Şimdi Ara

Asus anakart + Amd Ryzen Kampanyasi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
7
Favori
35.270
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xooa

Bir anakart almak bu kadar zor olmamalı!

Bilgisayar dünyası öyle bir hale gelmiş ki bir tanecik ürün alırken bile gerçekten ama gerçekten yoruluyorum.

Monitör almak istersin ölü pikselden, ışık sızmasından geçilmez.

Ekran kartı almak istersin yok wattman'ı, yok siyah ekran istemiyorsan voltajı düşür, yok fiyatı derken kafayı yersin.

Anakart alacaksın vay onun bios'u sorunlu, vay bunun vrm'si iyi değil, yok efendim stabil sorunu var, yok bios güncellemek için eski ryzen bulup takacan da öyle güncelleyeceksin.

Ram alacaksın, msi sağolsun öyle bir qvl hazırlamışki baktığım ram'ler anakartın ram destek sayfasında yok Karışık kuruşuk bir destek sayfası. Reklama gelince oooooo! Akan sular durulur.

Kampanya denk gelir, bin dereden su getirip 1500 tane şartı yerine getirirsin bu seferde "ulan, asus ya benim başvuru formumu kaydetmezse" diye endişelenirsin.

Yanında oyun veriyoruz diye bas bas bağırırlar, müşteri temsilcisinin "DEVASA REKLAM"dan haberi olmayıp "yoooo, öyle bi kampanya" yok der.

Dün amazondan ssd'im geldi, kargocu elemanla telefonda tartışır gibi olduk, yüzüne kapattım telefonu. Sonra pişman oldum bu şimdi kargoya zarar verir diye. O da ne kargo paketi ortadan darbe almış. Muhtemelen yüzüne kapatınca paketi sinirden arabada bir yere vurdu. Koskoca amazon düz kağıdın içine koyuvermiş yollamış ssd'yi.

Mekanik harddisk alırsın koruma amaçlı hava kabarcıklı naylon poşete koymazlar. Harddisk boyundan büyük kutunun içinde tangır tungur sallanarak gelir.

Eskiden hiç böyle endişelerimiz olmazdı.
    Ben hayatımın hiç bir döneminde bu kadar zorlandığımı, yorulduğumu, endişelendiğimi hatırlamıyorum.
    Bilgisayar malzemesi almak bu kadar zor olmamalı!
    Cok haklisin ama ayni durum arabada da, beyaz esyada da cep telefonunda da var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Nasıl uyumlu değil?

Alıntıları Göster
    pardon yanlış oldu hocam önerebilirmisiniz ? oyun ve render icin iyi anakart ve işlemci
    sizce iyi mi geri ödemeli şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguar0007

pardon yanlış oldu hocam önerebilirmisiniz ? oyun ve render icin iyi anakart ve işlemci
    sizce iyi mi geri ödemeli şekilde

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/x570-x470-b450-anakartlar-tavsiye-konusu-ilk-sayfa--137467824

Bu konuyu inceleyebilirsiniz.
    Asus x470 hero en iyisi olduğunu belirtiyor.

Ben 1600 TL ye aldım, 400 TL iade gelecek toplamda 1200 TL ye mal oldu yani.
    x570 lerde fan olması ve benzer modelin 3000 TL olmasından dolayı ben bu modeli tercih ettim.

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Asus ROG Crosshair VII Hero bu mu sizin ürün

bende düşünüyorum. anakart icin 2000 tl işlemci için 2500 -3000 arası ayırdım tavsiye verebilirmisin ?
  • quote:

Asus ROG Crosshair VII Hero bu mu sizin ürün

bende düşünüyorum. anakart icin 2000 tl işlemci için 2500 -3000 arası ayırdım tavsiye verebilirmisin ?
    Hocam daha önce size belki 20 defa yazdım :))

Anakart için verdiğim linki okuyun, çok faydalı bir konu.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    öylede :D haklısınız ama herkes farklı birşey diyince kafa :D karıstı .bunu görünce dedim. alayım geri ödemeli oluyor diye
  • Arkadaşlar geri ödeme formunu dolduruyorum şu an fakat şöyle bir şey soracağım, satın alma tarihini aldığımız günü mü seçiyoruz yoksa faturanın kesilme tarihi olarak mı seçiyoruz? Örnek vereyim benim satın aldığım tarih 20 Eylül fakat faturada 23 Eylül yazıyor. Hangi tarihi girmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RingosDesert -- 30 Eylül 2019; 12:9:56 >
  • quote:

öylede :D haklısınız ama herkes farklı birşey diyince kafa :D karıstı .bunu görünce dedim. alayım geri ödemeli oluyor diye
    Bu anakartı alacaksanız yanında 2. seri Ryzen işlemci almanız gerekiyor kampanyadan faydalanmak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RingosDesert

Arkadaşlar geri ödeme formunu dolduruyorum şu an fakat şöyle bir şey soracağım, satın alma tarihini aldığımız günü mü seçiyoruz yoksa faturanın kesilme tarihi olarak mı seçiyoruz? Örnek vereyim benim satın aldığım tarih 20 Eylül fakat faturada 23 Eylül yazıyor. Hangi tarihi girmeliyim?
    Tahminimce fatura tarihi olur. Resmi olarak fatura üzerinde yazılan tarih önemli oluyor.
  • E-fatura göndermek yeterli mi arkadaşlar? Yoksa kağıdı taratıp mi atalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanyadan yararlanmak için 27 eylül akşamı saat 10 gibi ryzen 5 2600 ile asus tuf b450 aldım sinerji üzerinden. Sırf geri ödeme için bu iki ürünü aldım ancak o saatte fatura kesip kesmediklerinden emin değilim. Sizce herhangi bir sorun yaratırlar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mesut1481 M kullanıcısına yanıt
    Ben efaturayı yolladım zaten size gelen efaturanın basılmış hali..

• daggee D kullanıcısına yanıt
    16 Eylül 27 Ekim tarihleri arasında yapılan alışverişler diyor zaten. Alışverişiniz kampanyada yer alan B450 kartlardan birine ait ise geçerli olacaktır..

• MSI'ın kampanyası daha iyi gibiydi sanki.
  • iban no sorduğu yerde Your BIC olarak yazdığı şey ne oluyor acaba?

Edit: Banka swift kodu demekmiş. Enpara için netten buldum: FNNBTRISXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 30 Eylül 2019; 14:26:52 >
  • Arkadaşlar Vatanbilgisayar size e-fatura gönderdi mi? Ben e-postama bakıyorum sadece satış sözleşmesi ve ön bilgilendirme görünüyor. Anakartı sonradan gönderdikleri için iki ayrı fatura çıktı. İki faturayı tarayıp mı göndermem gerekecek?
  • Dantes7 kullanıcısına yanıt
    Gereksiz spam kutusuna bakın benim faturalarim oradaydı

• Tek-çift fatura muhabbeti ne oldu. Ayrı faturalar geçerli mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    xxx her kişiye göre değişiyor galiba xxxi sizin banka hesap nonuza göre şekilleniyo diye biliyorum bankaya sordunuzmu ?

edit:evet enparanın swift kodu yani BIC numberı FNNBTRISXXX mış xxxde 11 haneli olması içinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 30 Eylül 2019; 18:26:15 >
  • merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    zaten ilk işlemcinin faturasını yüklüyorsunuz sonra size anakartın direk seri nosunu soruyo faturasını istemiyor faturanızı asus hesap açın kayıt edin en mantıklı hareket o bence.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.