece 2. nesiller kampanyalı o yüzden sadece anakart alın ve işlemciyi 3.Nesil işlemcilerden seçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XSimurgX

hocam eğer üst düzey almak istiyorsanız sadece anakart alın çünkü işlemci sadece 2. nesiller kampanyalı o yüzden sadece anakart alın ve işlemciyi 3.Nesil işlemcilerden seçin.
    tmmdır teşekkürler inşallah
    Asus'un kampanyası bitmedi ama vatandaki kdv indirimi geçen hafta bitti.
    Şu anki fiyatlar ile şimdiki fiyatlar arasında 150-400 tl arasında fark var kabaca ürününe göre değişmekle beraber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xooa

Asus'un kampanyası bitmedi ama vatandaki kdv indirimi geçen hafta bitti.
    Şu anki fiyatlar ile şimdiki fiyatlar arasında 150-400 tl arasında fark var kabaca ürününe göre değişmekle beraber.
    Vatandan başka yerde uygun fiyatlı yok mu? Rysen 5 2600 ve uyumlu anakart almak istiyorum.
    Kampanya 27 sinde bitip geri ödemeler 30 unda başlamıyor mu? Ben mi yanlış anlıyorum.
  • Kampanya formunu doldurduk. Bakalım ne zaman yapacaklar ödemeyi
    Evet kampanya bitiş tarihi 27.10.2019 saat 23:59.
    https://promotion.asus.com/tr/tr/amdcashback/tac

Yukarıdaki link kampanya linki. Bu linkte kampanyaya giren ürünler ve o ürünlerin karşılığında hesabımıza geri Asus tarafından geri ödemenin yapılacağı tutarlar var. Önce fazla parayı alıyor. Sonra gçerli başvuru yaparsak bize belli bir miktarını ödeyeceğini söylüyor Asus. Biz de bunu indirim olarak düşünüyoruz. Bu Asus'un yaptığı indirim. Anlaşmalı firmaları listelemiş Asus. O anlaşmalı firmalardan aldığımız sürece Asus bize geri ödeme yapacak.

İkinci indirim olarak değerlendirdiğimiz olay da vatan'ın kdv indirimiydi. Asus'un banka hesap numaramıza geri yollayacağı paradan ayrı olarak Vatan'dan ucuza anakart ve işlemci alma şansımız vardı. Evet istersek hepsiburada'dan da alabiliriz. Ama hepsiburada'da şu an ürünler daha pahalı.

Örnek vereyim:

Ben gözüme şu anakartı kestirmiştim.
    Asus Prime x570-p

Hepsiburada - 1408 tl
    Vatan'da şu an - 1417 tl
    Vatan'da kdv indirimi varken - 1209 tl

Daha Asus'tan alacağım geri ödeme dahil değil.
    Vatan'daki Kdv indirimli fiyatı ile şimdiki fiyat arasında 200 tl fark var.

Ayrıyeten Asus bana geri ödeme olarak 175 tl verecek daha sonra. Yani;
    Hepsiburada'dan alırsam 1408-175=1233 tl'ye almış olacağım.
    Vatan'dan şu an alırsam 1417-175=1242 tl'ye almış olacağım.
    Vatan'dan kdv indirimi varken alsaydım 1209-175=1034 tl'ye almış olacaktım.

Şunu da belirteyim. Benim verdiğim örnek x570 anakartlar için. x570 anakartta işlemci alma zorunluluğu yok.
    Ama siz x470 veya b450 anakart almak isterseniz yanına işlemci de almak zorundasınız.

Şu an Vatan'ın kdv indirimindekindeki kadar uygun fiyatlısı yok.
    Nereden baksanız en az 150-200 lira daha pahalı.
    Belki hepsiburada kdv indirimi yapar önümüzdeki günlerde.

Siz alacağınız işlemciyi, anakartı kafanızda şimdiden belirleyin, araştırın. Her gün indirim var mı diye kontrol edersiniz. İndirimi gördüğünüz anda da hemen siparişi verirsiniz.

Hatta almayı istediğiniz anakart olur da siz alamadan tükenirse diye b ve c planı da yapın. Alternatif anakart modeli belirleyin. İlk almayı düşündüğünüz tükenirse diğer alternatifi vakit kaybetmeden alırsınız. Çünkü bazı modeller hemen bitiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xooa

Şu an Vatan'ın kdv indirimindekindeki kadar uygun fiyatlısı yok.
    Nereden baksanız en az 150-200 lira daha pahalı.
    Belki hepsiburada kdv indirimi yapar önümüzdeki günlerde.

Siz alacağınız işlemciyi, anakartı kafanızda şimdiden belirleyin, araştırın. Her gün indirim var mı diye kontrol edersiniz. İndirimi gördüğünüz anda da hemen siparişi verirsiniz.

Hatta almayı istediğiniz anakart olur da siz alamadan tükenirse diye b ve c planı da yapın. Alternatif anakart modeli belirleyin. İlk almayı düşündüğünüz tükenirse diğer alternatifi vakit kaybetmeden alırsınız. Çünkü bazı modeller hemen bitiyor.
    Geniş açıklamalar için teşekkür ederim. Komple kasa toplamak istiyorum. 2k 144hz monitör de alacağım. Acaba ekran kartı olarak da ne alsam?

• herhangi bir gelişme yok galiba herhangi birimizde ?
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Kaydimizi oluşturduk Bekliyoruz halen :)

• XSimurgX kullanıcısına yanıt
    bende kaydımı oluşturdum beklemedeyimde içimde ufak bi kuşku var nedenide ilk kayıt oluştururken işlemci için formu doldurdum fatura yükleyin 1-2 diye bölümlerden ilkine işlemcinin faturasını yükleyip 2yi boş bıraktım daha sonra zaten hangi bundleı aldığımı ve asus anakartın seri nosunu sordu ordada seri noyu girdim devam ettim fatura sormadı, halihazırda asus hesabıma kayıt etmiştim faturasıyla beraber anakartı inş problem çıkmaz parayı aldığımız yer ödeyecekmiş kontrolleri asus yaparsa problem olmayacağını aldığımız yer yaparsa belki problem olabilir dicemde aynı gün aldım işlemci ve anakartı problem çıkmaz galiba.
  • mesut1481 M kullanıcısına yanıt
    hocam şimdi asusla canlı chatten konuştuk iki ayrı fatura iki ayrı tarih için sormam lazım sizi önümüzdeki hafta arayıp bilgilendireceğim dedi, size ne dediler ayrı fatura ve ayrı tarihler için ?

benim işlemci 22/09 anakartda 23/09 Tarihli 2 ayrı fatura çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 4 Ekim 2019; 17:27:25 >
  • quote:

hocam şimdi asusla canlı chatten konuştuk iki ayrı fatura iki ayrı tarih için sormam lazım sizi önümüzdeki hafta arayıp bilgilendireceğim dedi, size ne dediler ayrı fatura ve ayrı tarihler için ?

benim işlemci 22/09 anakartda 23/09 Tarihli 2 ayrı fatura çünkü.
    Beni sözde arayacaklardi geri dönen eden olmadi. Benim faturalar farklı fakat tarihler aynı. Fatura kısmına 2 faturayı da ekledim.

Ha olurda bunda bir problem cikartirlarsa Asus'un yanından gecmem bir daha.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada 1000₺ üzeri alışverişlerde 100 ₺, altında 75 ₺ bonus veriyor. Bonus kartınız varsa hepsiburadadan alışverişi yapıp çok daha ucuza getirebilirsiniz arkadaşlar

Son günü 15 ekim

• ASUS ROG STRIX X570-F inventus'ta 1504TL
    Para iadesi ile oldukça iyi bir fiyata geliyor.

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=10270

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ixion -- 5 Ekim 2019; 21:25:54 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.