Şimdi Ara

ASUS AC68U VS TP-LINK ARCHER VR2600

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu iki model arasında kaldım. 120m2 evin tam ortasındaki odaya koymayı planlıyorum. Hem yatak odasından(evin bir ucu) hem de salondaki balkondan (diğer ucu) tam performansta çekmesini istiyorum. Özellikle salonda IPTV kullanacağım.
    Bu modellerden birini alıp yanında da powerline adaptor kullanmayı planlıyordum. Toplam bütçem 1000TL. Şimdi sorularıma geçeyim.

Hangi modeli tercih etmeliyim?
    Ayrıca bir powerline adaptore gerek var mı?
    Daha iyi bir alternatif var mı? (powerline adaptorsuz)

Teşekkürler

• önerisi olan kimse yok mu?
  • Sağlamlık ve kararlılık bakımdan bir çok yere baktım Asus AC68U' yu tek geçiyorlar. AC68U' dan pişman olmazsınız kesinlikle. Gelelim alternatif powerline adaptörlere kablosuzların çekim kuvveti evinizin duvarları yalıtımlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bence öncelikle modemi alıp konumlandırın sinyal kalitesine göre kullanabilirsiniz.
  • wifi çekim konusunda 5ghz ve 2.4ghz karşılaştırmaları var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilinmiyorki

wifi çekim konusunda 5ghz ve 2.4ghz karşılaştırmaları var mı acaba?

http://take.ms/UxTlh
  • ben vr2600 ü geçen hepsiburadaki indirim ile birlikte 660 tl ye aldım, cihaz güzel fakat boyut olarak biraz büyük geldi , 2.4ghz modu evin hertarafında çekiyor, bi sıkıntı ile karşılaşmadım, evde yaklaşık 5 6 kablosuz cihaz var herhangi bir problem yok. ip tv kullanmadım. Arayüz sade ve kullanışlı, aslında ac68u düşünüyordum fakat bu model güncel olunca ve birazda indirimi görünce bunu aldım, tahminim ac68u nun kullanıcı arayüzü biraz daha detaylı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.