Şimdi Ara

Asus anakart + Amd Ryzen Kampanyasi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
7
Favori
35.268
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fakat katılım konusu ve kuralları bölümünde başvuru formunun 16'si itibariyle dolduralabileceği belirtilmiş. Benim de o yüzden kafa karıştı.

Asus anakart + Amd Ryzen Kampanyasi
  • alacak varsa benim önerim tuf deil strix, iade miktarı da artıyor. ryzen 2600 + strix 450-f için 280 iade ile 1335tl gibi bir rakama geliyor.
  • yasircivan91 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum ben de dün o şekilde aldım..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiçbir şekilde başvuru yapılamıyor. Çok uğraştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 Eylül sonrasında yapılacak zaten..

• Haber veren arkadaşa teşekkürler. Ben de tuf b450 pro+ryzen 5 2600 ikilisini aldım.
    Bu arada asusu aradım girişler 30 eylülde başlıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 21 Eylül 2019; 9:43:23 >
  • Beyler anakartı vatandan , işlemciyi hepsiburadadan alsak olur mu ? Daha doğrusu anakartı aldım ama kampanyayı şimdi gördüm :) işlemciyi de kampanyaya katılan bir satıcıdan alsam kabul ederler mi ?
  • birinci nesil ryzen + ucuz anakart = 650tl civarlarına geliyor.
    bu kampanyayla en ucuz seçenek iade düşüldüğünde kaça gelir acaba?https://urun.n11.com/islemci/amd-ryzen-3-1200-31-ghz-34-ghz-max-socket-am4-yd1200bbaebox-P376976586?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.52.6

• quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

birinci nesil ryzen + ucuz anakart = 650tl civarlarına geliyor.
    bu kampanyayla en ucuz seçenek iade düşüldüğünde kaça gelir acaba?https://urun.n11.com/islemci/amd-ryzen-3-1200-31-ghz-34-ghz-max-socket-am4-yd1200bbaebox-P376976586?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.52.6
    Hocam 1. Nesil olmuyor 2. Nesil için geçerli ve kampanyalı anakartlar isim olarak belli ordan bakıp ona göre seçim yapmanız lazım üstelik geçerli olduğu magazalarada göz atarsanız iyi olur

• Dostum bende aynı sorunu yaşıyorum iki gündür uğraşıyorum bı türlü ne dekont yükleyecek nede bı bilgi girebilecegimiz bı sayfa bulamadım. Asus' un kendi sitesinde bu promosyon dan hiç bahsetmiyor garip bı durum

• Arkadaşlar bir sorum olacak, ben işlemciyle anakartı farklı siparişlerde aldım yani faturaları farklı. Siparişlerin arasında 4 saat vardır maksimum ve ikisi de Vatan'dan alındı. Sizce bir sıkıntı yaratırlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Aynen katılıyorum ben de dün o şekilde aldım..
    Ben de bugun ryzen 5 2600 ile b450 plus gamingi vatandan gidip aldim. Yalniz fatura adresime sadece ilce ve ili yazmislar. Sizce problem olur mu?

Kampanya sartlarinda fatura bilgileri vs hersey tam olmali denmis. Umarim sorun olmaz. Vatan ile ugrasmam:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 22 Eylül 2019; 0:27:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RingosDesert

Arkadaşlar bir sorum olacak, ben işlemciyle anakartı farklı siparişlerde aldım yani faturaları farklı. Siparişlerin arasında 4 saat vardır maksimum ve ikisi de Vatan'dan alındı. Sizce bir sıkıntı yaratırlar mı?
    Ben de tek sepette aldım ama stok sorunlarından mıdır nedir siparişlerimi ayirmislar. Sorun olmasa gerek aksi halde vatana cokerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesut1481 M kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen stok durumundan. Çünkü kendi siparişimi Perşembe akşamı vermiş olmama rağmen hala "Hazırlanıyor" olarak gözüküyor.

• mesut1481 M kullanıcısına yanıt
    E-Fatura gelecek onda birleşik değilse Vatan ı arayın durumu izah edip bu faturaların iptalini isteyip tek fatura halinde düzeltmelerini talep edin..

• Biri bana bu tarz geri ödemeli kampanya mantığını açıklayabilir mi? Bence vergi olaylarından kaçmak gibi gibi bir niyetleri de var. Adam gibi indirimini yap, sat alalım. Aynı kampanyalar yayıldı. sıvı soğutma ne bilim oyun vb. kampanyalar oluyor kimlere verdiler kimlere vermediler. işin yoksa kampanya diye geri ödemeyi bekle dur. sorun var mı yokmu diye satıcıyı ara dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

E-Fatura gelecek onda birleşik değilse Vatan ı arayın durumu izah edip bu faturaların iptalini isteyip tek fatura halinde düzeltmelerini talep edin..
    Söylediğiniz gibi olmuş ekran kartı ve ankartin ayrı, işlemcinin ayrı faturası çıkmış. Pazartesi arayayim, durduk yere adamı ugrastiriyorlar.

• Asus tuf X470 plus gaming ile ryzen 5 2600 satın aldım,kargoda. X470 ile alakalı pek inceleme bulamadım ,pişman olurmuyum bilgisi olan var mıdır.

• Vatan müşteri hizmetleri bugün cevap veriyor mu arkadaşlar. Siteden baktığımda telefon ile pazar gunu satış sonrası destek yok.

Site üzerinden form ile yazsam bunlara dönüş oluyor mu? Kampanya var diye Asus anakart ile ryzen 5 2600 aldık. Adamlar ayrı ayrı fatura duzenlemisler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.